Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Lu-Bicz
3 miesiące temu Nie zgadzam się na Nie zgadzam się na postawienie równości między ślubem cywilnym a jakimkolwiek partnerstwem...
0
Od małżeństwa do luźnych związków
Obrazek użytkownika triarius
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
3 miesiące temu Czytam - po duńsku, rozmawiam - po angielsku, bo "mój" Duńczyk śmiał się z mojej wymowy.Ja się nie śmieję z jego angielszczyzny, ale - anegdotycznie - przypominam, jak to - będąc w Sydney - został rozpoznany przez innego Duńczyka - dzięki swojej charakterystycznej duńskiej wymowie angielskiego. Wymowa szwedzka jest zdecydowanie łatwiejsza! Zwłaszcza dla nas - Polaków.Pozdrawiam,
2
Macki ośmiornicy?
Obrazek użytkownika triarius
Obrazek użytkownika kontrik
3 miesiące temu Nie chcę choćby dlatego, że Nie chcę choćby dlatego, że obwiniasz f-szy za to, że mają oczy i robią to, do czego są zobowiązani. Masz motyw obwiniania innych. Ale gł., że to realna sytuacja, z którą nie chcę być jakkolwiek związany. Nawet w gdybaniu, dlaczego spisek z mordowaniem staruszków w okolicy jest niespecjalnie prawdopodobny i jak to sprawdzić. Skończyłem. Nie ma za co.
-4
Macki ośmiornicy?
Obrazek użytkownika triarius
Obrazek użytkownika kontrik
3 miesiące temu Tak. No nie było to wzorcowa Tak. No nie było to wzorcowa sytuacja, co nie znaczy, żeś się przyczynił ale że możesz czuć się jakoś winny a przez to tym łatwiej spychać to z siebie. Tak bywa. Nie moja rzecz, ja tylko rozkminiałem tekst a nie nieznaną mi sytuację nieznanych osób.Jakbyś naprawdę nabierał jakiegoś przekonania, to już byś zaczął samemu węszyć w okolicy, choć taki spisek wygląda dość słabo. Za to ludzie umierają cały czas. Pewnie więc tylko taka myśl chodzi po głowie, że czemu nie, bo wszystko jest możliwe. Sam wiesz, na ile to naciągane i całkiem niepotrzebnie. Rzecz przykra ale dość życiowa.
-3
Macki ośmiornicy?
Obrazek użytkownika triarius
Obrazek użytkownika SolidarnyX
6 miesięcy temu Jasne, że mogą - tylko na Jasne, że mogą - tylko na przyszłość grzecznie proszę bez tego dzikiego "fęks" ;) Dbaj o nasz język ojczysty polski :)Pozdrawiam (w skrócie pozdro ;)
0
Obejrzałem film Latkowskiego...
Obrazek użytkownika triarius
Obrazek użytkownika Henryk Adrian Kamieniecki
7 miesięcy temu Film, wyjaśniający wszystko, co ważne. Ten film wyjaśnia wszystko, polecam także jego opis. https://peertube.dans-ma-bulle.life/videos/watch/c86e1c41-aec6-4e45-991f-a4836d245007
0
Teoria spiskowa zamachu na prezydenta Gdańska
Obrazek użytkownika triarius
Obrazek użytkownika gość z drogi
1 rok temu Dobrego Dnia Mistrzu,Dobrego piszący i czytający :) "Boże coś Polskę…i teraz ocal w nas nadzieję"Nasza Wiara,Nadzieją i Miłość wciąż te same,od wieków :)Mistrzu,dzięki :)zajrzę wieczorem ,bo ten Wiersz wyjątkowo zasługuje na dużo więcej,niż podziękowania :)o czym zresztą świadczą wpisy  Naszych SzanownychBlogerki i Blogerów :)
3
WOJNA O POLSKĘ TO NIE CZAS SENTYMENTÓW
Obrazek użytkownika triarius
Obrazek użytkownika misio
2 lata temu Przy okazji warto zwrócić Przy okazji warto zwrócić uwagę, że tak się jakoś składa, że my wyznaczamy coraz mniej - bo to nie tylko faszyzm, ale też i antysemityzm, tolerancja, nienawiść itd. itd. Lewica totalna ewidentnie dąży do totalnego wyznaczania wszystkiego, po swojemu na opak, i niestety nie widać jakichś udanych prób przezwyciężenia tego trendu.
5
Marsz Niepodległości - Po co polscy patrioci „kopią się z koniem” nacjonalizmu?
Obrazek użytkownika triarius
Obrazek użytkownika Godny Ojciec
2 lata temu Faszyzm to nie nazizm Oczywiście że faszyzm to nie nazizm :)Nazizm = faszyzm + pangermanizmJak Cie złapią w koszulce z Franco mów, że to Piłsudski albo Rokosowski
2
Marsz Niepodległości - Po co polscy patrioci „kopią się z koniem” nacjonalizmu?
Obrazek użytkownika triarius
Obrazek użytkownika sbb.w.interia.pl
3 lata temu KANNIBALIZM = DEGENERACJA Jeden z głównych czynników wpływających na degenerację biologiczną: http://pl.wikipedia.org/wiki/Priony   Na temat degeneracji psychicznej nie zamierzam dyskutować, każdy zdrowy psychicznie człowiek jest to w stanie sam określić.
1
TERRORYZM W EUROPIE
Obrazek użytkownika triarius

Strony