Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika parasolnikov
5 lat temu Jaką jedność? Że parówkowym skrytożercom mówimy stanowcze i zdecydowane nie? Z kim ja rozmawiam z dwunastolatkami wczorajście się wszyscy urodzili? Co prezes robił całe życie żeby zapewnić cokolwiek w kwestii przejrzystości życia politycznego? Jakie działania zostały podjęte przez tych wszystkich "prawdziwych patriotów" przed i w trakcie wyborów.  
-2
Brawo Biskupi!
Obrazek użytkownika contessa
Obrazek użytkownika parasolnikov
5 lat temu O jakie wartości? Jaką wartość reprezentuje Jarosław co to najwyżej ze wszystkich macha flagą i najwyżej wdrapuje się na pudło od bananów by być najbardziej oburzony ze wszystkich oburzonych?
-3
Brawo Biskupi!
Obrazek użytkownika miarka
Obrazek użytkownika parasolnikov
5 lat temu A za jaką cenę? Pytanie z kim walczyć (w znaczeniu sojuszników nie przeciw komu), z ludźmi którym z Kościołem po drodze jest wtedy jak Kościół ich bezwarunkowo popiera, jak walczyć przewrotem społecznym czy w sposób zachowawczy, a jedność wówczas coś znaczy gdy prawdziwa, a nie na pokaz. Myślę, że ten festiwal nienawiści do Episkopatu który się tu widzi jest najlepszym dowodem na słuszność decyzji Biskupów o nie braniu udziału w tej szopce(całkowitej pokazówce zresztą).
1
Brawo Biskupi!
Obrazek użytkownika miarka
Obrazek użytkownika parasolnikov
5 lat temu Z całym szacunkiem, Ale z tym użyciem siły i "występowaniem" to zalecałbym dalekoidącą ostrożność, prosze zgadnąć skąd ten cytat: (...) Czy logika i rozum pozwalają mieć nadzieję pomyślnego rządzenia tłumami przy pomocy perswazji rozsądnych i porozumienia, jeżeli istnieje możność opozycji nawet bezmyślnej, lecz dogadzającej narodowi, rozumującemu powierzchownie? Rządząc się wyłącznie poziomymi namiętnościami, zwyczajami, tradycjami oraz teoriami sentymentalnymi, ludzie z tłumu i tłum ludzki ulegają herezji partyjnej, stojącej na przeszkodzie wszelkiemu porozumieniu, nawet opartemu na gruncie perswazji najrozsądniejszych. Wszelka decyzja tłumu zależna jest od przypadkowej lub sztucznie stworzonej większości, nieświadomej tajników polityki i zdolnej powziąć decyzję, będącą zarodkiem anarchii w rządzeniu. (...)."
1
Sfałszowane wybory: co robić?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika parasolnikov
5 lat temu @JzG Cieszę się, że się spodobało. Tak mnie zaciekawiło co to znaczy symulująca pracy umysłu w takim sensie jak w teście Turinga ( http://pl.wikipedia.org/wiki/Test_Turinga ) ? Jak by nie było to jeszcze daleka droga, bo to co próbowałem tu opisać to raczej elektroniczny odpowiednik modelu stworzonego na podstaw naszej malusieńkiej wiedzy o działaniu neuronu o mózgu nie wspominając, np. rola substancji białej i szarej, czy tym podobne to jeszcze dla nas czarna magia :)
3
O wspaniałości człowieka!
Obrazek użytkownika jazgdyni
Obrazek użytkownika parasolnikov
5 lat temu @Cyborg, jeszcze jedno Coś mi się to co mówisz kojarzy z cybernetyką, w tym języku wytworzyłem u ciebie wystarczający potencjał decyzyjny w torze informacyjnym do wyzwolenia reakcji :)
2
O wspaniałości człowieka!
Obrazek użytkownika cyborg
Obrazek użytkownika parasolnikov
5 lat temu Szanowny Lju Na jakiej podstawie twierdzisz, że właśnie te organizacje należą do RN? Co powiesz o UPR czy jedynej organizacji jaka jakoś wstąpiła do RN czyli nasze piękne Kobiety dla Narodu, a znalazłoby się tego więcej. Niemniej podoba mi się rozróżnienie na Ruch Narodowy z wielkiej i małej litery. Co do marszu to nie wiem co widziałeś polecam link: http://www.ekspedyt.org/czarnalimuzyna/2014/11/17/31002_11-11-2014-relacja-ze-srodka-piekla.html (który zapewne już czytałeś).  I słuchaj ja nie oceniam ludu tylko organizatorów. Wiadomo, że policja=gestapo wiadomo, wiadomo, że jak jest 100tys ludzi to będzie iluś psycholi i każdy to chętnie wykorzysta wiadomo, wiadomo, że władza zrobi wszystko żeby pokazać to w najgorszym świetle wiadomo. To jak można organizować bezsensowny spęd przez pół miasta po ciemku? Nie można zrobić "patriotycznego grilla" gdzie ludzie będą mogli pogadać poznać się bez wycia jakiś haseł po ulicach? Nie można zrobić koncertu z przemówieniami gdzieś na polanie? Na prawdę myślenie boli? Przecież o to chodziło organizatorom by była zadyma bo teraz pokazują swe gęby w tv, żeby przez pół roku można to mielić "policja nas bije, jesteśmy biedne", "użyto gazu i pałek". Jak to mówią spece od PR a tym są te gamonie z RDRN "nie ważne jak o nas mówią, byleby dużo", a jest takie zjawisko o którym mówią politolodzy co się nazywa "Lepperyzacja Polskiej polityki" (z całym szacunkiem dla sp. Pana Leppera) i o to w tym wszytkim chodzi, zrobić taki dym by usłyszano o nich w niebie.
0
Czas na Ruch Narodowy.
Obrazek użytkownika lju
Obrazek użytkownika parasolnikov
5 lat temu A czym jest? "Caly RN" ? Ja caly czas definiuje to jako sekte na masonska modle, bo od dwoch lat nie moge sie dowiedziec jakie organizacje wchodza w sklad RN i na jakich prawach/obowiazkach? Ja nie naleze do przyjemniaczkow ktorzy mowia ludzia co chca uslyszec i wyraze swoja opinie na podstawie tzw. marszu niepodleglosci. Mozna opowiadac, ze to wielkie swieto dla uczczenia pamieci przodkow i jakies tego typu duperele tak na prawde to pod pozorem szczytnych intencji organizatorzy probuja wypromowac swoje geby by zdobyc jakas ciepla posadke. I nie chce przy tym zbytnio krytykowac uczestnikow ktorzy w to wierza, bo to piekne , ze maja te szczytne intencje, ale przede wszystkim organizatorow ktorzy to cynicznie wykorzystuja. Bo te zadymy to "czesc planu", i nie chodzi o to ze organizatorzy sami je organizuja ale specjalnie stwarzaja sytuacje w ktorej one musza nastapic, bo gdyby bylo spokojnie to nikt nie zaprosilby ich do polsatu na dysksje. Malo tego organizacja nie jest zadna "spoleczna" tylko zarzadzana przez waska grupe ludzi ktora nie wiadomo skad sie wziela(m.in. stad PiS'bis samozwanczy jedyni prawdziwi patrioci) stad wszystkie dzialania sa pozorowane. Np. Afera o bitych przez policje dzieciach czy dziwczynach kiedy stawia sie ich w pierwszym szeregu "strazy MN". Tak w ogole to moznaby o tym ksiazke napisac wiec pozwole sobie tak skrutowo, jak troche opadna emocje to napisze o tym jakas notke.
0
Czas na Ruch Narodowy.
Obrazek użytkownika lju
Obrazek użytkownika parasolnikov
5 lat temu Zalezy, jak definujemy komputer analogowy, kiedys to byly takie maszynay na wzmacniaczach operacyjnych w odpowiedniej konfiguracji: http://pl.wikipedia.org/wiki/Komputer_analogowy http://pl.wikipedia.org/wiki/Uk%C5%82ad_ca%C5%82kuj%C4%85cy http://pl.wikipedia.org/wiki/Uk%C5%82ad_r%C3%B3%C5%BCniczkuj%C4%85cy co do "losowości" to też zimna bezduszna matematyka, po prostu liczona tak by po kazdym obliczeniu liczba zmieniala sie odpowiednio mocno, w klasycznym c zdefiniowana tak: static long holdrand = 1L; int rand() {   return (((holdrand = holdrand * 214013L + 2531011L) >> 16) & 0x7fff); } W bardziej wyrafinowanych rozwiazaniach oblicza sie takie cos z czegos co sie zmienia np. z czasu.
0
O wspaniałości człowieka!
Obrazek użytkownika cyborg
Obrazek użytkownika parasolnikov
5 lat temu No nie wiem, ja tam jestem bardzo sceptyczny do tych wszystkich nowinek, dla mnie to nic wiecej jak tylko marketing, robiony wlasnie po to by jakis wysoko postawiony baran w takim NSA zaplacil za to milion dolarow. Cala teoria opiera sie na "sparowanych czasteczkach" tylko jakos nikt nie potrafi wyjasnic, dlaczego akurat te dwie na koncach "druta" maja byc "ta jedna" para. W mojej opinii to przyklad updaku nauki gdzie z powodu braku porzadnej aksjomatyzacji, myli sie matemyke z fizyka, a czasem nawet metafizyka.
4
O wspaniałości człowieka!
Obrazek użytkownika Gawrion

Strony