bilans rządów

Obrazek użytkownika rosemann
Kraj

Wygląda na to, że w najbliższe dni, może tygodnie uczynią głównym tematem debaty politycznej debatę, której ktoś tam chce, ktoś przeciwnie. Która ma się odbywać tak, wedle jednych a siak wedle innych. Która ma być tu, tam czy siam…

Nie wiem czy dla wszystkich ale bez wątpienia dla rządzących obecnie byłoby to rozwiązanie najbardziej komfortowe. Bo zapewniające możliwość bohaterskiego...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika rosemann
Kraj

 

Nie dziwię się temu, co tak poruszyło wczoraj opinię publiczną. Dziwię się raczej, że tę opinie publiczna poruszyło. Bo to takie oczywiste jeśli popatrzy się na te nerwowe ruchy.

Jeśli miałbym się czemuś dziwić to właśnie tym nerwowym ruchom. Świadczącym nie o pełnej świadomości sytuacji ale raczej tę sytuację kreującym.

I jeszcze dziwię się, że w rzeczywistości roku 2011 są ludzie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika rosemann
Kraj

Myśl przyszła mi do głowy sama z siebie. Zresztą nie dziś ale dość dawno, dawniej nawet niż dzień łódzkiego mordu, który stanowi oczywistą esencję działań czy też zaniechań, o których myślę i chcę napisać. Wiem, że wielu nie zgodzi się z moją klasyfikacją błędów obecnej ekipy widząc dużo poważniejsze powody do tego, by jej dorobek oceniać negatywnie.

Ostatecznym asumptem dla tego tekstu...

0
Brak głosów