Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika trybeus
5 lat temu dokładnie tak !!! do Mozets ...żydowskie wycieczki są ochraniane przez komandosów mossadu...młode pejsy są butne i spróbuj nie zejść im z drogi...wiele czasu spędziłem na Kazimierzu i wiem jak to wygląda..dla sceptyków polecam film, jest też tam wątek z Kazimierza...pozdrawiam niepoprawnie   [video:http://www.youtube.com/watch?v=NSErQFWJC9o]  
3
Banderowcy wczoraj i dziś
Obrazek użytkownika Mozets
Obrazek użytkownika wilk na kacapy
5 lat temu A moze tak pomyslec strategicznie bo to ma tylko sens w stosunku do Polski. Wrog naszego wroga jest naszym przyjacielem - i to powinno nam byc mottem na dzien dzisiejszy. Myslec co moze ugrac Polska na tym konflikcie czy bedziemy popierac Rosje naszego odwiecznego wroga czy Ukraincow ktorzy nie sa naszym wrogiem , mimo znanej nam przeszlosci. Rosji nie da sie rozliczyc do puki tam nie bedzie demokracji i panstwa prawa. Ukraincow bedzie mozna rozliczyc jak sie uwolnia od Rosji i beda starc sie stac krajem europejskim. Przez wiek Ukraincy byli i dalej sa indokrynowani przez rosyjska propagande i szczuci na Polakow,zeby sposob mysleni odwrocic trzeba minimum pokolenia i prawdziwych informacji.Polski rzad robil wszytko zeby prawda na Ukraine nie trafila cofniecie dotacji przez PObolszewikow dla polskich mediow i organizacji na Ukrainie byly wykonane na rozkaz Putina. Zeby rozliczyc zbrodniarzy ukrainskich najpierw rozliczmy naszych zbrodnairzy zyjacych jak krolowie w Polsce,bo system chronioacy tych zbrodniarzy nigdy nie rozliczy innych poza krajem. Mysle ze wejscie Ukrainy do Europy moglo by spowodowac rozliczenie za zbrodnie i oddanie tego co zostalo Polakom zagrabione i wyplacenie odszkodowan.
0
Banderowcy wczoraj i dziś
Obrazek użytkownika Mozets
Obrazek użytkownika Anonymous
6 lat temu @Ursa Minor Nie wiem, ale sądzę, że Czcigodny Doktor h.c. ma już za sobą etap edukacji... ;-)/:-(. Klio - wbrew rozpowszechnionemu mniemaniu - nie uczy życia. Ona tylko dokonuje egzekucji niewdzięcznych uczniów ;-)!
0
Jaja jak birety
Obrazek użytkownika Mozets
Obrazek użytkownika synteticus
6 lat temu @Satyr Chyba zupełnie nie zrozumiałeś co napisałem. W moim przekonaniu powstanie TV Republika daje oręż Dworakowi, w uzasadnianiu odmów dla TRWAM. I nie przypisuj mi zupełnie przeciwnych intencji. Jestem starym moherem,  GP uważam za soft GW  i stąd moja ocena TV Republika. Ona nie musi niczego tracić, bo niezależna jest tylko od nas. Nawiasem mówiąc, byłem abonentem Cyfry+ i wypowiedziałem im umowę kiedy połączyli się z n (TVN), teraz dzwonią ciągle i nie mogą zrozumieć, że przyczyną wypowiedzenia jest niechęć do tej stacji. cui bono
0
Wykończyć TVN
Obrazek użytkownika Mozets
Obrazek użytkownika edward
6 lat temu MarkD Rozumiem, Panie Tomku :))) Pozdrawiam. edward "Pan miłuje prawo i sprawiedliwość". Psalm nr 33,5.
0
Nowa fundacja.
Obrazek użytkownika Mozets
Obrazek użytkownika poeta
7 lat temu CZEKALI NA RESET nad Potomakiem ......? Emir, A na co czekali.... AMERYKAŃSCY... , oto jest pytanie. może uchyli się ciut rąbek tajemnicy jak powiem co mi wpadło w oko, chyba w piątek miniony. Wszedłem otóż sobie do sklepu chyba po jakąś zapitkę mineralną, krystaliczną i zimną, bo był gorący dzień. Podchodzę więc do kasy a tam mnie w oko się rzuca smutek na twarzy tego Kenijczyka , co to jest Prezydentem " obcego " wg ciecia mocarstwa. I przy tym smutku widocznym na twarzy Kenijczyka widzę grubo napisane, przy tej dłoni czarnej co za łeb, też czarny się trzymie... ... TO JUŻ KONIEC... Sięgnąłem natychmiast na stojak i do mojej flaszki z wodą mineralną bąbelkową zimną, dorzuciłem tę gazetę z czarnym łbem zmartwionym bardzo. Droga gazeta, chyba $ 4.95, no ale taaaaaki news. Nienowy, stary, wart każdej ceny prawda ? Nawet jak bida. Do tekstu jeszcze nie zaglądałem, ale pobieżnie patrząc, wyszło, co wiadome było podobnie jak ze Smoleńskiem, od początku. Sprzed wyborów jeszcze prezydenckich w tym " obcym " mocarstwie,... że rzeczony Kenijczyk Barack O. urodził się w Kenii a nie na Rajskich Wyspach czyli w Honolulu. Przestępstwo dużego kalibru w praworządnym ( jeszcze ) kraju, gdzie sądami raczej manipulować się nie da jak nad Wisłą, na telefon od jakiegoś bula, czy innego matoła. Więc może reset w Białym Domu i ujawnienie tego co było wiadome za Baracka O. od początku .... i " nowe " idzie też na arenie a nie tylko na Kapitolu ???
0
Są dowody, samolot rozleciał się 36m nad ziemią.
Obrazek użytkownika Mozets
Obrazek użytkownika faxe
7 lat temu Wiktoria To chyba jakieś nieporozumienie. Jeżeli chodziło tylko o wytknięcie małego plagiatu i nie miało to nic wspólnego z psychiatrią, skąd i dlaczego tytuł "Paranoiczna dokładność?" i wyraźne twierdzenie, że ja mam urojenia - "Aby pozbyć się urojeń, może powinno się napisać jak następuje:" Odpowiedziałam w podobnej konwencji, jeżeli moją zgryźliwo-żartobliwą "propozycją" uraziłam Panią, nie było to moją intencją i przepraszam.
0
MITY I HITY III WŁADZY cz.V - MEGA ŚCIEMA -NIEZAWISŁOŚĆ SĘDZIEGO
Obrazek użytkownika Mozets
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
7 lat temu Sahim Jan Bogatko Ujraićcim chodziło o to, jak napisano na portalu UEFA, że Polacy okupowali to miasto przez cały czas od króla Popiela, a Ukraińcy wyzwioili je dopiero w 1944 roku czy coś takiego. Pozdrawiam,
0
Dziękuję UEFA za Lwów!
Obrazek użytkownika Mozets
Obrazek użytkownika jwp
7 lat temu Labrat555 Witaj Bracie, można by rzec - Obecność, Wytrwałość i Wiara - tego się boją najbardziej i z tym bolszewia walczy. Pozdrawiam Serdecznie jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
0
Ścieżki PO
Obrazek użytkownika Mozets
Obrazek użytkownika arlekin
7 lat temu Re: Jestem,trwam i wierzę ,że wygramy. labrat555! Dokładnie tak!!! pozdr!
0
Ścieżki PO
Obrazek użytkownika Mozets

Strony