Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Rebeliantka
1 miesiąc temu Dzięki piękne, faxe za stanowczą, merytoryczną, ważną i .... smutną rekapitulację.Może ci, co wspierają odcisk buta na twarzy, zreflektują się?Wzajemnie najserdeczniej pozdrawiam
4
Rezolucja Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy z 27 stycznia w sprawie szczepionek. Zakaz dyskryminacji nieszczepionych
Obrazek użytkownika faxe
Obrazek użytkownika wiesiolek65
1 miesiąc temu faxe Sama piszesz świetne teksty. Rzeczowe i bez  prób dyskredytowania kogokolwiek. Wymagające tylko i aż... myślenia. :-).Nie ujmując oczywiście, niczego autorowi powyższej notki.
4
"Wyszczepić się" czy może nie ? - oto jest pytanie...
Obrazek użytkownika faxe
Obrazek użytkownika faxe
1 miesiąc temu Omsknął mi się palec na Omsknął mi się palec na klawiaturze- miało byś do 2023r.
3
"Wyszczepić się" czy może nie ? - oto jest pytanie...
Obrazek użytkownika faxe
Obrazek użytkownika mmkkmmkk
2 miesiące temu Akurat tam ... ... to zdaje się opisują ,że infekcja kowidem może zostawić zostawić  trwały "ślad" w DNA jądrowym trochę pokrętną drogą . Co  dotyczy także innych  RNA ,czy wogóle wirusów . Czyli raczej argment za szczepieniami . Ilości wirusowego mRNA podczas pełno/skalowej/objawowej choroby cyrkulujące w organizmie to ... chyba kilka rzędów wielkości większe niż w iniekcji najbardziej pojemną strzykawą z mRNA szczepioną .  Niezależnie skąd jakiś materiał genetyczny pochodzi ,to prawdopodobieństwo "integracji do DNA" wprost proporcjonalne do ilości kopii .W tej chwili ,to wygląda ,że "zjadliwość" tego kowida jest na poziome 1-3 % (w porywach do 5% przy masowych zachorowaniach i załamaniu systemu opieki zdrowotnej) ,czyli "rosyjska ruletka" z 100 komór i  jeden-trzy naboje . Oczywiście szczepionka nigdy nie będzie "obojętna" ( jak 0.9% NaCl ) ale chyba w przypadku tych "specyfików"  to liczby będą jak 10000 komór i jeden nabój ... albo lepiej ... . I poza takim zwyczajowym porówynwaniem do "placebo" ,to także próbować zestawiać z nabywaniem odporności przez status ozdrowieńca .:-)PS.https://pl.wikipedia.org/wiki/Hipoteza_Churcha-TuringaDNA->mRNA->białka to zdaje się kolejny równoważny model obliczeń i wszystkie (nie)przyjemności (cyber trojany/virusy) to tylko problem ... gdzie jajko , gdzie kura . "Konwergencja krzemu i węgla" i "bio-odpowiedniki" https://pl.wikipedia.org/wiki/Twierdzenie_G%C3%B6dla , https://pl.wikipedia.org/wiki/Problem_stopu przy tym to trojany,virusy "bledną":-)
1
Wirus zmutował i wspomógł szczepionkową propagandę...
Obrazek użytkownika faxe
Obrazek użytkownika mmkkmmkk
2 miesiące temu Może bardziej ... ... "trans genus" hybrydyzmu  . Naturalne  chimery ,to https://en.wikipedia.org/wiki/Portuguese_man_o%27_warczyhttps://pl.wikipedia.org/wiki/Porosty https://pl.wikipedia.org/wiki/Chimera_(biologia)https://pl.wikipedia.org/wiki/MieszaniecPS.No ale w takich hybrydowo-chimerycznych czasach to ostrożność wskazana . Cytując klasyka ( chyba tow. Wiesława ) ,to czas ...  "Ni pies ni wydra coś na kształt świdra"  
1
Wirus zmutował i wspomógł szczepionkową propagandę...
Obrazek użytkownika faxe
Obrazek użytkownika mmkkmmkk
2 miesiące temu Na podstawie ... ... wiedzy "wikipedycznej" to mRNA nie integruje się z genomem ,tak samo z siebe  i dosyć szybko zostaje rozłożone do nukleotydów w cytoplazmie . By  na podstawie mRNA w wyniku translacji komórka wyprodukowała białko to te mRNA musi zostać tylko złapane przez rybosom , jądro komórkowe w tym nie uczestniczy . PS.Nie dotyczy to bardzo ,bardzo baaaardzo złośliwie zaprojektowanch łańcuchów mRNA w których zakodowane są białka - odwrotna transkryptaza i integraza poza fragmentem "do zintegrowania" . Obecność fragmentów kodujących takie białka świadczyłaby o bardzo ,bardzo baaaaardzo złej woli producentów takich specyfików , o ile nie jest to świadoma "terapia genowa" (Coś jak znalezienie trojana w disassemblerowanym kodzie np. edytora tekstu ,co samo z siebie przez przypadek to  prawdopodobne jak 10^10^10^10 ! razy pod rząd trafienia 6-tki w totka ) ,a paranoidalna rozstropność ,to pewnie by wymagała ,by profilaktycznie zdissasemblerować kod-y uruchomianych programów na PC-ta i drobiazgowe przyjrzenie się ,czy nie zawierają każdorazowo jakichś niechcianych funkcji . Niestety stanowczo zbyt często mogłoby się okazać ,że ta paranoia nie jest bezpodstawna .:-) ( http://youtu.be/0ssw4MRwZN0 ).Treść tego programu/kodu szczepionkowego mRNA ,to pewnie jest "we wniosku o rejestrację" , a zawartość strzykawki ,to przynajmniej teoretycznie do  sprawdzenia np. przez zsekwencjonowanie . Taki mechanizm szczepień pewnie podobnie użyteczny jak nóż do krojenia chleba , siekierka do rąbania drewna ,łańcuchowa piła ,pióro gęsie  z inkaustem , maszyna offsetowa , cyber edytor tekstu z laserprinter , czy w końcu  reaktor do rozszczepiania U238 . Wszystko to może także zostać wykorzystane "w złym celu" . Ergo nihil novi sub Sole   Widok drwala z  piłą łańcuchową to nie musi koniecznie zapowiadać "Teksańską masakrę (...) " ,ale ... niestety prawdopodobieństwo złego przebiegu zdarzeń ... istotnie większe od zera . Oczywiście Ludwik Pasteur z krowią szczepionką do obecnych szczepionkarzy ma się jak ... przymierzając Geronimo z tomahawkiem do Harrego Trumana z efektem wysiłków  Manhattan Project. Takie niestety "podstępy postępu" .Chimera ,to raczej organizm składający się z komórek o różnym jądrowym DNA (np. człowiek po przeszczepie) . Transgenentyczne hybrydy ,to organizmy o "kombinowanym" DNA z różnych gatunków w jądrze komórki . By używać terminów , jak to jest przyjęte .PS2.Niestety w jakims sensie to uruchamianie programów RNA/DNA napisanych przez człowieka na procesor "rybosomalny" i to w człowieku  to złamanie kolejnego taboo i  uchylenie wrót piekieł do tego świata hybryd .  W sumie niewielki kroczek w przypadku tej szczepionki jest przekroczeniem kolejnej granicy "psychologicznej". Natomiast pewnie sama szczepionka jest według "state of the art"  bezpieczna . Pozostaje "wątrobiarskie" współodczuwanie z Prometeuszem i ambiwalentne "Gloria Gloria ... " http://youtu.be/aVNtYlYp_0U:-(
3
Wirus zmutował i wspomógł szczepionkową propagandę...
Obrazek użytkownika faxe
Obrazek użytkownika Krispin
2 miesiące temu Nie zastanawiaj się Nie zastanawiaj się, to problem Roberta :) Ty się dalej zajmuj tym, czym się zajmujesz. Może pójdź za radą Wiesiełka, ale idź :)
2
Wszystko dla dobra ludzkości...
Obrazek użytkownika faxe
Obrazek użytkownika Gawrion
3 miesiące temu Faxe Nader oczywiste jest, że maseczki pomagają i ograniczają zarażenia - nie odwrotnie. Tu naprawdę nie ma o czym dyskutować. 
3
Maseczki, rzeczywistość i nauka
Obrazek użytkownika faxe
Obrazek użytkownika Alina@Warszawa
3 miesiące temu Dzięki Dzięki! Brakuje mi jeszcze do szczęścia ile wynosi miesięczna pensja na rękę. Chciałabym oszacować jaki jest faktyczny kurs walutowy PLN-CAD$ względem przeciętnego, albo minimalnego wynagrodzenia miesięcznego.
1
Konfederaci, wolnościowcy czy nowy projekt WSI, KGB/FSB?
Obrazek użytkownika faxe
Obrazek użytkownika Roman z USA
3 miesiące temu @faxe Zgadzam się z Tobą, pisałem już komentarze podobne do Twojego i zamieściłem nawet zdjęcie człowieka zakładającego płot z siatki, który miał chronić go przed komarami. Niektórych, żadne argumenty nie przekonają, uważam, że maseczki nie mają chronić, lecz są narzędziem napędzania strachu. Niewielu wie, że wielkość wirusa to jedna tysięczna grubości włosa. Żadna maseczka nie przylega nikomu idealnie do twarzy, szerokie szpary między nią, a twarzą są dookoła.Nie mogę patrzeć na małe dzieci z maseczkami na buziach, pozbawia się je powietrza bogatego w tlen, a zmusza do wdychania zwiększonej ilości dwutlenku węgla, który wydychają i wdychają ponownie. O skutkach "genialnych" pomysłów światowej mafii dowiemy się już chyba niedługo.https://niepoprawni.pl/grafika/roman-z-usa/wirus-i-komary.
2
Maseczki, rzeczywistość i nauka
Obrazek użytkownika faxe

Strony