Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
7 lat temu Athina Jan Bogatko ...wydaje mi się,że oni tak są pewni swego,że stracili poczucie realizmu. To normalna cecha dyktatur, pozdrawiam,
0
Bye, bye „Uważam Rze”
Obrazek użytkownika wesly
Obrazek użytkownika all10101
7 lat temu Jeżeli konkubinat nie pasuje,  zawsze można wziąć ślub... Bo niby dlaczego ja mam jako podatnik utrzymywać "porzuconą" nieodpowiedzialną kobietę przez jeszcze bardziej nieodpowiedzialnego gostka, która przez 20 lat nie potrafi przekonać swego faceta do ślubu. Jeżeli żyła z nim tyle lat bez regulacji spraw wszelakich, to na starość może mieć pretensje tylko do siebie. Tak uważam. A ty sama piszesz, że konkubent porzuca jak zepsutą lalkę, ale sama przez długie lata nic nie robisz, żeby status tej lalki zmienić. A to jest proste - albo ślub, albo "bujaj się fagasie", wystarczy jedynie trochę szacunku do siebie samej. Ale jeżeli fizyczna chuć zwycięża z rozsądkiem, to potem nie ma co zwalać na niego, bo głupek zawsze jak zobaczy młodszą i bogatszą, to tam poleci, bo przecież nic go nie "trzyma". Liczenie na to, że facet wiernie jak pies będzie siedział u boku podstarzałej konkubiny, która sama dla siebie nie ma szacunku, jest grubym błędem. Kto chce, szuka sposobów, kto nie chce szuka powodów. Piszę ten wpis z żoną, która ma dokładnie takie samo zdanie jak ja. 
0
Żyję w związku partnerskim - i co mi zrobicie?
Obrazek użytkownika wesly
Obrazek użytkownika Lotna
7 lat temu Re: Konkubinat "Ten widok jak w USC z głupią miną oświadcza ,że uznaje, pamiętam po 19 latach." Takie przypadki niemalze nikogo nie interesuja, za to jest wielki wrzask, ze niemoralne pedaly beda sie chcialy zenic. Los i sytuacja materialna  dzieci porzuconych przez  ojca i byla partnerka czy zona pozostawiona bez srodkow do zycia, to jest jak najbardziej moralne i nikt tu nie widzi zadnego problemu. Czesto zdobycie alimentow dla dzieci po rozwodzie jest pieklem, kiedy wiadomo czyje sa dzieci i kto jest za nie odpowiedzialny, co tu wiec mowic o sytuacji bez zadnego formalnego zaswiadczenia o wspolzyciu i ojcostwie. Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!
0
Żyję w związku partnerskim - i co mi zrobicie?
Obrazek użytkownika wesly
Obrazek użytkownika rewelers
7 lat temu ..zdziwienie Najwiekszego Blogera Ery Nowożytnej ,że wywiad przeszedł bez echa jest zabawne. Nie przychodzi mu do głowy ,że tego nikt nie czyta z wyjatkiem paniuś u fryzjera no i Największego Blogera Ery Nowożytnej.
0
Dwie matki czyli Jadwiga Kaczyńska w "Vivie"
Obrazek użytkownika wesly
Obrazek użytkownika Wilk32
7 lat temu Re: markiza Tak wiec widzisz droga Markizo tu trzeba wstrząsu a nie klikania i przemawiania do rozsądku. Bo te lemingi dawno zgubiły. Weźmy na przykład skale mikro. Zapędzona do domu typowa rodzina. Drzwi i okna zabite deskami Na zewnątrz stoją oprawcy z pochodniami w celu podłożenia ognia. Z daleka tłum sąsiadów przygląda się wszystkiemu. Co robimy?
0
O wodzeniu ludu na barykady
Obrazek użytkownika wesly
Obrazek użytkownika wicenigga
7 lat temu 03 - 05 - 2012 "Wojciech Kilar, kompozytor m.in. muzyki filmowej otrzymał dziś z rąk prezydenta Bronisława Komorowskiego Order Orła Białego" (http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/566841,wojciech-kilar-otrzymal-order-orla-bialego,id,t.html?cookie=1) W trybie nagłym? :)))  
0
"Jarzębiny" przestały mi się podobać
Obrazek użytkownika wesly
Obrazek użytkownika seawolf
7 lat temu Ha, ha, dobre! Pozdrawiam Ha, ha, dobre! Pozdrawiam ;-) seawolf
1
Ziobro załatwiony?
Obrazek użytkownika wesly
Obrazek użytkownika matka trzech córek
7 lat temu Skowronek: Nie rozumiem. Czyżbym coś przeoczyła? To wyjaśniałoby wiele spraw,m.inn. zamiecenie pod dywan sprawy Jedwabnego
0
Historia pewnego łańcucha (ciągu) przyczynowo skutkowego
Obrazek użytkownika wesly
Obrazek użytkownika tańczący z widłami
7 lat temu Panie Janie Żeby tylko w restauracji. Pamiętam zszokowany wyraz twarzy członków mojej dalszej rodziny zaproszonych kiedyś na posiłek do domu. Odmawiana przez nas modlitwa przed posiłkiem i pobłogosławienie strawy wprawiło ich w nieopisane zdumienie. Dziwne to tym bardziej, że to właśnie oni a nie my drepczą co tydzień nabożnie na niedzielną mszę. Wysnułem z tego wniosek, że wirus dechrystianizacji poczynił już znaczne szkody w społeczności, działa podstępnie i rozsadza Chrześcijan również od wewnątrz. Pozdrawiam NIEPOPRAWNY INACZEJ
0
Amnesty International o chrystianofobii
Obrazek użytkownika wesly
Obrazek użytkownika Marek Dąbrowski
8 lat temu @Czarownica Do usług ;-) Marek Dąbrowski
0
PREZENTACJA DRA SZULADZIŃSKIEGO PRZED ZESPOŁEM PARLAMENTARNYM 04.04.12
Obrazek użytkownika wesly

Strony