Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika gość z drogi
8 lat temu @Contesso a my dalej maszerujemy ku Wolnej Polsce :) gość z drogi i dobrze nam ze Sobą :))) serdeczności dla Ciebie i dla Maszerujących...:)
-1
Czy marsze to czas stracony ? Czy mają sens ?
Obrazek użytkownika aeu
Obrazek użytkownika Leopold
8 lat temu Ostatnia żona Boniego śmierdzi (dosłownie) Tak twierdzą osoby, które miały nieprzyjemność dzielić z nią przestrzeń biurową.
0
Boni ma żonę a z taka się zwykle mieszka razem, rozmawia i ...sypia
Obrazek użytkownika aeu
Obrazek użytkownika Anonymous
8 lat temu @VVilis Co to znaczy "my"? Opowiadać - także językiem filmu - to "my" umiemy. Przykłady: ekranizacja Forda, która w swoich czasach nie odbiegała standardem od hollywoodzkich superprodukcji. Albo "Faraon" po dziś dzień cytowany w filmach dokumentalnych o starożytnym Egipcie. Tyle, że "nam" nie pozwalają. W Polsce film wciąż jest leninowską "najważniejszą ze sztuk", pozostającą pod kontrolą władzy, a nadzorowaną przez korporacyjną koterię. Dziękuję z wizytę i na tym kończę ten wątek dyskusji.
0
Jak rotmistrz Pilecki nie został bohaterem...filmowym
Obrazek użytkownika aeu
Obrazek użytkownika contessa
8 lat temu Fifi - zamach prawdziwy i udany to był w Smoleńsku !!! Teraz jest cyrk "Tusk", choć też pozorny bo prawdziwy kaganiec na horyzoncie. Pozdrawiam. contessa _______________ "Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". Lech Kaczyński _______________ Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart "Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy : http://www.youtube.com
0
ZAMACH ! Czyli... Z Attentatorem Masz Atrakcje CH.... !
Obrazek użytkownika aeu
Obrazek użytkownika Danz
8 lat temu Re: ee tam, Zgadzam się, to nie wygląda na "normalną samozamiatalną aferę". Wygląda, że ta akurat afera jest stopniowona (w odcinkach) i precyzyjnie rozgrywana, nie zdziwie się, jeśli wkrótce wyciekną "kwity na młodego Tuska". Taki kontrolowany pucz? Jeśli sprawa nie przycichnie do końca tygodnia, to oznacza to, że Tusk zostanie zmieciony, tzn. zmieniony.;) Pozdrawiam ********** Niepoprawni: "pro publico bono".
0
Aby do soboty, panie Plichta!
Obrazek użytkownika aeu
Obrazek użytkownika Peacemaker
8 lat temu Shork - całkowicie się z Tobą zgadzam A na marginesie małe sprostowanie do artykułu [quote]Ja bym się bardziej cieszył z nawrócenia Kukiza, gdyby Kukiz wypowiedział słowa o Edwardzie Tusku i jego rządzie, przy okazji aresztowania właściciela portalu Antykomor.pl, lub oddaniu śledztwa smoleńskiego Putinowi.[/quote] Paweł Kukiz wykazał antyreżimową inicjatywę po Smoleńsku i oddaniu śledztwa stronie rosyjskiej. Działał w Zespole Ekspertów Niezależnych, który nie pozostawił suchej nitki na Tusku i jego bandzie. Co najciekawsze w zespole były głównie osoby które w żaden sposób nie sympatyzowały z PiS-em, a często wcześniej sympatyzowały z PO. Najmocniejszym głosem ZEN była wypowiedź gen. Petelickiego w której ujawnił treść SMS-a z "oficjalną" wersją "przyczyn katastrofy" wysłanego tuz po niej, stwierdził wprost, że Tusk traktuje ludzi jak idiotów, których można bezkarnie oszukiwać i wnioskował o postawienie Tuska przed Trybunałem Stanu. Niestety w czasach, kiedy o tym pisałem większość adwersarzy tylko atakowała generała http://www.niepoprawni.pl/blog/961/slowa-gen-petelickiego-jak-grom-z-jasnego-nieba W 14 miesięcy po tej wypowiedzi seryjny samobójca przerobił generała Petelickiego na ś.p. generała Petelickiego http://niepoprawni.pl/blog/961/o-ja-pi-general-petelicki-nie-zyje Teraz ja mogę spokojnie patrzeć w lustro, a osobom takim jak AdamDee, Iranda, rewelers i cog19 powinno być łyso. Więc zastanów się Kapitanie nad tym, co piszesz, abyś za kilkanaście miesięcy też mógł spokojnie spojrzeć w lustro!
0
Ja jeszcze raz w sprawie Kukiza…
Obrazek użytkownika aeu
Obrazek użytkownika Smok Gorynycz
8 lat temu Hmm, dobra przeczytałem:uważnie i dwa razy i cały czas to samo: "W tej chwili technika poszła tak do przodu, że można będzie wrócić do demokracji bezpośredniej." Pawle, odpowiadałem ixi'emu. A co do Twoich słów o silnej demokracji, to proponuję po pierwsze rezygnację z 5 przymiotników. Wystarczy jak będą powszechne, tajne i bezpośrednie. Równość i proporcjonalnośc są pojęciami sztucznymi i szkodliwymi dla koncepcji państwowej. Silna i reprezentacyjna - zdecydowanie. Jakiż to nonsens utrzymywać słabą władzę! I tak doszliśmy do konstytucji kwietniowej z elementami ordynacji austro-węgierskiej i kurialnymi wyborami. Pozdrawiam -------------------------- Reszta nie jest milczeniem.
0
Nagłe olśnienie Pawła Kukiza
Obrazek użytkownika aeu
Obrazek użytkownika Anonymous
9 lat temu @obiboknawłasykoszt Nie będę kąsał tym razem :-))). Ale będę kąsał, gdy będzie mi się to wydawało działaniem słusznym. :-))) To dobrze, że poczucie ważności sprawy pozwala łączyć siły ludziom, którzy w innych miejscach - bywało - kłócili się zawzięcie. I za to, Obiboku, bardzo Ci dziękuję. Pozdrawiam :-)
0
30 lipca 1944
Obrazek użytkownika aeu
Obrazek użytkownika triarius
10 lat temu z Buzkiem to chyba żart, ale... ... nienajlepszy. To już jego TW jest chyba wyższym stanowiskiem. Czy Piłsudski i Dmowski nie byli wybitniejsi? Jeśli odpowiesz, że nie, no to daruj, ale nie mamy o czym mówić. To trochę tak, jak z ukochaną przez nastojaszczą prawicę "żelazną damą" - ostatnio lubię brutalnie zapytać: "a co ona tak naprawdę realnie osiągnęła?" Reakcją jest zwykle milczenie, zszokowane i czasem pełne oburzenia. Lubiłem Jana Pawła II, uważam, że to był w sumie porządny gość... Ale też lewak i po prostu fatalny polityk na piotrowym tronie. Wypromowano go w polskim kościele na złość i jako przeciwwagę dla kard. Wyszyńskiego... O, kolejny Polak o wiele wybitniejszy od JP2! Wybrano go na fali lewicowości w KK i V2, jedyną jego zasługą, jaką znam (nie twierdzę, że jestem znawcą, ale jednak nie żyję na pustyni) może być danie szansy obecnemu Benedyktowi XVI. Szkoda, że Karol Wojtyła nie został aktorem, jak zamierzał. KK może lepiej by na tym wyszedł (choć niekoniecznie, bo mogli wybrać wprost komucha, zgoda), a Polska zapewne nie gorzej. I naprawdę to nie jest żadna ślepa wrogość, bo zawsze czułem do niego sympatię, tylko trzeźwa ocena. I nie dlatego jest tyle szumu i to santo subito, że to był prawicowy papież i naprawdę niezłomny obrońca wiary katolickiej, tylko właśnie odwrotnie. W końcu Turnały tego świata nie całkiem bez powodu piszą dziś teksty o "Rabinie z Krakowa"! Pzdrwm triarius ----------------------------------------------------- http://triarius.pl - mój prywatny blogasek http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów
0
Kremówki zastepcze.
Obrazek użytkownika aeu
Obrazek użytkownika demonica
10 lat temu @jandop popieram i również, gwoli ścisłości, proszę o przedstawienie może nie setki ale dwudziestu pięciu najwybitniejszych Polaków, znanych CAŁEMU światu, nie tylko w naszym Kraju. I jeszcze jedno - kiedy i jaki Polak był i jest kochany przez miliony ? Może miliony to za mało. _________________________________________________________ „Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor”. Józef Beck
0
Kremówki zastepcze.
Obrazek użytkownika aeu

Strony