Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Verita
1 tydzień temu Jeszcze jeden strateg dzisiaj...choć poranek świta Brniesz Michaelu jak to ego z Gdyni i Husk. Ogarnij się chłopie bo zginiecie wszyscy razem i następne pokolenie...i Polska. Przestańcie sami siebie oszukiwać. Przestańcie walczyć z Prawdą !!! Popatrz do czego doprowadziła sztuczna inteligencja gawriona, którą tak się szczyci. Wykosił wielu blogerów, którzy mogli nas wiele nauczyć. Zaprzepaścił szansę odbudowy młodego pokolenia ,które uczy się tu chamstwa i bluzgów. Już 10 lat. Poszedł tą samą drogą co jego guru-Kaczyński. Brakło rozumu oświeconego wiarą. Wiara w miesięcznice smoleńskie to hipokryzja i obietnice bez pokrycia. Co zostało z pokolenia JPII? Jamochłony, które nie mają twarzy, boją się własnego cienia i donoszą na sąsiada i ślepo słuchają swoich tyranów, którzy nimi rządzą. Wojna niby się zakończyła a krew niewiniątek się leje już tyle lat. 30 lat wolności...całkiem jak te 25 lat niewinności wymiaru sprawiedliwości. Nie szukaj usprawiedliwienia własnych grzechów, grzechami innych. A PO PSL jest jeszcze gorsze, a komuniści dopiero. Moralność środowiskowa nie może być normą.
-3
Gawrion - popatrzmy na to strategicznie - z drugiej strony
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika Gawrion
1 tydzień temu Dlaczego więc... ...nie przedstawili tego wszystkiego, tak jak Ty tu, elektoratowi? Można było wytłumaczyć powyżej wykazane przez Ciebie kłody rzucane im pod nogi ludziom i byłoby uczciwie, przejrzyście i nawet głupi by zrozumiał. A tak nawet tęgie umysły nie nadążają.Kaczyński popełnił wielki strategiczny błąd i nie ma co go bronić. Nie widzę wytłumaczenia. Ustawa i pozorne poróżnienie wokół njej w mediach przedstawione jest tylko na rękę Ziobrze, Gowinowi, a szkodzi ewidentnie PiSowi. Można sobie wyobrazić dziesięć innych, zamiast ustawy o zwierzętach, środków, które o wiele korzystniej zrealizowałyby główny cel, czyli danie w nos rozbestwionym koalicjantom.Nie sposób się przy tym wszystkim oprzeć wnioskowaniu, że środki zostały dobrane wyłącznie pod jedną osobę w Państwie - pod Naczelnika - w zakresie tematyki, w której większość społeczeństwa nie podziela niestety jego poglądów. Ustawa została już ośmieszona na różne sposoby. To bubel pisany na kolanie.
7
Gawrion - popatrzmy na to strategicznie - z drugiej strony
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika Rebeliantka
1 tydzień temu I tym geniuszem strategicznym ma być Wójcik? O rety.
-8
Gawrion - popatrzmy na to strategicznie - z drugiej strony
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika Krispin
2 tygodnie temu dlatego często cytuję formułę przysięgi ...stosowaną w amerykańskich sądzach: "przysięgam, że będę mówić prawdę, całą prawdę i tylko prawdę". Być może kiedyś, gdy wypowiedzi papieża, skierowane do zwykłych śmiertelników, przyjmowały jedynie formę encyklik, adhortacji czy listów apostolskich, zdarzało się mniej niejasnych wypowiedzi. Siłą rzeczy tekst pisany musiał być dopracowany.Z drugiej strony liczba "wpadek" notowanych ostatnio przez papieża - mówiąc delikatnie - musi zastanawiać. Jak na razie krótki to pontyfikat. Zaryzykuję stwierdzenie, że we wszystkich poprzednich pontyfikatach razem wzietych na przestrzeni stu lat tylu dziwnych wypowiedzi chyba nie znajdziemy. 
4
Niebo dla dobrych ateistów, czyli piekło wątpliwości
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika Verita
2 tygodnie temu Wybitny, socjalistyczny filozofie,michaelu Gdzie dopatrzyłeś się kłamstwa w moim komentarzu? Czy elegancko pić wódkę lub chlać przy sprzedawaniu Ojczyzny jest jakaś różnica? "Za przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej przed rokiem 2004 i po tej dacie zawsze była zdecydowana większość Polaków." ...piszesz. Większość zawsze stanowią idioci. Od kiedy to większość decyduje co jest dobre a co złe? Drugi wariant nie istnieje. Pokaż mi "chrześcijaństwo" w Europie!!! Pokaż mi jedną konstytucję w państwach europejskich, która opiera się chociaż na prawie naturalnym...by nie powiedzieć na moralności katolickiej! Od głaskania futerka zwierzęcego potraciliście resztki rozumu...wy socjaliści, sanacyjni piłsudczycy.
-2
STO DWUDZIESTA PIĄTA MIESIĘCZNICA SMOLEŃSKIEJ ZBRODNI!
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika jazgdyni
2 tygodnie temu @michael-abakus CześćA no właśnie. Warto się zastanowić, czy to Ionesco papugował od Mrożka, a potem wielu innych, głównie z Francji od Gombrowicza.Bo w pure nonsense jesteśmy światowymi mistrzami. I to nie tylko w satyrze, czy komedii, lecz w życiu.Czyż przepiękne stwierdzenie pani prezydenckiej kandydatki K-D, dlaczego jest przeciwko przekopowi Mierzei Wiślanej, ta zacna kobieta, prawnuczka przecież, odpowiedziała: - Bo gdyby Natura tego chciała, to by sobie sama wykopała. Nie jest to wspaniałym dowodem na to, że w absurdach jesteśmy nie do pobicia.
6
Filia
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika Rebeliantka
2 tygodnie temu No dobrze Więc skoro ZP jest pro life, to kiedy dzieci w Polsce przestaną być mordowane?Przecież obecne status quo miesza słabym jednostkom w głowach i wpływa na zachowania.Prawo pełni funkcję wychowawczą.Przypomnijmy:Funkcja wychowawcza - prawo kształtuje pozytywne zachowania wobec przepisów prawnych np. wobec przestrzegania przepisów ruchu drogowego, mówimy wówczas o charakterze prewencyjnym. Prawo pełni także funkcję resocjalizacyjną, kiedy zastosowana kara działa tak, że osoba, której to dotyczy nie jest skłonna pogwałcić istniejące normy prawne.Funkcja ochronna - prawo ma za zadanie chronić te wartości, które są ogólnie przyjęte i ważne ze społecznego punktu widzenia.
0
Legalne morderstwo
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika Husky
2 tygodnie temu To praca zlecona a nie jakiś To praca zlecona a nie jakiś paszkwil. Zleceniodawcy i honorarium autorów pozostanie "tajemnicą" Publiczny wyrok śmierci dla tego sowiekiego agenta to jedyne wyjście .Nowa forma upadlania człowieka w Neodebilolandii czytaj Neon24.ru Kontrolowane ,płatne qrestwo polityczno-historyczne Reżyser kina akcji Riccardo pośrednio też bierze w nagonce udział,tylko z pozycji innego debillo-ideolo Mosfilm. Trochę się pozmieniało w mentalności Polaków od czasu rzezi pod Smoleńskiem 10.04.2014r , więc tym razem sięgnęli po wyjątkowe środki wyrazu.Zastraszenie publicystyczne autorytetu Polaka.Bo teraz jest burdel strachu w obozie opozycji .
2
NEon. Stalinowska propaganda obecna po latach
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika yenom
2 tygodnie temu niestety, komunizm wymyślił nowy rodzaj mafii. Mafie wymienne bezszkodowe. Się wymieniają od 40 prawie lat i bezszkodowo ( dla siebie nawzajem) rządzą i grabią pod siebie. Wspomagane ideologią i religią pieniądza i kabały. A prawa nie ma, bo po co? Żeby przeszkadzało? To co jest, dla pozoranctwa wystarczy. Czy myślę, diagnozuję,  i oceniam prawidłowo? Choć skrótowo.
1
NAJWAŻNIEJSZE POLSKIE SPRAWY: "OAS"
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika ronin
4 tygodnie temu @ Michael    Witaj!  Rozmawiałem z zorientowanym starszym kolegą z Warszawy, który zasugerował, że z dużym prawdopodobieństwem projektanci "Czajki" nie ujęli w swoich założeniach ponad 100 istniejących firm na terenie Warszawy, które w swoich ściekach odprowadzają żrącą chemię. To właśnie, przyspiesza w szybkim tempie, degradację całej instalacji, bo nie została zbudowana z odpowiednich odpornych na chemię komponentów.
7
Czajka. Przekręt z czasów prezydent HGW czy tylko zbieg okoliczności
Obrazek użytkownika michael-abakus

Strony