Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
2 dni temu glowiak Dla normalnego człowieka jest to nie do pomyślenia. Oczywiście od razu narzuca się nam potraktowanie takiego człowieka jego językiem, ale naprawdę nie warto zniżać się do takiego poziomu dna moralnego. Pzdr 2 Andrzej Seweryn - ludzkie dno!
Obrazek użytkownika glowiak
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
2 dni temu brian Granica między informacją a propagandą jest cienka. Tyle tylko, że pokazanie szamba dla tegoż szamba nie ma znaczenia, bo szambem pozostanie. Natomiast pokazanie go innym przynajmniej może ich przestrzec przed wejściem do tego szamba. Pzdr 4 Andrzej Seweryn - ludzkie dno!
Obrazek użytkownika brian
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
2 dni temu antysalon No tak... Może i masz rację, ale mimo wszystko czuję się tak jakby ktoś "dał mi w pysk", bo to zupełnie odbiega od mojego środowiska znajomych i przyjaciół. Nieraz nawet zdarzy nam się wieczorne spotkanie z alkoholem, ale nawet wtedy nie używamy takich słów, choć totalnej opozycji nie znosimy. Pzdr 7 Andrzej Seweryn - ludzkie dno!
Obrazek użytkownika antysalon
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
2 dni temu maciej1965 Panie Macieju... Jego już będzie nam trudno oglądać, nawet w najwspanialszej kreacji aktorskiej. Takie gadanie nie jest naszym, polskim. To nie jest nasz kod kulturowy.Pzdr 6 Andrzej Seweryn - ludzkie dno!
Obrazek użytkownika maciej1965
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
2 dni temu stronnik Akurat z pożal się Boże elitą artystyczną miałem mało do czynienia. Natomiast byłem zszokowany co do polityków. Swego czasu obracałem się wśród polityków a nawet posłów UD... Dawne czasy, ale oni też poza kamerami telewizyjnymi zachowywali się tak, jak to Pan opisuje w przypadku artystów. Dla młodego człowieka wychowanego przyzwoicie to naprawdę był szok. Bluzgi, chlanie, wychodzenie na "panienki"... to było szambo i zniechęciło mnie na dobre do polityki. Nie chcę sypać nazwiskami, ale dziś Ci ludzie są częścią totalnej opozycji. Przez 30 lat dobrze im się żyło a teraz chcą powrotu do "tego co było". A tak ogólnie... Osobiście nie znam żadnego zwolennika PiS, który byłby zdolny do używania takiego wulgarnego języka i to jeszcze przed kamerą. Pzdr 5 Andrzej Seweryn - ludzkie dno!
Obrazek użytkownika stronnik
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
3 dni temu maciej1965 :::: ;) To się uśmiałem. Ulice europejskich miast są pełne prostytutek! A i alfonsów można spotkać. "Czas ulicy" panienek na seks... Toż to idealne hasło na ten ich marsz :) ;)Pzdr 3 Marsz "prostytutek i alfonsów"?
Obrazek użytkownika maciej1965
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
1 tydzień temu ronin No właśnie... Pan prezydent często się waha w drażliwych obszarach dla opozycji... No, ale zobaczymy.Pzdr 2 D. Tuska czekają bezsenne noce!
Obrazek użytkownika ronin
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
1 tydzień temu Eugeniusz Kościesza Szanowny Panie,mafijna "omerta" jak na razie trwa, ale rzeczywiście może się okazać, iż D. Tusk będzie zagrożeniem dla tych, którzy mu chyba rozkazują. A tacy są w UE (Niemcy) i na wschodzie (Rosja). Jeżeli by tak było to dla D. Tuska jest to szalenie groźne: jeżeli będzie milczał to ma jakieś szanse a jeżeli nie to albo zostanie poświęcony jako kozioł ofiarny albo rzeczywiście w jakiś piątek po południu odwiedzi go "seryjny". PzdrP.S.A jak poważnie D. Tusk się boi to widać po jego odwiedzinach w Sejmie. Nie jestem pewien, ale takie odwiedziny D. Tuska w Sejmie były pierwszymi od jego przyjazdu do Polski.. 12 D. Tuska czekają bezsenne noce!
Obrazek użytkownika Eugeniusz Kościesza
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
1 tydzień temu Jantar To prawda... Ja mam ze strony mojej mamy wołyńską rodzinę rozsianą na całym świecie. Od Kanady i USA aż po Australię. Jakoś też zerwane zostały relacje rodzinne, które bardzo trudno odbudować. Czasy komuny trwały w Polsce od 1944 do 1989 roku i w tym czasie kontakt był bardzo ograniczony.Ileż jest tak pokręconych historii Polaków? Ogrom! Zabory, I WŚ, II WŚ a później czasy komuny. Jako naród przeżyliśmy bardzo wiele, ale jednak istniejemy! I to jest pocieszające!Pzdr 2 Ukraina - Czy jako Polacy jesteśmy znów naiwni?
Obrazek użytkownika Jantar
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
2 tygodnie temu Humpty Dumpty Omsknęło mi się na klawiaturze. Dzień napaści na Rosję to 22 czerwca 1941. Faktycznie. Bardzo cenię Panią dr Ewę Kurek. Tak naprawdę dziś mamy w Polsce dwoje znawców relacji polsko-żydowskich czy też chrześcijańsko-żydowskich. Właśnie dr Ewę Kurek oraz ks. prof. dr. hab. Waldemara Chrostowskiego. Ich wiedza jest imponująca i pokrywa całość obszaru, zarówno w sensie historycznym jak i biblijnym. Pzdr 5 Polacy rozczarowali Żydów
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty

Strony