Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Rebeliantka
2 tygodnie temu To bardzo ciekawa i cenna uwaga Ale odpowiedź znają profesjonaliści, pani Katarzyno.Dzięki za wypowiedź. 
3
Terapia Covid-19 pokonująca burzę cytokin
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
4 tygodnie temu To moralność stalinowskiego kata "Zło jest wtedy, gdy ja jestem bity. Dobro - kiedy ja biję." A jak jeszcze do tego dodać ideologicznie: "dzisiaj biję, ale dlatego, że w przeszłości sam byłem bity, i wiem co to znaczy. Dzisiaj jednak biję świadomie - po to, aby w przyszłości nikt już nie był bity." 
1
Trudno być obojętnym wobec Nagrody Nieobojętności
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
Obrazek użytkownika Alina@Warszawa
4 tygodnie temu Brytole zagłodzili i zatruli śp. pana Sławka Brytole zagłodzili więc i zatruli śp. pana Sławka.Teraz nasz rząd może wystąpić z pozwem o zamordowanie polskiego dyplomaty w szpitalu w Plymouth. Mam nadzieję, że to zrobi i uzyska odszkodowanie.
4
Eutanazja Sławomira R. w Plymouth w Devon
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
Obrazek użytkownika Robik
1 miesiąc temu Zabawne https://twitter.com/i/status/1352353738984476673
1
Joe Biden w oblężonym obozie wojskowym
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
Obrazek użytkownika Roman z USA
1 miesiąc temu Katarzyno, słowo "wyszczepianie" zostało użyte po raz pierwszy przez byłego ministra od "wyszczepiania", to  były min. Szumowski powiedział, że musimy "wyszczepić" większość Polaków i dlatego od tego czasu słowo to stało się bardzo popularne. Wyszczepiać to można bydło, ale nie ludzi. Cóż, obecny doradca min. Niedzielskiego, K. Simon nazwał Polaków dziczą, jak widać mamy wielu "patriotów" w rządach od czasu okrągłego stołu.Pozdrawiam
4
Tatusiu kup mi pensjonat!
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
Obrazek użytkownika kontrik
1 miesiąc temu A o co chodzi w tym tekście? A o co chodzi w tym tekście? Że pisowcy to socjaliści i przestępcy?Tak czy owak, satyra prima sort, akurat na poziomie szurfederacji. 
-1
Tatusiu kup mi pensjonat!
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
Obrazek użytkownika Roman z USA
1 miesiąc temu Całkowita zgoda.
2
Był ponurą sowiecką katownią. Czy dziś powstanie tu hotel?
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
1 miesiąc temu "ekspedyt" to kolejny projekt b. WSI obliczony na świrokatolików Wszak do czasu umieszczenia jej w szpitalu dla umysłowo chorych największą gwiazdą była tam blogerka c. 
-1
() autorzy tej „nowoczesnej technologii” poszli o krok dalej niż dotychczasowi producenci GMO.
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
Obrazek użytkownika Kolejorz
1 miesiąc temu banda Jandy - udawanie P. Kasiu i P. Romanie, banda Jandy i WUM,sprytnie udali że się zaszczepili. Gorzej bo wszyscy w ich zapewnienia wierzą.    Przez ponad 70 lat przeżyłem grypy, anginy i inne zarazy. Do dzisiaj pamiętam  palące się ognisko na podłodze przy moim łóżku. O czymś to świadczy! Przeżyłem bez pomocy felczera (bo najbliższy był 20 km) a nie szczepionek.Dzisiaj jedni udają że się zaszczepili, inni zmuszają, zamiast posłuchać poważnych autorytetów. Boje się że mój rząd poślizgnie się, oby nie po raz ostatni. Ja też się nie szczepię  niesprawdzonym badziewiem i nie pozwolę szczepić  mojej, zdrowej  Rodziny.
7
Jak działa szczepionka mRNA?
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
1 miesiąc temu Szanowna pani Katarzyno, by była dyskusja pod tekstami portal musi zdobyć czytelników którzy uszanują dyskusję. Wielokrotnie próbowałem zainteresować różną tematyką, historyczną, polityczną, obyczajową. Zwykle kończyło się tym, że wpadało kilku delikwentów o poziomie intelektualnym... dobrze, nie będę porównywał do czegoś albo kogoś, by tego czegoś albo kogoś nie obrazić. Publikując na kilku portalach, ludzi, którzy z kulturą się wypowiadali znajdowałem. Dam pani przykład:Polski portal Salon24:https://www.salon24.pl/u/zawisza-niebieski/1096152,jak-dzielny-mateusz-z-wirusem-walczylTutejszy portal:https://niepoprawni.pl/blog/zawisza-niebieski/a-moze-tak-przeniesc-stolice-do-grajewaPorówna sobie pani jakość dyskusji jaką reprezentują Polacy i jaką tu można uzyskać. Czy ktoś kogoś na porządnie administrowanym portalu od "gejów" wyzywa?Aby na portalu pojawiały się interesujące, kontrowersyjne, pobudzające do dyskusji teksty musi się najpierw pojawić czytelnik a nie zespół trolli, co każdą dyskusję storpedują. Inaczej każdy popatrzy, kilka razy spróbuje i odejdzie, co właśnie widać na tym portalu. Wspomni pani ilu tu było ciekawych blogerów, odeszli bo w takiej dyskusji brać udziału nie chcieli.Ten portal ma misję, nie być polskim portalem odzwierciedlającym różnorodność poglądów, jaką charakteryzują się Polacy. Każdy z nas wie, że jesteśmy narodem lubiącym się różnić, dyskutować. Narodem o szerokich horyzontach myślowych, o szerokim zakresie poglądów. I wtedy powstaje ciekawa dyskusja. Niech Pani popatrzy jak różnimy się w sprawie szczepionek. Może być dyskusja jeśli trolle dyskusję storpedują? Jeśli niepoprawni.pl uporają się z trollami z pewnością z czasem pojawi się grupa wartościowych blogerów, ale na to trzeba czasu. Ja mam gdzie pisać, są portale, gdzie pojawiają się wartościowi komentatorzy, nawet przy tekście nowego blogera. pojawia się dyskusja. Tu ma pani przykład.https://www.salon24.pl/u/zawisza-niebieski/1089555,matematyki-nauczyc-sie-nie-danawet na początkujących portalachhttp://xn--niepodlegy-i0b.pl/#/788/naloznica-z-woli-ojczyzny/Dlatego ostatnich moich tekstów tu już nie publikowałem.https://www.salon24.pl/u/zawisza-niebieski/1102144,skad-sie-wziely-nasze-nazwiskaWidocznie linia tego portalu, zainteresowania czytelników są inne niż ja prezentuję. Serdecznie pozdrawiam
-1
Pożegnanie
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska

Strony