Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Roman z USA
2 miesiące temu A na czym to moje "znieważenie" polega? To Duda znieważył Polaków i to nie raz i nie dwa razy, jego wypowiedź, że w Polakach płynie żydowska krew obraża wszystkie Polki. Czy oskarżanie Polaków o zbrodnie, których nie popełnili, nie jest znieważaniem Polaków? Takie wypowiedzi nie przeszkadzają Panu? Czy pisanie prawdy jest znieważaniem? Jeżeli gdzieś skłamałem to proszę o wskazanie gdzie to zrobiłem.
-1
Powyborcze przemyślenia
Obrazek użytkownika zbyszko
Obrazek użytkownika Verita
1 rok temu Zbyszko bez splendoru Gdzie widzisz obraźliwe bluzgi  w mojej wypowiedzi?Kogo, kiedy i za co mam przepraszać...pozostaw mnie.Imperatyw moralny w kościele katolickim nie ma miejsca. Ten  ekumeniczny tekst mnie nie obowiązuje...jest bez sensu. U JPII  ten dziwoląg nie występuje....znam tę encyklikę.
-3
Siewcy niepokoju
Obrazek użytkownika zbyszko
Obrazek użytkownika Anonymous
1 rok temu Zbyszko To przyjedź do Poznania i pochodź sobie po centrum Poznania, to będziesz miał swoje fakty.Takie ciemnoty to tylko dla wyborców PiS, może pan wciskać.
-4
Siewcy niepokoju
Obrazek użytkownika zbyszko
Obrazek użytkownika Verita
1 rok temu Zbyszko,jesteś kantystą... ....skoro powołujesz się na prawo stanowione i imperatywy moralne ."Niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie" ?Polityka była zawsze sztuką kompromisów.???? Nigdy w życiu ! W sprawach moralnych nie może być kompromisów.Sądząc po wysokiej ocenie twojego komentarza, większość Niepoprawnych...to albo kantyści albo idioci. Ładne kwiatki !A to Polska właśnie. 
-7
Siewcy niepokoju
Obrazek użytkownika zbyszko
Obrazek użytkownika jan patmo
1 rok temu szczęścia łut szczęścia łut po co się trudzićtrzeba się zdaćna szczęścia łut na białym koniujedzie Korwinon sprawi cud 
1
Siewcy niepokoju
Obrazek użytkownika zbyszko
Obrazek użytkownika Anonymous
1 rok temu Zbyszko To skąd w moim Poznani tylu śniadych, ciemnych i czarnych na każdym kroku, w wielkiej ilości.Co kosmici ich przywieźli ???Na drzewie ktoś napisał kot, chciałem pogłaskać i mi zadra w palec się wbiła, tak samo jest danymi rządowymi o przyjmowaniu emigrantów, kłamstwo goni kłamstwo.Papier przyjmie wszystko, a rzeczywistość jest jak zwykle inna,Propagandę pisowską zachowaj dla siebie.
-4
Siewcy niepokoju
Obrazek użytkownika zbyszko
Obrazek użytkownika Roman z USA
1 rok temu Panie z Bogdańca, może podasz nam jeszcze dane dotyczące ilości polskich paszportów wydanych dla Żydów przez obecne władze (są takie?). Zaćmy nie mam (to było niegrzeczne) i nie mam problemu z czytaniem i słuchaniem osób, które problem obcokrajowców w Polsce znają bardzo dobrze. W polskim urzędzie emigracyjnym jest chaos, nikt niczego nie kontroluje. Proszę posłuchać kilka nagrań Joanny Teglund i zobaczy Pan co się dzieje. Nie jest to żadna komunistka jak pisze, ten z Gdyni. Mieszkałem 13 lat w Szwecji i widziałem na własne oczy jak zaczęła się zmieniać. Teraz w ten sam sposób zmienia się Polska. Przydałoby się też wiedzieć ilu cudzoziemców jest w Polsce jest nielegalnie. Polska jest wynaradawiana, wyrzuca się młodych, energicznych Polaków, a sprowadza obcych. Tego rządają obce korporacje, tak zaniża się stawki i wygania młodych. Soros powiedział, że trzeba zniszczyć państwa narodowe, Pan nie ma zaćmy, ale odwraca Pan głowę w drugą stronę, aby nie widzieć problemu. Dołączam nagrania pani Joanny Teglund, jeżeli jest Pan patriotą i zależy Panu na tym, aby Polska przetrwała to proszę jej posłychać. Zresztą nie tylko jej.Także pozdrawiam,Romanhttps://www.google.com/search?q=joanna%20teglund%20site%3Ayoutube.com&oq=y&aqs=chrome.0.69i59j69i60l3j69i65j69i60.2247j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8&ved=2ahUKEwidrP3vioDkAhXeAp0JHRc4CG0Q2wF6BAgFEAs&ei=1cxSXd3tCN6F9PwPl_Cg6AY
-2
Siewcy niepokoju
Obrazek użytkownika zbyszko
Obrazek użytkownika Roman z USA
1 rok temu Nie kugluję. Nie kugluję, ani nie oszukuję. Zawsze opieram się na wiarygodnych źródłach. Dane pochodzą z Eurostatu i zamieściła je na swoim "ćwierkaczu" Joanna Teglund wieloletnia urzędniczka szwedzkiego urzędu emigracyjnego. Podała dla porównania także ilość emigrantów przyjętych w tym samym czasie przez Szwecję, którą po prostu pominąłem.https://twitter.com/JoannaTeglund/status/1160886716821123072https://kresy.pl/wydarzenia/eurostat-polska-liderem-w-ue-pod-wzgledem-wydawania-pozwolen-na-pobyt-imigrantom-spoza-ue-glownie-ukraincom/?fbclid=IwAR2t4HAwuwpVR2eUn6_tAXtVJ4JBgvNnGL56Fg-F_tTXOQ1f9mIZwgtQGp8Pinned TweetJoanna Teglund@JoannaTeglund·Nov 15, 2018Podobno Niemcy otwierając granicę wywołały kryzys migracyjny, Szwecję zalewa masowa migracja, Polska nie przyjmuje A naprawdę? Niemcy, 2015 r.-194813   2016 r.-504849 2017 r.-535446   Szwecja, 2015 r.-110623   2016 r.-146740 2017 r.-129754 Polska, 2015 r.-541583   2016 r.-5859   2017 r.-683228 (link: http://appsso.eurostat.ec.europa.eu/nui/show.do?dataset=migr_resfirst&lang=en) appsso.eurostat.ec.europa.eu/nui/show.do?da…Wystarczy?
-4
Siewcy niepokoju
Obrazek użytkownika zbyszko
Obrazek użytkownika jazgdyni
1 rok temu zbyszko Witam Dlatego uznałem tego pana za niegodnego zaufania. Nagina fakty i manipuluje, byleby tylko pasowało mu do jego wydumanego obrazu świata.Ludzie kierujący się uprzedzeniami i złymi emocjami nigdy nie powinni iść w pierwszych szeregach.To frustrat. Najwidoczniej nieudacznik, który na siłę stara się podnieść swoją samoocenę poprzez niechęć i malkontenctwo.A nawet nie ma pojęcia, jak jest naprawdę z amerykańską Polonią.Dobrze, że pan dobitnie przedstawił jego krętactwa i wyssane z palca informacje. Pozdrawiam
3
Siewcy niepokoju
Obrazek użytkownika zbyszko
Obrazek użytkownika Rebeliantka
1 rok temu @Zbyszko Kwestionujesz, że jest ładna? Docenienie czyjejś urody jest nienawistne? Nie rozumiem.Ps. Co jest "kamieniem", a co "plotką"?Poza tym, masz w tekście kilka linków opisujących kandydatkę wszechstronnie, nawet jej notkę autobiograficzną. Więc, o co chodzi?
0
Czy pierwsza żona Gosiewskiego zostanie marszałkinią?
Obrazek użytkownika zbyszko

Strony