Czy to jeszcze Polska czy już gestapo

Obrazek użytkownika PiRoman59n
Notka

Dramat ks. Olszewskiego
Sercanin przekazał, że przez pierwsze dwa tygodnie budzono go światłem przez całą noc, co godzinę. "Gdy wróciłem do celi, posprzątałem ją po poprzednim lokatorze i padłem jak nieżywy. Po krótkiej chwili nagle zapaliło się światło.
Okazało się, że jestem pod «specjalnym nadzorem». Stąd kamera, kajdanki, nawet przy przejściu na spacerniak, odizolowanie od innych (...) budzenie światłem przez całą noc, co godzinę! Tak było przez pierwsze dwa tygodnie"

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (3 głosy)

Komentarze

To jest anty-demokratyczna Polska już mocno POd butem niemieckim - kraj wspierany przez ludzi udających Polaków - za kilka extra talarów. 

To chyba POtomkowie targowicy i PRL - oni jeszcze oczekuja "rozliczeń"  dalszych...

Każdy "POlak" co nie głosuje na Zjednoczoną Prawicę należy do jednej z tych grup: 

a. zdrajca narodu polskiego (esbek, komunista, milicjant, resortowe dziecko  z konekcjami w PRLi tęskniąca za czasem bycia przy korycie kosztem innych) , np. Jerzy Owsiak (dziecko milicjanta i milicjantki) czy Prof Belka, Cimoszewicz lub Miler (w UE głosowali za utratą suwerennosći przez Polskę w ponad 60 obszarach = 3 ex-premierów Polski!)

b. .kompletny ignorant (np. prof. Balcerowicz - w wywiadzie dla "Do Rzeczy" powiedzial, że jest przekonany, że Tusk przywraca praworządność)

c. bardzo naiwny osoba co wierzy w to co mówią liberalno-lewicowe media (np. rodzina

    Olbrychskich czy Kurdej Szatan) 

d. młodzież co dużo myśl o seksie i potrzebuje pigułki "dzień PO." 

e. ateiści wierzący w misje Tuska i konieczność przywódczej roli niemieckiego lewactwa nad POlską   

f. ludzie ogólnie zdemoralizowani -  zawsze mający problemy z moralnością i z patriotyzmem i stąd nienawidzący chrześcijan i tych co promują patriotyczne i chrześcijańskie wartości. (np. Dyrekcja Muzeum II Wojny Św)

Vote up!
2
Vote down!
0

P55

#1661504