"Potrzeba prawdy i pokory"

Obrazek użytkownika Jacek Mruk
Artykuł

Nie ma innej odpowiedzi, jak prawda - mówi KAI abp Charles Scicluna,

który w imieniu papieża koordynuje na całym świecie działania

na rzecz walki z wykorzystywaniem seksualnym małoletnich przez duchownych. -

Twoja ocena: Brak Średnia: 3 (2 głosy)

Komentarze

Dojdzie do burzenia jego fundamentów Zło stara się zniszczyć co tylko możliwe Tylko Bóg zrobi oczyszczenie właściwe Zło zstąpi do piekieł i nigdy nie wyjdzie To nastąpi niedługo, gdy Jezus przyjdzie
Vote up!
2
Vote down!
-1

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1594760

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Pamiętamy słynne "Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze tej ziemi- tej ziemi”.

Czy biblijny opis darów i owoców Ducha Świętego jest jakoś spójny z kierunkiem przemian w ostatnich 30 latach?

A skoro o owocach, to …czy oszustwo pn. Okrągłego Stołu nie dokonało się przy udziale Episkopatu. Czy biskupi mogli wziąć udział w tym spektaklu?

Jeśli papież wierzył , że „nie ma innego imienia, pod którym można się zbawić”, to -uczestnicząc w takim dziwacznym obrzędzie -utwierdził pozostałych ludzi w przekonaniu, że Chrystus nie jest nikim więcej niż duchy czarowników amazońskich lub bogini Kali. Pod koniec życia publicznie ucałował Koran – nakazujący m. in. zabijanie politeistów, za których uważani są chrześcijanie i jak to pogodzić z kultem świętych, którzy oddali życie w walce z islamem?lu bez akceptacji papieża? (...)

Czyżby papież nie wiedział, że nie można dwom panom służyć? Czy to była lekkomyślność, czy raczej świadoma postawa „jestem za a nawet przeciw”? Tak mi się kojarzy, że taka postawa mogła sprzyjać bezwarunkowej aprobacie dla słów i czynów Lecha I Wielkiego Elektryka.

Zaraz po „obaleniu” komuny, jednym z pierwszych działań papieża było usunięcie klasztoru karmelitanek z obszaru przylegającego do obozu w Oświęcimiu. Połączmy ten fakt z Asyżem, wizytą w synagodze, audiencją dla Bnai Brith oraz późniejszymi obrzędami chanuki w Sejmie i Pałacu Prezydenckim. Widzę tu pełną konsekwencję, jaką jest osłabianie morale polskich katolików i kształtowanie postawy uległości kapitulacji wobec „starszych braci w wierze”. Niejeden raz te papieskie gesty posłużyły za instrument szantażu moralnego wobec mało uległych Polaków. Posłużyły do ich rozbrojenia moralnego i pozbawienia zdolności do stawiania oporu. Ostatnim aktem politycznym Jana Pawła II było wezwanie do wejścia do euro-raju.

Dziś ideologia gender czerpie siłę ze struktur unijnych, ale hagiografowie papieża i tak nie raczą dostrzec związku pomiędzy tymi faktami.

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=25646&Itemid=46

Vote up!
2
Vote down!
-3

Verita

#1594763

Na razie prowadzą Kościół do upadku

Czyżby to pokolenie dostało w spadku?

Kontynuację dla upadku Kościoła

A sam lucyfer ich do tego zawołał.

Pozdrawiam

Szczęść Boże

 

Vote up!
2
Vote down!
-1

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1594828