Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Andy-aandy
2 lata temu Co za spotkanie? Dawno nie czytałem żadnych Twoich notek... :-)
1
O prawnikach, chorej na schizofrenię i "bezradnym" wymiarze sprawiedliwości
Obrazek użytkownika Gadający Grzyb
Obrazek użytkownika Archiwum X
7 lat temu Sports Direct Shirebrook Sports Direct Shirebrook - Polacy handluja Polakami na Wyspach. Sports Direct Shirebrook - obóz pracy był prowadzony przez Polaków - dla Polaków. Sports Direct Shirebrook: http://abceblog.com/sports-direct-shirebrook-no-human-rights/ Sports Direct tam Polak przesladuje - Polaka
1
Chrześcijanie prześladowani w Europie w imię praw człowieka
Obrazek użytkownika Gadający Grzyb
Obrazek użytkownika Nowa11Era
8 lat temu Tiaaaaaa... Gratuluję Ci Tiaaaaaa... Gratuluję Ci spostrzegawczości.
0
Koniec “dobrej” polityki
Obrazek użytkownika Gadający Grzyb
Obrazek użytkownika Emir
8 lat temu a pan Hitler zloty nauczy Zydow roboty..... czytalem sporo wspomnien z obozow podczas II Wojny. Niemcy zgodnie z hasłem nad brama "PRACA CZYNI WOLNYM" zaganiali ludzi do wykanczajacych robot [opisal to min Grzesiuk -> Piec lat kacetu ]. Niemiecka brama do wolnosci byl krematoryjny komin... NIEMIECCY ZOLNIERZE uczyli tam Zydow przed "wyjsciem na wolnosc" przez komin śpiewać min "Smigly Rydz, S-Rydz nie dal Zydom nigdy nic a Nasz Pan Hitler zloty nauczy nas roboty".... Szkoda,ze Zydzi i Niemcy nie pamietaja takiej Niemieckiej "tworczosci"
0
"Polskie obozy koncentracyjne" - to jest to
Obrazek użytkownika Gadający Grzyb
Obrazek użytkownika Max
8 lat temu Prawda? Ona odsłoni, a Prawda? Ona odsłoni, a wcześniej polski rząd, za pieniądze polskich podatników, projekt "pomnika" sfinansuje.
0
"Polskie obozy koncentracyjne" - to jest to
Obrazek użytkownika Gadający Grzyb
Obrazek użytkownika Marek Ciesielczyk
8 lat temu co musiałem prostować? www.marekciesielczyk.com 1. Nigdy niczego nie musiałem prostować, gdyż opieram się wyłącznie na dokumentach z IPN. 2. Na temat Andrzeja Jarmakowskiego będę tutaj pisał. Nie był on - w świetle znalezionych na razie w IPN dokumentów - tajnym współpracownikiem SB, napomiast można udowodnić, iz spotykal się z rezydentami SB w Chicago w drugiej połowie 1989 roku. 3. Na temat Dziży także tutaj napiszę, zresztą powyższy tekst, broniący oficera SB, wystawia mu nie najlepsze świadectwo. 4. Co do Cenckieiwcza - otrzymywał "stypendium" od pewnego dziwnego środowiska polonijnego, by ujawnić agentów na podstwie dokumentów z IPN, praktycznie nie ujawnił żadnego istotnego nazwiska, zastaniał natomiast własna piersią Jarmakowskiego, twierdząć, że przekazywanie informacji esbekom w drugiej połowie 1989 roku nie było niczym nagannym. Też o tym napiszę. Marek Ciesielczyk
0
Ostatni dyrektor Radia Wolna Europa - Piotr Mroczyk - był tajnym współpracownikiem SB!
Obrazek użytkownika Gadający Grzyb
Obrazek użytkownika Gawrion
8 lat temu Adamie 1. Mamy kopie zapasowe :-) spokojnie. 2. Httracka możesz użyć, ale pod warunkiem ograniczenia ilości sesji. Jeśli nie to złapiesz blokadę.
0
Poszukujemy informatyków drupalowców, programistów!
Obrazek użytkownika Gadający Grzyb
Obrazek użytkownika jwp
8 lat temu Adam Dee Witaj, nie działa, to znaczy nie zapisze Ci treści wpisów. Pozdrawiam jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
0
Poszukujemy informatyków drupalowców, programistów!
Obrazek użytkownika Gadający Grzyb
Obrazek użytkownika elig
8 lat temu @Carmina elig: Omawiałam artykuł HISTORYKA Wołłejki. Nie pisałam ani o szlachetnym Sikorskim, ani o zbrodniach Piłsudskiego. Stwierdziłam tylko, że Bereza była hańbiącym bezprawiem /bo była/ i zacytowałam OFICJALNY DOKUMENT RZĄDU EMIGRACYJNEGO.
0
Hańba Drugiej Rzeczpospolitej
Obrazek użytkownika Gadający Grzyb
Obrazek użytkownika Gadający Grzyb
8 lat temu Re: Prez Bush - zdaje się - i wielu neokonów jest Anglosasami Gates nie jest "neokonem" tylko demokratą. Generalnei termin "neokoni" jest bez sensu, ale to temat na odrębną dyskusję. Natomiast tekst w przeważającej części dotyczy fundacji Adenauera, finansowanej przez Niemcy, zaś o Sorosie wspomniałem mimochodem, by podkreślić, że temat jest szerszy. Poza tym, jak pisałem, nie mam przekonania, czy akurat Soros jest jakimś gorliwym żydowskim nacjonalistą. Według mnie gra na siebie i tyle. Z Żydami wiążą się inne zagrożenia - grupa HEART i przemysł holocaust (kiedyś zresztą o tym pisałem), czy to co dzieje się w związku z Muzeum Żydów Polskich i przykrawaniem powstania w getcie pod antypolską propagandę. pozdrowienia Gadający Grzyb
0
Organizacje pozarządowe jako agentura wpływu
Obrazek użytkownika Gadający Grzyb

Strony