Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Rebeliantka
1 dzień temu 50 podpisów? Ależ to nieźle, biorąc pod uwagę spadającą aktywność obywatelską Polaków. W wielu obszarach ma miejsce "czekanie na Godota".Ps. Oczywiście złożyłam podpis.
3
Ratujmy Dom Kombatanta
Obrazek użytkownika Roman z USA
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
2 dni temu Podpisałam i zamieściłam na Facebooku.Mam nadzieję, że Dom Polski (Dom Kombatanta) we Francji uratujemy!Serdecznie pozdrawiam,
2
Ratujmy Dom Kombatanta
Obrazek użytkownika Roman z USA
Obrazek użytkownika Leszek1
2 dni temu Romanie Przeciez w zespole Mazowieckiego podczas okraglego stolu, pracowal Lech Kaczynski. Najwiekszym problemem grupy rzadowej bylo przeslizgniecie sie bezkarnie w czasie tzw transformacji. Dlatego wymyslono gruba kreske, ktora dziala, az do dzis. W zamian, grupa rzadowa rozdzielila wsrod uczestnikow Magdalenkowej popijawy, intratne posady. Wielu piastuje je do dzis. T. Mazowiecki oglosil w Sejmie w sierpniu 1989 roku, gruba kreske. To byla bezczelna kpina z prawa i sprawiedliwosci, jako takiej. Bez tej umowy, zlodzieje i inni przestepcy, z tej czy innej partii politycznej nie mogli byc pewni swojej bezkarnosci. Przez ponad trzydziesci lat nikt nie zostal ukarany, ani odsuniety od wladzy.  Dlatego nalezy uczcic pomnikiem - najlepiej na koniu, wynalazce tak wspanialego rozwiazania.
0
Witaj Katarzyno
Obrazek użytkownika Roman z USA
Obrazek użytkownika zetjot
3 dni temu Nie wymieniłem z oczywistego Nie wymieniłem z oczywistego powodu, o którym w tytule,. Jasne ?
7
Tacy kandydaci to znieważenie Urzędu Prezydenta RP.
Obrazek użytkownika Roman z USA
Obrazek użytkownika ronin
3 dni temu @ Roman z USA   Witaj! Roman z USA, czy Berlina. Wsłuchuję się ostatnio w Twoje dawne i obecne  postrzeganie i co widzę? Kogo chcecie straszyć. To ostatnia szansa Putina, aby nadal sterować Europą. Polska, na poważnie wymyka się z tego uścisku i wpływu byłego okupanta. W USA tysiące sowieckich psów, podobnie w Izraelu. My przynajmniej nie pozwolimy Tuskowi, na próbę zamachu w Polsce, bo to będzie jego pierwszy i ostatni przyjazd. Tu mamy w Polsce jasność. Grześ, też już wie. Oni już nie próbują, ale organizują. Tu jest Polska i Będzie. Czas zakończyć, czas Sowieckich Bandytów. Jest nas wielu, aby się poświęcić i usunąć tę pokoleniową obcą narośł. Trzech czerwonych bandytów, w PE przelewa czarę.
2
Hans G., przedsiębiorca, który „zabiłby wszystkich Polaków”, odwołał się od wyroku
Obrazek użytkownika Roman z USA
Obrazek użytkownika markowa
4 dni temu Polityka księdza Rydzyka Wyrywkowo słucham radia toruńskiego - na przykład dziś od rana gawęda o dudobusie, jakby to był najważniejszy temat. Sadzę, że ksiądz Tadeusz Rydzyk sam widzi, ze jego pupil się zeszmacił, więc dla rozczarowanych-a-otwierających-oczy - promuje profesora Piotrowskiego, byle nie Konfederatę. Wyliczyłeś, Romanie, przewagi profesora nad Krzysztofem Bosakiem. Otóż - są to przewagi pozorne. Wiek, tytuł profesorski, to niekoniecznie przewaga. Najmniej przekonujące jest wymienione "reprezentowanie Polski w PE" . Siedzenie w wygodnej niszy (za duże pieniądze) to uśpienie temperamentu, rozmiękczenie woli, życie w puchu. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia - a więc dość daleko profesorowi do obecnej rzeczywistości w Polsce.  Krzysztof jest cały czas "w boju" - i takiego silnego prezydenta-realisty nam trzeba. Nadmienię, że wolałabym Grzegorza Brauna, ale trudno.Swoją drogą: profesor Piotrowski mając wszelkie wygody, dostępy, poparcia - czym się szczególnym wykazał na swoim stanowisku? Jakie ma dokonania?
-1
Witaj Katarzyno
Obrazek użytkownika Roman z USA
Obrazek użytkownika wilre
4 dni temu ... dziękuję i  pozdrawiam -Losy tego wpisu na NP  sa dość wymowne.Także w zestawieniu z wydarzeniami wokół takiego np. kandydata jak #hołowniaTO NIEpolska. CHDKK,  #3rp
4
Ruch Prawdziwej Europy. Założenia ruchu „Europa Christi”
Obrazek użytkownika Roman z USA
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
5 dni temu Zarówno "podatek cukrowy", jak też opodatkowanie OFE to ustawy godzące w kieszeń wielu Polaków.To, że od lat 70-tych ubiegłego wieku, tj. od czasu gdy po raz pierwszy wprowadzono w Polsce zakaz słodzenia napojów cukrem - sacharozą, dopuszczając słodziki, stał się powodem, że przestałam używać wszelkich napojów słodzonych, nie ma raczej większego znaczenia w skali kraju. Jak również to, że po symulacji ewentualnych "zysków" z OFE - nie wybrałam takiej metody uzyskania emerytury. Muszę jednak zauważyć, że w Europie (we wszystkich chyba państwach Unii) zarówno sztucznie słodzone napoje jak też opodatkowanie funduszy emerytalnych to stała praktyka. Żadna pociecha dla nas, że np. Duńczykom, w podobny sposób jak Polakom, "zajumano" ich OFE. Nie mniej - zgadzam się z tezami Bosaka. Co do funduszu na propagandę - tu już jest pole do dyskusji. Tak czy owak - każde Państwo swoją "tubę propagandową" posiada. A w Polsce lepszą "tubę" mają "obcy", i walczyć należy zwłaszcza o ustawę medialną.W końcu - ten "namaszczony", nosowo-belferski ton Bosaka mnie osobiście nie zachwyca. Ale to najmniej ważne.      
2
Witaj Katarzyno
Obrazek użytkownika Roman z USA
Obrazek użytkownika Verita
6 dni temu Roman z USA, odpowiem Ci za Leszka... ...bo on nie bardzo rozumie jak to jest z tym lubieniem i o co wogóle pytasz...i co natychmiast bezczelnie wykorzystuje ten patidiota. Lubienie...to emocje, niezrozumiałe, nie da się tego mądrze wytłumaczyć, jak to wyraża Leszek nie po polsku, "on tak ma". Natomiast rozumem ogarnąć wypowiedzi i zachowanie tego patmo, czy jak kto woli patmotrolla lub patmoidioty...to już trudniejsze, to trzeba czytać i rozumieć co on pisze. Ponadto trzeba mieć minimum wiedzy o tym co jest dobre a co złe...aby stwierdzić, że on nie zasługuje na szacunek bo czyni ogrom zła swoją pseudo-poezją. Pozdrawiam
1
"Andrzej Duda, to kandydat marzeń"
Obrazek użytkownika Roman z USA
Obrazek użytkownika Rebeliantka
6 dni temu Dziękuję za ciekawą informację Wczoraj przypadkowo dowiedziałam się o tym święcie z amerykańskiego kalendarza, który dostałam w podarunku.
0
"Andrzej Duda, to kandydat marzeń"
Obrazek użytkownika Roman z USA

Strony