Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Emir
7 lat temu Bismarck konserwatysta "Co jest socjalizmem? Obowiązkowy ZUS, ubezpieczenie, emerytura obowiązkowa i to jeszcze w modelu Bismarkowskim.. Dominik C" - no dobre sobie - Bismark zaprowadzil w XIXw socjalizm....? Przeciez socjalisci go nienawidzili.
0
W odpowiedzi pewnemu blogerowi
Obrazek użytkownika Spitfire
Obrazek użytkownika adriano
7 lat temu jn Obowiązkowy ZUS, ubezpieczenie, emerytura obowiązkowa i to jeszcze w modelu Bismarkowskim.. Nie podał Pan ANI JEDNEGO ARGUMENTU potwierdzającego socjalizm PiSu.
0
W odpowiedzi pewnemu blogerowi
Obrazek użytkownika Spitfire
Obrazek użytkownika Anonymous
7 lat temu dziwię się panu Tomaszowi, że się nie porzygał Myślę, że czuje się w tej chwili jak Syzyf - tyle roboty na marne. Ta wstrętna zasmarkana prymitywna sucz jest u mnie zaraz po kopaczowej. Boże, Ty widzisz i nie grzmisz!
-1
PObolszewickie sady przeszly samych siebie POslanka Sawicka uniewinniona.
Obrazek użytkownika Spitfire
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
7 lat temu tańczący z widłami Jan Bogatko ...reakcja zależy oczywiście od widza. Możliwości jest wiele. Złość jest jedną z nich. Zachęcam Pana do obejrzenia filmu. I do podzielenia się wrażeniami. Dla mnie ten film to akt oskarżenia, pozdrawiam,
0
Układ zamknięty
Obrazek użytkownika Spitfire
Obrazek użytkownika ciociababcia
7 lat temu Gdyby nie ten serwer w Rosji to sprawa byłaby prosta. Tak, mamy Patronów, nie zapominam o tym i Królową :-) ********************************************   Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart ---------------------------------- Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków
0
Gazeta „Jaka Polska”
Obrazek użytkownika Spitfire
Obrazek użytkownika pani.x
8 lat temu spadaj... najlepiej na szczaw...i nie wpieprzaj się między wódkę a zakąskę, kiedy inni wspominają. Martw się o swój wiatr w żaglach. Ps. a jeśli już, nie pisze się rozumię a rozumiem, naucz się najpierw ortografii, zanim Ty tu zaczniesz się wymądrzać.
0
Piosenki o mojej Warszawie
Obrazek użytkownika Spitfire
Obrazek użytkownika czepiec
10 lat temu dzięki ...za dobre słowo, o Mufti! co do tablicy: tego nie zrobili obrońcy. Ludzie nie przynoszą na modlitwę słoików z własnymi odchodami. Tłuszcza palikociąt przyznawała, że na początku nie dowierzali temu dziadkowi-prowokatorowi, ale później zrozumieli, że jest spoko koleś, ziomal i po ich stronie. Wystarczy zresztą popatrzeć, jakie trolle na salonie24 wlepiają to zdjęcie i gdzie. Tablica jest żenująca jako rozwiązanie problemu, podobnie jak sposób jej umieszczenia. Natomiast jeśli zostawią krzyż, albo postawią na tym miejscu jeszcze bardziej okazały pomnik, nie widzę żadnego powodu, żeby jej nie zostawić tam, gdzie jest. W istocie uważam, że jeśli Wesoły Bronek znajdzie kiedykolwiek jaja, żeby wprowadzić się do Pałacu, na każdej ścianie i w każdym pokoju coś powinno mu przypominać o Smoleńsku. Również pozdrawiam!
0
Pochwała obciachu (w sensie SuS)
Obrazek użytkownika Spitfire
Obrazek użytkownika contessa
10 lat temu Homo Polacus Dzięki za Lechonia i Chełmońskiego! Rewanżuję się piosenką Rosiewicza, za którym specjalnie nie przepadam ale ten tekst zawsze mnie wzrusza... Pozdrawiam. width="480" height="360">Pytasz mnie - Andrzej RosiewiczUploaded by coval96. - Explore more music videos. contessa
0
I znów armaty ukryte w kwiatach...
Obrazek użytkownika Spitfire
Obrazek użytkownika BLACK JACK
10 lat temu A czego tu sie spodziewac...  Jak komoruski to namiestnik kremla w Polsce i rzecznik ruskich interesow w Polsce i  UE.    komoruski bedzie popieral calym soba wzmocnienie potegi militarnej rosji bo jezeli chodzi o polska armie to robil i robi wszystko zeby byla jak najslabsza...rowniez o gospodarke rosji dbaja zdrajcy i sprzedawczyki z pelo anulowali 1.200 000 000 zadluzenia  gazpromu w polsce i walcza o kozystna dla rosji umowe gazowa.... ZDRAJCY!!!!
0
Komorowski w TV France24 i groźne Mistrale
Obrazek użytkownika Spitfire
Obrazek użytkownika w.red
10 lat temu Mufti I w tym jest właśnie ich metoda. Odebrać słowom ich prawdziwe znaczenie, bo dzięki temu w oderwaniu od rzeczywistego ich sensu są tylko bełkotem. Ale przynajmniej tutaj "trafiła kosa na kamień". A skoro tutaj można, to można i gdzie indziej ;) Tak więc "Sursum corda" :) pozdrawiam W. red
0
Blogerska megalomania
Obrazek użytkownika Spitfire

Strony