Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika yenom
3 godziny temu opozycja dostała na tacy bezkosztową metodę rozpieprzenia pis-u od wewnątrz. Wystarczyło umiejętnie poprzeć ewidentny rozpad "koalicji" rządzącej, widoczny od ogłoszenie "rekonstrukcji " rządu. Rządu, który jest i go nie ma, ministrów, którzy są, ale ich nie widać, premier organizuje rząd dla Białorusi, .....itd., itp  Wystarczy opozycji tylko umiejętnie podgrzewać i dolewać oliwy do ognia. Wódz tego nie widzi? Tragedia blisko, chaos już jest.
2
Czy "futerka" zmienią władzę w Polsce?
Obrazek użytkownika Roman z USA
Obrazek użytkownika Rebeliantka
4 godziny temu Dziś w nocy Sejm uchwalił "Piątkę dla zwierząt" https://wpolityce.pl/polityka/518113-sejm-przyjal-w-glosowaniu-piatke-dla-zwierzatKto był przeciw?Za jej przyjęciem głosowało 356 posłów, 75 było przeciw, a 18 wstrzymało się od głosu.W głosowaniu udział wzięło 229 posłów klubu PiS. 176 było za, 38 przeciw, 15 wstrzymało się od głosu.Przeciwko uchwaleniu noweli głosowali wszyscy posłowie z Solidarnej Polski, w tym: Tadeusz Cymański, Sebastian Kaleta, Jan Kanthak, Janusz Kowalski, Jacek Ozdoba, Michał Wójcik, Marcin Warchoł, Zbigniew Ziobro, Michał Woś.Z Porozumienia przeciwko opowiedzieli się: Andrzej Sośnierz i Mieczysław Baszko, a z PiS m.in. minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski, Zbigniew Dolata, Teresa Glenc, wiceszef klubu Lech Kołakowski, Bartłomiej Wróblewski.Minister rozwoju, wicepremier Jadwiga Emilewicz (Porozumienie) poparła nowelizację, a 15 posłów Porozumienia wstrzymało się od głosu, w tym lider ugrupowania Jarosław Gowin.W sprawie posłów klubu PiS, którzy głosowali przeciw noweli ustawy o ochronie zwierząt podjęte zostaną decyzje zgodnie ze statutem partii - oświadczyła rzeczniczka PiS Anita Czerwińska.https://wpolityce.pl/polityka/518134-rzecznik-pis-zapowiada-poslowie-poniosa-konsekwencjeKonfederacja i PSL o ustawiehttps://wpolityce.pl/polityka/518138-opozycja-po-glosowaniu-psl-i-konfederacja-oskarzaja-pisSolidarna Polska ws Ustawyhttps://wpolityce.pl/polityka/518137-kaleta-mam-nadzieje-ze-roznice-zdan-nie-beda-przeszkoda 
2
Czy "futerka" zmienią władzę w Polsce?
Obrazek użytkownika Roman z USA
Obrazek użytkownika Weteran Polski
1 dzień temu Roman z USA A czy kogos obchodzila zlodziejska kapitalizacja przemyslu kazdej galezi w Polsce.Wtedy tez duzo sie powiesilo i co z tego?Nic,wiec jak kilku sie powiesi to nic takiego sie nie stanie a kredyty to zecz normalna mogli nie brac.Czy nie mozna zyc bez kredytu i sie rozwijac ?Napewno mozna ale to trwa  dluzej i wtedy nie trafia sie na okladki szmatlawych gazet.Zycie na kredyt to samoistne powolne wiazanie sobie petli na szyi.
0
Rafał Ziemkiewicz ostro krytykuje Jarosława Kaczyńskiego
Obrazek użytkownika Roman z USA
Obrazek użytkownika kontrik
1 dzień temu To i heretykiem jesteś? To i heretykiem jesteś? Chodzi może o skłonności homoseksualne, co sugeruje już avatar? A nagonka na uchodźców to pewnie implementacja nauki Chrystusa?
0
Niebo dla dobrych ateistów, czyli piekło wątpliwości
Obrazek użytkownika Roman z USA
Obrazek użytkownika kontrik
1 dzień temu Nie wiem, skąd taka Nie wiem, skąd taka pseudoprawicowa histeria, że wytyka się inne źródła, niż te odgórnie wskazane jako koszerne. Widać takie komunistyczne nawyki. Znam nie tylko komunistyczne portale i działaczy, przeglądam nawet żydowskie, czytałem masę ich opracowań. A ty, w tej Ameryce, słuchasz mediów lew.-lib., czy ze złością zamykasz uszy? A Żydów? Przecież tam macie nadreprezentację we wszystkim. Czy to znaczy, że sam jesteś Żydkiem? W końcu jesteś uciekinierem okołomarcowym, nie?Powiedz mi piękny Romanie, jak można orientować się we świecie i nie mieć najróżniejszych źródeł informacji. Jeśli masz fejsa czy tt, to czy pomijasz informacje zapoczątkowane ze źródeł lewicowych? Tam to wręcz niemożliwe, co chwila są posty typu, czym się zajmuje lewica albo kto coś napisał bądź powiedział. Takie zakazy są więc czystą głupotą.
-2
Po stronie prawdy
Obrazek użytkownika Roman z USA
Obrazek użytkownika kontrik
1 dzień temu Mają i mieli sporo czasu, by Mają i mieli sporo czasu, by się przygotować. To nie jest tak, że pomysł znikąd wejdzie z dnia na dzień. Sprawa zapowiadana od lat, tak jest też w innych krajach i to właśnie dlatego jest kwik- obcy chcieli przenieść produkcję, może przejąć polską branżę, póki jest to tu dozwolone. Każdy rozsądny biznesmen wiedziałby o takim ryzyku na swoim podwórku- i oni wiedzą, co robią, to nie są jakieś popegeerowskie biedaki tylko czysty biznes i jego lobby. Nie udawajmy, że nie będą mili z czego żyć- można brać towar ze Wschodu, przerabiać jak Chińczycy i dalej zarabiac kokosy za to bez wielkich wymogów. Można hodowac co innego. Można postawić baraki za granicą, przecież to dziś tanie i łatwe. Więc to nie o to chodzi, ja podejrzewam że nabrali dotacji z EU i żal im takich łatwych pieniędzy. Nie wiem czy wiesz, dziś starczy postawić byle oborę z pustaków i dostaje się dofinansowanie, Jeśli chcesz rozważać rzecz w kategoriach komunizmu, to pomyśl, dlaczego jakaś grupa ma mieć przywileje, dlaczego ma ignorować głos ludu, bodaj 71% przeciwko.
-1
Rafał Ziemkiewicz ostro krytykuje Jarosława Kaczyńskiego
Obrazek użytkownika Roman z USA
Obrazek użytkownika Krispin
2 dni temu teraz motywem przewodnim ...jest to, że w Polsce daiałają fermy holenderskie - wykurzone już z Niderlandów. Wymienia się 5 lub 6. To pewnie cały przemysł futrzarski. Polacy w nim nie wystepuja. Ani tam nie pracują, ani nie zarabiają, ani nie płacą podatków, ani nie kupują w sklepach w Polsce. Nie biorą kredytów w polskich bankach. Brakuje tylko "zielonych", którzy wyjaśnią wszystkim, że norki wypuszczone do lasów zjedzą wszystkie korniki.
6
Rafał Ziemkiewicz ostro krytykuje Jarosława Kaczyńskiego
Obrazek użytkownika Roman z USA
Obrazek użytkownika kontrik
2 dni temu Wiele na tym stracisz? W Wiele na tym stracisz? W norkach z RP pewnie nie chodzisz, to o co chodzi, o mięso koszerne czy halal?
-3
Rafał Ziemkiewicz ostro krytykuje Jarosława Kaczyńskiego
Obrazek użytkownika Roman z USA
Obrazek użytkownika Lwow47
3 dni temu Roman z USA Witaj Romanie! Pewnie można by zacząć inaczej,bo głupota jet pojemna.Pozdrawiam Cię serdecznie.Kazimierz
4
W ZACISKAJĄCEJ SIĘ PĘTLI STRACHU
Obrazek użytkownika Roman z USA
Obrazek użytkownika Norec Norac Kos
3 dni temu Ty jakiś nie wyspany czy kie Ty jakiś nie wyspany czy kie licho?
3
Rafał Ziemkiewicz ostro krytykuje Jarosława Kaczyńskiego
Obrazek użytkownika Roman z USA

Strony