|
|
19 godzin temu |
Domō arigatō. |
Kamil San:) |
|
Konwergencja Polsko-Japońska |
|
|
|
1 dzień temu |
Wieki temu. |
Szkoda, że skleroza mi przeszkadza, dlatego nie pamiętam dokładnie gdzie, spotkałem się z podobnym artykułem. Ale każdy kto myśli krytycznie nie powinien szukać wyłącznie podobieństw. Bo są też pewne zasadnicze różnice. Vide umiłowanie wolności szlachty kontra bezwzględne posłuszeństwo i Bushido regulujące większość aspektów życia" sługi " czyli samuraja. Co do sztuki i podobieństw kulinarno architektonicznych, pełna zgoda. Tym zajmowało się wielu badaczy choć nie wszyscy tak" dogłębnie " jak pewien Piłsudski. |
1 |
Konwergencja Polsko-Japońska |
|
|
|
1 dzień temu |
Syćko pijyknie Panocku. |
Słońce Peru aż przyćmiewa blaskiem orderów. Łącznie z tym za opuszczanie klapy od sedesu oraz tym za równe składanie płaszcza. Ale, brak mi jednego. Orderu Uśmiechu. Tego ze stacji trafo. |
|
WZÓR OBYWATELA RP NA PRZYKŁADZIE BOBASA |
|
|
|
1 dzień temu |
Gdybyż. |
Gdybyż to było tak proste i jednoznaczne. Nie jest. |
2 |
Konwergencja Polsko-Japońska |
|
|
|
3 dni temu |
Łubu dubu... |
Niech żyje Kapitan. Niech żyje nam. To powiedziałem ja. Mały dręczyciel algorytmu:) |
2 |
MÓWISZ „BOBAS” – MYŚLISZ „MIŚ” ! |
|
|
|
3 dni temu |
Jaki miś jest każdy widzi czyli AI w potrzasku. |
Jeszcze wczoraj porozmawiałem sobie z ej- jajem na temat pamiętnego Dnia Strażaka. Biedak Algorytm giął się i wił jak nie przymierzając konger w drodze do"De" Trzaskowskiego. Byle tylko jakoś uzasadnić"technicznie" powstanie zakłóceń pogłosowych. Niestety, musiał klęknąć gdy udowodniłem mu że oficjalne wyjaśnienia to pseudotechniczny bełkot. Byle tylko zamulić mózgi tym którzy ośmielą się... aż strach pomyśleć, co się ośmielą Na koniec znów musiał przyznać że gdyby to była sprawa techniki, Bobo Kierwa by wyszedł i pokrył żartem dwuznaczny efekt. I wiecie, sprzęt nawet się nie rozgrzał. |
4 |
MÓWISZ „BOBAS” – MYŚLISZ „MIŚ” ! |
|
|
|
4 dni temu |
Agent Bou Leck. |
Czyli Bulwar Przecieków. My name is Błąd. Wiel Błąd. |
|
SENSACYJNE WYZNANIE AGENTA 007! |
|
|
|
4 dni temu |
Może chop dopiero teraz się obudził? |
I nie jarzy w czyich łapach jest PejsZbok? Lepiej późno niż później. |
1 |
Cenzura na Facebooku? |
|
|
|
4 dni temu |
Automamrot. |
Od X lat jesteśmy wciągnięci w rejestr DUNS. Do końca nie wiadomo czy aby nie trafiają tam dane nas wszystkich. Na zasadzie: ukończyłeś 18 lat, mamy cię!! Ty kur...wa, pomiocie gospodarczy! Jakie dokładnie informacje są schowane pod numerem? Dlaczego dokładnie wszystko, od psiej budy po Powiatową Komendę Policji jest ujęte w rejestrze i prawem którego kaduka? Bo przecież Powiatówka to na bank( wiadomo czyj ) podmiot prawa handlowego. Nieustannie kupuje oraz sprzedaje. I wydaje faktury prowadząc działalność gospodarczą. Jednak wiadomo że Już ją sprzedano. Czyja jest? Powiedzmy, takie Szwaby potrafią bronić danych nie tylko swoich mieszkańców. Bolanda od niepamiętnych czasów niczym otwarta na oścież stodoła może być i jest odwiedzana przez wszystkich. Tylko uwiązane wewnątrz bydło nie ma żadnych praw. RODO służy tylko do tego żebyś booracku nie mógł się dowiedzieć gdzie mieszka twój sąsiad gdy szukasz go po przeprowadzce. I gdzie mieszka urzędol który cię ujajał np.w zusie. Nie czarujmy się. KSEF- wierzchołek góry. Co pod spodem? Wszystko. |
|
System KSeF na chłopski rozum 2! |
|
|
|
4 dni temu |
Już nie chce mi się. |
Ale muszem. Markety, szwabskie, francuskie i inne działają w segmencie szwarc, mydło i powidło. Plus jakieś" akcje " i artykuły sezonowe. Diniak nastawia się na podstawowe towary. bez charakterystycznego dla tamtych naciągania na niby dodatkowe zakupy w czasie przedzierania się z wózkiem przez pozorny chaos. Taki większy i podkreślający swą polskość sklep Geesu. Jagodzianie, jagodzianki i inne wilanuffki wyczuwają to( jak zapachy dzieciństwa ) i głównie stąd wielkowiejskie wycia. W Miastowsi obecnie powstaje kolejny, bodajże szósty Diniak. Bezpośrednie sąsiedztwo diabelskiego trójkąta: biedra, żydel, kerrfuj( tak mówimy ). Nie wiem czy padnie skoro inne miały się i mają dobrze. A czy musi przechodzić jakieś mimikry w kierunku tamtych? Obowiązkowo naciągając na niepotrzebne zakupy? W sytuacji gorszej i TO- talnie PO- garszającej się sytuacji materialnej Polaków zdarzyć się może wszystko. |
|
Wielkie zwycięstwo, którego nie było. KSeF nie śledzi Kowalskiego, ale obce wywiady i tak wiedzą, na co chorujemy! |
|