Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Leopold
22 godziny temu W internecie nic nie ginie Także nic nie ginie w telefonii komórkowej. W razie potrzeby można "przewinąć" nagrania z jednego numeru telefonicznego kilkanaście lat wstecz.  Nie wierzę, że już wtedy kontrolerzy telefonii wiedzieli o wspaniałej przyszłości wójta Pcimia i przezornie zbierali na niego "kompromaty".
1
Bez przebaczenia
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Leopold
3 dni temu Zmiana systemu była niemożliwa Wiem od doradcy min. Szczurka (następca Rostowskiego), który proponował zbudowanie tego elektronicznego systemu, który umożliwiał w czasie realnym śledzenie każdej transakcji. Nawet gdyby system kosztował 1mld zł , amortyzował się w 2 miesiące. To udało się dopiera za rządów PiS. Doradca ten szybko zorientował się, że minister finansów Szczurek jest "za krótki" na ukrócenie karuzel VAT, bo one były wdrożone systemowo. Jak zeznała dyr. departamentu prof. Chojna - Duch, nikt w ministerstwie nie miał pojęcia o istnieniu "karuzel watowskich". Wiedział o nich w świecie bywały  min. Rostowski (koleś Sorosa) zalegendowany jako "profesor - angielski ekonomista". Pamiętamy, że przy Rostowskim urzędowała niejaka Heider - "społeszna asystentyka" (prywatnie ekonomistka miła sercu Michnika). Wowczas nastąpiło z inicjatywy pewnego profesora UW przemianowanie przestępstw skarbowych na wykroczenia przedawniające się po 5 latach i zagrożone śmieszną karą.  W kosmopolitycznej mafii (sprofilowanej etnicznie) ważną rolę odegrał Palikot - przewodniczący komisji "przyjazne państwo". On to storpedował propozycje wspomnianego doradcy Szczurka, aby przynajmniej trzeba było rejestrować firmę osobiście, a nie przez Internet. Można by wykluczyć wtedy rejestracje na słupy z noclegowni dla bezdomnych. Palikot przeforsował też rozliczanie kwartalne zamiast dotychczasowych miesięcznych. Założenie firmy i zwrot VAT dało się załatwić w ok. 2 miesiące. Być może Palikot został dokooptowany do gangu, bo zmienił wyznanie na judaizm i został wprowadzony na członka żydowskiej loży masońskiej B'nai B'rit.
12
Totalitarny pic na wodę
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Leopold
3 dni temu Prognoza z 1929 roku 7.12.1929. Z listu od dra Zbigniewa Łubieńskiego (z UJ) z Boulogne-sur-Seine do prof. Kazimierza Twardowskiego (z UJK - czyli uniwersytet lwowski): „Za sto lat Francja zamrze, jak Hiszpania, o ile jej całkowicie nie zaleją cudzoziemcy: robotnikami będą Polacy i Włosi, banki i prasę wezmą Żydzi, inne fachy w większych miastach zajmie mieszanina międzynarodowych przybyszów; Francuzom zostaną miasteczka prowincjonalne i – hotele, w których gościć będą Amerykanie i Anglicy.”
3
List w obronie Republiki
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Leopold
3 dni temu Prawdopodobne ze względu na założenia ideowe. Długi czas Konfederacja zgodnie twierdziła, że "nie ma żadnej epidemii", później nieco zmieniła narracje (jak Dziamborowi wirus wpieprzył 17% płuc), ale zawsze jako "wolnościowcy" są przeciw "restrykcjom".
2
Kto fejkiem wojuje, od fejka ginie
Obrazek użytkownika gps65
Obrazek użytkownika Leopold
6 dni temu Zadałem panu Grossowi 2 pytania Na spotkaniu w Poznaniu zapytałem czy on też twierdzi, że Polacy (amatorzy, bez broni palnej) zamordowali 200 tys. Żydów jak "ustalił"  prof. Grabowski, skoro uzbrojeni przez Niemców i profesjonalnie zorganizowani upowcy zdołali zamordować "tylko" ok 100 tys. Polaków?Zadałem też drugie pytanie "czy istnieje związek między roszczeniami amerykańskich Żydów, a wyliczeniami Grabowskiego. Gross powiedział, że to możliwe, bo Polacy mordowali przez 5 lat, więc mogło się nazbierać. Na drugie pytanie nie odpowiedział. Warto wiedzieć, że "panieńskie nazwisko" Grabowskiego to Abrahamer, ale skuteczniej oddziaływuje "polski uczony Grabowski" niż kanadyjski Abrahamer.
1
Wściekły Rafał Ziemkiewicz o naszych amerykańsko-żydowskich przyjaciołach i antypolonizmie
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Leopold
6 dni temu Tylko bez muzyków! "Nie czytam pańskich pro-rządowych agitacji ...ale zachwyt ,który się rozlał pod tekstem, zwrócił tym razem moją uwagę".W jaki sposób nie czytając "pro- rządowych agitacji" można zwrócić uwagę na "zachwyt, który rozlał się pod tekstem"? Ja rozumiem, że rząd powinno się energicznie zwalczać, ale ja uprawiam "pisowską agitkę" bo mi za to płacą (emeryturę).
3
Kłopotliwy lokator we Wspólnym Europejskim Domu
Obrazek użytkownika Verita
Obrazek użytkownika Leopold
1 tydzień temu Myślę, że wyjasnienie katastrofy to kłopot Bo obciąża Amerykanów. Nie wierzę w narrację, że nam nie pomogli (np. zdjęcia satelitarne), bo "rząd polski ich o to nie prosił". Myślę, że zagłada kadr PiS w tym zamachu była na rękę twórcom "ładu postjałtańskiego". To dlatego jeden z architektów tego ładu - Zb. Brzeziński - do śmierci zapluwał się w nienawiści do Kaczyńskiego. Intuicja mówi mi, że "światowe żydostwo" było zainteresowane w likwidacji tych, co zakwestionowali ustalenia porozumień 1985 i 1986 roku (u nas zatwierdzone przy "okrągłym stole"). Prowadząc wnikliwie śledztwo smoleńskie wyszły by na jaw fakty w złym świetle stawiające administrację amerykańską, a nasza suwerenność "wisi" w dużym stopniu na USA
7
Kłopotliwy lokator we Wspólnym Europejskim Domu
Obrazek użytkownika zwykły polak
Obrazek użytkownika Leopold
1 tydzień temu Dzięki Dzięki za ten głos rozsądku jak i za przypomnienie osiągnięć różnych Polaków. 
3
19 lutego – Dzień Nauki Polskiej
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Leopold
1 tydzień temu Bardzo istotne spostrzeżenia Pozwoli nam inaczej spojrzeć na wydarzenia, które mają niewiele wspólnego ze "zdrowiem reprodukcyjnym" i "prawem wyboru". Szkoda, że nie ma odzewu na tekst w komentarzach. Być może zasięg tekstu umieszczonego w części "redakcja nie poleca" jest niewielki. 
5
Politologiczna patologia
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Leopold
1 tydzień temu Pisałem to z lekką ironią choć oficjalny życiorys utrzymuje, że pochodził z ziemiańskiej rodziny. To może być (lub nie) prawdą, gdyż można sobie wyobrazić sytuację, że młody człowiek ocierający się o śmierć i poznawszy okropności sowietów, mógł dojść do wniosku, że są tylko 2 możliwości - umrzeć lub przyłaczyć się do zbrodniarzy.
7
Kłopotliwy lokator we Wspólnym Europejskim Domu
Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

Strony