Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika zuberegg
1 tydzień temu RAK Polexit to najwcześniej po kasie z ładu.  
2
Czas na wspólny apel prezesów TK w sprawie TSUE i KE
Obrazek użytkownika RAK
Obrazek użytkownika DARIUSZ
1 miesiąc temu Nie ..... ..musielibyśmy teraz zastanawiać się nad Polexit-em,gdybyśmy wcześniej w podskokach nie weszli do tego piekielnego kręgu.Obecnie Polexit dla wielu będzie brzmiał jak wyrok śmierci. 
1
Kopalnia Turów. Czyżby chodziło tylko o pieniądze?
Obrazek użytkownika RAK
Obrazek użytkownika Husky
3 miesiące temu Szach czy mat Kasta ma ważniejsze dziś sprawy na głowie.Właśnie wysłali "list gończy" za gościem co ma .....124 lata"Sąd Rejonowy w Ostrowie Wielkopolskim wzywa Józefa Dybałę, aby zgłosił się do Sądu w terminie trzech miesięcy, gdyż w przeciwnym razie może być uznany za zmarłego" 
8
Gdy "nie sąd" okazał się niezależny...
Obrazek użytkownika RAK
Obrazek użytkownika Lew salonowy
4 miesiące temu Panie Rak A jeszcze te parobki niemieckie z totalnej zarazy mają pole do popisu, keczup, musztarda, majonez, na stacjach Orlen też jest.
6
Parówki - kontra PO i TVN
Obrazek użytkownika RAK
Obrazek użytkownika Mozets
4 miesiące temu Po co tyle papieru w urnach W wypadku głosowania internetowego z zaufanym kontem internetowym wstawianie krzyżyka może dodatkowo ułatwić oszustwa. Wystarczyło by samemu wpisać jedno wybrane nazwisko ( przy wyborach prezydenckich) lub dwa czy 3 w parlamentarnych i nie trzeba by było  zagmatwanych pism. Kazdy mógłby w dowolnym czasie sprawdzić czy jego lista jest nie naruszona. To samo przy głosowaniu przy urnie . Jeden głos, jedno nazwisko  - a reszta nazwisk niszczona na sali w niszczarce.
1
Trump w natarciu
Obrazek użytkownika RAK
Obrazek użytkownika opornik45
7 miesięcy temu @RAK Komentarz w dziesiątkę. "Wiarygodność mediów". Wiarygodność i godność. To podnosi zaufanie do Zjednoczonej Prawicy. Sukces, czekamy na dalsze.
7
NEWS ROKU! Orlen wykupuje niemieckie Polska Press! Repolonizacja mediów rozpoczęta
Obrazek użytkownika RAK
Obrazek użytkownika opornik45
7 miesięcy temu @RAK Komentarz w dziesiątkę. "Wiarygodność mediów". Wiarygodność i godność. To podnosi zaufanie do Zjednoczonej Prawicy. Sukces, czekamy na dalsze.
7
NEWS ROKU! Orlen wykupuje niemieckie Polska Press! Repolonizacja mediów rozpoczęta
Obrazek użytkownika RAK
Obrazek użytkownika stronnik
8 miesięcy temu Tak na marginesie. Tupnąć nogą? Kto? Kto ma tupnąć? Jeśli dotąd nie tupnięto, ba! Jeśli dotąd retoryka pozostaje na poziomie słabego popiskiwania, nieomal proszenia by nas nie karać tak surowo. Za winy których nie popełniliśmy. I kto miałby nas "uzbroić"? Rząd PiS któremu tak długo zajęło zrozumienie powagi sytuacji i jeszcze dłużej wyartykułowanie, że możliwe, że użyje weta? Rząd który cierpi na przewlekłość procesu podejmowania decyzji i powściąga wszelkie bardziej wyraziste ruchy, przekładając próby dyskutowania z osobnikami, którzy swój "szacunek" dla rozmów i rozmówców przejawiają przy każdej możliwej okazji. Przy okazji szyderczo prezentując pogardę i nienawiść do rządu, polskości, prawa...Jeśli ten rząd nie przejawia odpowiedniej energii, sprawności działania, determinacji, to nie ma najmniejszych szans  na myśl uzbrojenia Polaków, nawet w proce. Radzę porzucić marzenia o zorganizowanej akcji w rodzaju pospolitego ruszenia pod jawnym lub cichym patronatem obecnych rządowych "pacyfistów". Jeśli już, to należy raczej od jutra przystąpić do organizowania sobie możliwości samoobrony. Wiem, jako zwolennik PiS, należy z wyżyn naszego światopoglądu oczekiwać działań legalnej władzy. Niestety, należy też wyciągać wnioski z lekcji historii.One mówią, że liczenie w 100% na legalne władze, wiele już razy doprowadziło do zaprzepaszczenia szans i okazji. Dziś jak nigdy dotąd, bogatsi o wiedzę historyczną, znając konsekwencje działań ludzi odpowiedzialnych za Polskę,  za NAS, mamy obowiązek być czujnymi i przezornymi w dwójnasób. Musimy myśleć tak by w ostatecznym rachunku, nie okazało się, że istniał tylko plan A, którego realizację poszerzyliśmy legalnej władzy i na tym oparliśmy swoją przyszłość. Bo plan B rządu II Rzeczypospolitej to była ucieczka.Czy i tym razem nikt z ludzi odpowiedzialnych za nasze losy nie zwieje w odpowiedniej chwili? Nie mam żadnej pewności. My możemy tu sobie dowolnie snuć wizje pięknoduchów. Ale twarda rzeczywistość lubi zaskakiwać. A nie dać się zaskoczyć, to jest pierwsza rzecz jaką musimy sobie dziś uświadomić. Tamci są gotowi od dawna. Przecież cały czas do tego świadomie dążą. Jeżeli rząd żyje złudzeniami, to ja ich od dawna już nie posiadam. W zamian stałem się posiadaczem czegoś innego, co być może pomoże pozbawić złudzeń tamtych. Gdy przyjdzie na to pora.To chyba właśnie ta chwila w której należy, odpowiednio wcześniej uświadomić sobie realizm sytuacji. Choćby po to by później nie mieć sobie nic do zarzucenia.
4
Trzeba obalić Morawieckiego! Koszty nie grają roli.
Obrazek użytkownika RAK
Obrazek użytkownika ronin
8 miesięcy temu @ Rak   Witam! Masz rację! Zapowiadane nieuprawnione "orędzie" Grodzkiego, a puszczone w TVP powinno pociągnąć konsekwencje personalne. Przecież ten judasz bezprawnie szyderczo zakpił ze społeczeństwa Polskiego. Tu potrzeba pilnie kreatywnych programów obrazujących wiele pozytywnych dokonań Zjednoczonej Prawicy, obrazujących przyszłe cele sukcesywnych dążeń, a nie taplanie się z Lewizną w bagnie uryny. Wiele obecnie potrzeba Polakom przekazów charyzmy, a nie ściany płaczu. Czas na postaci historycznego przekazu, ludzi wzoru patriotyzmu dla ojczyzny, którzy odważnie stawiali czoła wrogom, niejednokrotnie ofiarując życie. Czas pokazać, że dalej jesteśmy odważnym walecznym narodem. Ten przekaz należy zaszczepić młodemu pokoleniu. Wtedy zniknie szyderczy uśmieszek z twarzy kolaboracji lewizny. Pozdrawiam!
5
Targowiczanie, szmalcownicy, donosiciele, totalni, jest ciągłość
Obrazek użytkownika RAK
Obrazek użytkownika Krispin
8 miesięcy temu Słowo ma znaczenie. Dzięki za Słowo ma znaczenie. Dzięki za ten komentarz.
3
Aborcja eugeniczna zakazana już... w 2012 roku!
Obrazek użytkownika RAK

Strony