Treści z tagiem: epidemia koronawirusa

Obrazek użytkownika Sławomir Tomasz Roch
Kraj

W tej szczególnej chwili dziejowej oraz w obliczu trwania morderczej epidemii koronawirusa na Jasnej Górze 3 maja 2020 r., będzie miało miejsce raz jeszcze uroczyste zawierzenie Polski Chrystusowi i Matce Bożej. Dokona się ono w obecności abp Stanisława Gądeckiego, wielu innych biskupów i abp Wacława Depo, Metropolity Częstochowskiego.

...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)
Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Niesłusznie przypisują media nieodpowiedzialność panu marszałkowi w związku z jego włoską eskapadą. Gdzieby tam jakiś wirus czy ine świństwo śmiał zagrozić panu marszałkowi. Takiej wybiotnej personie ? Przecież pan marszałek ma immunitet i jest immunologicznie chroniony przed takimi zagrożeniami.

Z tego wynika, iż co wolno wojewodzie, to...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)
Obrazek użytkownika elig
Idee

  

 Nie jest nią wcale ten pechowy pacjent z Zielonej Góry.  Prawdziwą ofiarą jest kampania przed wyborami prezydenckimi.  Została ona wyparta z mediów przez koronawirusa.  Przekonałam się o tym oglądając dziś  [5.03.2020] Wiadomości TVP o 19:30.

 

  Pierwsze pięć informacji dotyczyło koronawirusa w Polsce i Europie.  Potem...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)
Obrazek użytkownika elig
Idee

  

Jest już, niestety, pierwszy przypadek koronawirusa w Polsce.  Jest to 66-letni pacjent szpitala w Zielonej Górze {TUTAJ}.  Czuje się on podobno nieźle.  Przyjechał autobusem z Niemiec.  W tym samym szpitalu przebywa 6 innych osób z podejrzeniem koronawirusa {TUTAJ}.  Wydaje się, że przynajmniej na razie - sytuacja jest pod kontrolą...

4.75
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:10)