Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika exTetrus
5 dni temu Bardzo Pana Szanuję ale takich konfabulacji nie można przemilczeć.Zacznę od zródła "newsweek" nie informował tylko wymyślił ustami oszusta kłamstwo.To i wpisy jakoby Kaczyński w 2013 miał  wpływy w CBA :),no bez zartów.Rządziła PO ,szef CBA Wojtunik i J.K miał ich sprawdzic .Proszę o trochę powagi."spotkania z Wasinem wskazują, że Kaczyński nie ma żadnych oporów, jeśli chodzi o cichą współpracę z Moskwą. Afera taśmowa też na to wskazuje - mówił Piątek. Gość TOK FM ocenił, że prezes Prawa i Sprawiedliwości nie mógł nie wiedzieć o całej sprawie." - jasnowidz czy idiota odpowiedź jest oczywista.To nie tylko o nim świadczy źle ,on to mowi publicznie dla głupoli bez cienia krytyki.  5 Metoda "Humpty-Piątek", rewelatorstwo czy humbug?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika exTetrus
1 tydzień temu Myślę że  pan Warzecha delikatnie mówiąc rozmija się z prawdą lub popuszcza wodze fantazji.Po pierwsze ,jasne jest że o zbrodniach na Wołyniu należy mówic cały czas i ten rząd to robi od początku.W czerwcu Ukraina podpisała umowy de facto potwierdzające ich winę .Pomysł by łączyć rakiety z wiceministrem to już moim zdaniem fantazja.Decyzja o jego objęciu urzędu przewijała się w mediach już chyba w sierpniu  (co najmniej wrzesień .) niedługo  po zadymie w Niemczech.Podkreślę jeszcze raz to że Prezydent Duda powiedział że to "suwerenna decyzja " Ukrainy w języku dyplomacji oznacza- daliście plamę.I tyle.To że są u nas politycy i dziennikarze którzy twierdzą że musimy przestać pomagać Ukraińcom to jasne . 6 ...za dużo nawet świnia nie zeżre
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Obrazek użytkownika exTetrus
1 tydzień temu Witam serdecznie. Nominację ,a raczej powołania na wice  ,ja odbieram jako raczej spławienie gościa który namieszał w Niemczech i gdzies go trzeba "upchnąć" .Skandal by był gdyby został np.ministrem albo ambasadorem u nas .Wice-minister od czego ?  nie zna się na gospodarce to do MSZ.Myślę że jest z grupy która popiera Zeleńskiego i jakiś stołek mu musieli dać .Z drugiej strony ,jeśli w ciągu kilku dni Ukraina sama robi takie  wtopy to widmo wojny znowu zbliża się do Polski. 5 ...za dużo nawet świnia nie zeżre
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika exTetrus
1 tydzień temu Witam. Smutne to i nie napawa optymizmem .Kolejny raz dajemy się skłócać i to z powodu jakiegoś gościa który zajmuje trzeciorzędne stanowisko.Melnyk też  ma jakieś zaplecze i może jest te 1% poparcia potrzebne ,tak myślę po reakcji Zelenskiego na słowa naszego A.Dudy.Warto się  zastanowić czy nominacja np.Grzegorza Brauna  na jakiś urząd wywołała by taki szum na Ukrainie.Wiecej spokoju i rozwagi .Dopóki trwa ta bestialska wojna musimy zrobić wszystko ,żeby "ruskie tanki " nie stały nad brzegiem Bugu. 4 ...za dużo nawet świnia nie zeżre
Obrazek użytkownika AS
Obrazek użytkownika exTetrus
1 miesiąc temu Japonia również dopiero teraz otwiera granice.Oczywiście wymagany test,ale co tam Japonia .Biedny ,ciemny kraj nawet maski noszą do dzisiaj. :) -1 Przekręt kowidowy widać coraz wyraźniej!
Obrazek użytkownika Apoloniusz
Obrazek użytkownika exTetrus
1 miesiąc temu Sprostuje. Pan Doktor Bodnar groźniejsze przypadki odsyłał do szpitala.Jest w wywiadzie w TV i youtube .I chwała mu za to. 1 Przekręt kowidowy widać coraz wyraźniej!
Obrazek użytkownika gps65
Obrazek użytkownika exTetrus
1 miesiąc temu Poważnie Pan tak myśli? "Szantaż nuklearny służy temu, aby Ukraina została zmuszona przez Świat do pogodzenia się z utratą terytoriów, na których odbyło się to „referendum”. Jednakże tak uzyskany pokój jest w interesie zwykłych ludzi, ale nie ambitnych polityków. Myślę, że większość Ukraińców zgodziłaby się na taki układ. Ale czy zgodziłyby się na to obecne elity ukraińskie i USA?"Ten "interes zwykłych ludzi"  chyba  myśli Pan o zwykłych Rosjanach . Ten tak uzyskany pokój to jest zwykły bandycki szantaż i żaden normalny kraj  nie ulegnie takim pokojowym metodom. Większość Ukraińców ma się zgodzić na zabór  ich ziemi i majątków . Później Odessa ,Kijów,Lwów a może i Warszawa a co ,Putin balszoj car . To jest Ruski mir.  1 Co będzie, jeśli NATO uderzy Rosję z obszaru Polski?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika exTetrus
2 miesiące temu Dalej Pan brnie w jakieś dziwnie rejony ekonomii.Naprawde nie chcę Pana obrazić .Pisze Pan dużo ciekawych notek ale czy to z nienawiści do PiS czy innego powodu wchodzi Pan w tematy których obronić się nie da.Nie ,ponieważ są rozważane na nieprawdziwych lub co najmniej mocno naciąganych tezach.Głoszą je pseudo znawcy i dziwni profesorowie z rodowodem .Argumenty o zwrotach za tego typu inwestycje (np.autostrady) ,powiem tak ,nawet bardzo nieprzychylni ZP  dość poważni ekonomiści zbywają pytania rozgrzanych' tvn dziennikarzy" milczeniem.   6 Byłem na przekopie!
Obrazek użytkownika gps65
Obrazek użytkownika exTetrus
2 miesiące temu Statek vs TIR .Statek 80 kontenerów kilka godzin.80 tirów hm 45 minut-NIEREALNE.Domaga się Pan merytorycznej dyskusji ,ale o ekonomii pojęcia Pan nie ma.Wyliczanki co można kupić są tak durne że nie będę Panu tłumaczył. 6 Byłem na przekopie!
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika exTetrus
3 miesiące temu Wizje. Wizje chorych ludzi zawsze doprowadzały świat na skraj przepaści.Nienawiść czy chciwość  to grzechy które niszczyły ludzi od zarania dziejów.Ale zawsze ,gdy już nie ma nadziei ,przychodzi ktoś lub coś i wszystko się zmienia.A co do sumienia ,takie to cholerstwo że wcześniej czy później daje o sobie znać  .I męczy i spać nie daje a czasami doprowadza do samobójstwa.Wiedzą o tym i mordercy .Kobiety po aborcji często staczają się na samo dno . 2 W Tusku odezwała się „rasa panów”!
Obrazek użytkownika michael-abakus

Strony