Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika klaymen
6 lat temu @ Kazek Trzy strzały i trzy pudła. Następnym razem lepiej się przygotuj bo się kompromitujesz: - samolot nie lądował. Tej bredni o lądowaniu już nawet TVN nie podaje od miesięcy. Wróciłeś z Księżyca, czy wyszedłeś dziś pierwszy dzień z lasu? - Szyby nie musiały wylecieć. Jak widzisz rozpruty jest kadłub i tą drogą rozproszyła się cała energia. Oszklenie osadzone jest w elastycznych uszczelkach, które mogły kompensować siły na nie działające. Jak widzisz sam fakt uderzenia w ziemię z tak dużą prędkością powinien je wybić, a jak widzisz nawet spotkanie z ziemią i duża prędkość ich nie wybiły. To co znaczy się według ciebie ten samolot nie spotkał się z ziemią? Myśleć chłopie myśleć !!! - opalone ubrania i ciała. Tu żebyś się nie zdziwił... a co powiesz o popękanych pęcherzykach płucnych u ofiar?
0
Fotoamator: Zamach w Smoleńsku - ślady wybuchu na prawym skrzydle
Obrazek użytkownika wicenigga
Obrazek użytkownika klaymen
9 lat temu @ intuicja Pozwolę sobie zaproponować inną formę znaku rozpoznawczego. Moim zdaniem element kolorystyczny ubioru jest dużym wyzwaniem i jednak wymaga dużego samozaparcia by się dostosować. Nie dziwi mnie jednak chęć używania jakiegoś znaku rozpoznawczego. Myślę sobie, że jednak powinien być bardziej dyskretny i bardziej jednoznaczny. Pamiętam jak w Stanie Wojennym chodziłem z opornikiem wpiętym w klapę kurtki czy kieszeń koszuli. Kto miał wiedzieć, wiedział, kto nie rozumiał nie rozumiał. Czerwoni dostawali szału. Ponieważ walka z siłami "miłości" trwa pomyślałem czy nie posiłkować się starym sprawdzonym symbolem. Dyskretnym, eleganckim i oddającym szacunek tym, którzy za nas walczyli. Muzeum Powstania Warszawskiego sprzedaje w sklepiku ale również w sklepiku internetowym więc dostępnym w całym kraju, kotwiczkę Polski Walczącej. Za jednym zamachem można upiec dwie pieczenie: piękny dyskretny znak rozpoznawczy, oraz wspomożenie muzeum i upamiętnienie szlachetnych ludzi. To mi nawet trzy pieczenie wyszły. Zawsze jak ktoś zapyta o znaczek można takiemu lemingowi opowiedzieć kto i dlaczego, a nawet kiedy ginął za to żeby on dziś mógł wspierać Gazownię. Zakładam że normalny nie leming nie zapyta bo będzie wiedział. Kotwiczka ta kosztuje symboliczne 3 zł plus wysyłka, a wygląda tak: http://www.muzeum1944.home.pl/sklepik_mpw/index.php?products=product&prod_id=41 Bobry walczą !!! Więc niech bobry mają swój znak. Pozdrawiam
0
SŁUCHAJCIE MAMY NOWY POMYSŁ:)
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika klaymen
9 lat temu A gdzie jest cały ten film? Wygląda niewiarygodnie !
0
Kilka ciekawych kadrów
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika klaymen
9 lat temu @ autor Kłamstwa smoleńskiego nie potrafi już zatuszować nawet sam nad-cyngiel Rolicki. Jedyne co miał do powiedzenia Wildsteinowi to coś w tym stylu: "Panie skoro żyjesz Pan w kraju gwałcicieli i złodziei to co się pan dziwisz , że tu kradną i gwałcą? A katastrofa przecież miała miejsce w burdelu więc co się Pan dziwisz że "wyjaśniana" jest przez burdelmamę metodami alfonsa?" I w tym jednym, jedyny raz w swoim marnym życiu Rolicki miał rację i przyznał ją ze spuszczonym łbem...
0
Fifty-fifty mecenasa Rolickiego
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika klaymen
9 lat temu Przecież to KOMOROWSKI ostatnio mówił,że trzeba mieć poczucie humoru, którego nie ma PiS i śmiać się z żartów!!!! Nie zrobił tego przecież PiSiak, mohery nie rzucają tak daleko puszkami z farbą i nie potrafią posługiwać się nowoczesna poligrafią potrzebną do druku takich nekrologów. Myślę, że zrobili to ludzie nie z przekonania politycznego tylko zniesmaczeni językiem Kutza zwykli współziomkowie, którzy wstydzą się, że uczciwych mieszkańców Śląska utożsamia się z takim gburem i prostakiem. PO potrzebna jest narracja oblężonej, zaszczutej przez PiS partii. A co do pytania autora zawartego w tytule, to myślę, że Komorowski powie: Kazik Kutz zuch !!! Pieprzy zwykle za dwóch !!! Dziś zaś spieprzył na dach !!! Bo obleciał go strach !!!
0
Co powie Komorowski?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika klaymen
9 lat temu antysalon On nawet dziadem nie jest, to zwykła popierdułka !!! Ale spieprzaj owszem !!! święte słowa: SPIEPRZAJ POPIRDUŁKO !!! yarrok
0
Szambo może więcej!? Wara bawarskiemu "profesorowi" od polskich dachowców! "Autorytety" Bartoszewski, Wajda i Alicja Tysiąc !!
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika klaymen
9 lat temu kryska To niby są studenci? To jakieś popierdułki nie studenci. To zwykłe wykształciuchy są, zapewne nawet nie potrafią poprawnie wskazać kierunków geograficznych.
0
Jak się bawić to się bawić
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika klaymen
9 lat temu DoktorNo "O to pewna grupka bloggerów i dziennikarzy jątrzy nieustannie twierdząc z uporem maniaka że..." skąd taka samokrytyka u autora? A podobno to wstrętne PiSiaki są nietolerancyjne... A te opowieści o "mitach" i "legendach" niech szanowny DoktorNo sobie daruje. Znana to narracja i jakże kłamliwa, więc jeszcze raz spytam dlaczego autor "z uporem maniaka jątrzy"?
0
Eject! Eject!
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika klaymen
9 lat temu Radek. K Mnie się podoba. Pozdrawiam
0
Do młodych wykształconych czyli kabarety...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika klaymen
9 lat temu Radek. K Dla mnie bomba. Świetny tekst i takież wykonanie. Najwyższy czas pokazywać palcami tych sprzedawczyków. A swoją drogą Jacek Kaczmarski przewraca się w grobie. Dziś znowu miałby o czym śpiewać, tak jak Ty... W teledysku zabrakło mi tylko cyngla Kuźniara, a to wyjątkowo aktywny CzeKista.
-1
Do dziennikarzy... Nowa piosenka.
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony