Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika ossala
7 lat temu Miarka: wywody jak ten nazywam jeżdżeniem po bandzie. Jak się jeszcze chwilę zastanowię, do dochodzę do wniosku, że komentator wyleciał już za nią wyleciał. Uwaga na marginesie: nie wiem, czy notka została uważnie przyczytana. Śmiem wątpić. Jan Paweł II "powiedział co powiedział" po włosku. Ot, taki drobiazg, od którego należałoby zacząć. Mamy więc po pierwsze do czynienia z tłumaczeniem i to ci pozwala poddawać w wątpliwość intencje naszego papieża? To ja gratuluję odwagi. Co się zaś tyczy subtelności językowej... "Kto z prostych ludzi, a prostymi ludźmi mają być chrześcijanie, doszukałby się jakiegoś pozytywnego sensu w ,,wyciętym,, przez media zwrocie ,,w pewnym sensie,,?" to też masz "plusa" za wyczucie języka polskiego. W pewnym sensie, umiesz czytać ze zrozumieniem.
0
"Starsi bracia w wierze" to przekłamanie słów bł. Jana Pawła II
Obrazek użytkownika Bożena Czachorowska
Obrazek użytkownika matka trzech córek
7 lat temu Miarka: "nie dorośli do braterstwa" Oni ciągle uważają się za lepszych od innych. Kiedyś w filmie o zamachu na izraelskich sportowców w Monachium, padły z ust Żyda - jednego z bohaterów, słowa, że kropla krwi żydowskiej jest cenniejsza niż wiadro innej. To tylko mały wycinek z tego, co mówią i piszą, świadomi swojej całkowitej bezkarności. Co do "braterstwa", myślę, że jest to utopia. To widać, słychać i czuć.
-1
"Starsi bracia w wierze" to przekłamanie słów bł. Jana Pawła II
Obrazek użytkownika Bożena Czachorowska
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
7 lat temu miarka Nie zgłosiłem twego komentarza do usunięcia, choć z wieloma tezami się nie zgadzam. Są też takie, które mnie przekonują... choćby wspomniany przez ciebie kult "złotego cielca" oddawany mu przez dużą część Żydów. On oddala od wiary i Boga. JPII powiedział jak powiedział i należy zawsze przytaczać jego pełne wypowiedzi a nie "ocenzurowane" politpoprawnością. I w tym sensie zgadzam się z poglądem księdza profesora... Pozdrawiam krzysztofjaw
0
"Starsi bracia w wierze" to przekłamanie słów bł. Jana Pawła II
Obrazek użytkownika Bożena Czachorowska
Obrazek użytkownika Anonymous
7 lat temu TŁ, - jeśli rano wstajesz i Cię nic nie boli, to... ... zapewne juz nie żyjesz. Każdy ma takiego gryzia, co go mole, tffu! - znaczy się takiego mola, co go gryzie.  Pozdrawiam, Satyr  ________________________  "I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".   (ks.J.Popiełuszko)
0
"Ale zawsze wtedy powiem, że najbardziej mi żal..."
Obrazek użytkownika Bożena Czachorowska
Obrazek użytkownika tańczący z widłami
8 lat temu Szkoda, że nie brzeniśniegi Czyżby kolejna z grona (niepedagogicznego) "samych swoich" , która próbuje ośmieszyć nick, gdyż innych argumentów brak ? Tu markowa nie chodzi o poczucie humoru, ja też lubię czasami obejrzeć scenki z filmu "ukryta kamera". Tu chodzi o to, co Ty zrobiłaś tym dzieciom. Zdajesz sobie sprawę, że przez Ciebie do końca życia, zanim zaczną ściągać zajrzą do szafy ? Tak, zajrzenie do szafy to jedyny efekt jaki uzyskałaś, choć zamierzony był inny, chciałaś oduczyć ich ściągać i oszukiwać. Pedagog, a tym bardziej doświadczony pedagog powinien wiedzieć, że wychowanie dzieci, należy zacząć od rodziców. Bo jeżeli spóźniony tata, który wiezie dziecko (Twojego ucznia) do szkoły nagminnie łamie przepisy, przekracza prędkość, przejeżdża na czerwonym, nie zatrzymuje się na stopie, a jedynie zwalnia i jedzie poprawnie w okolicach fotoradarów, to twój uczeń jest zainfekowany łamaniem prawa od dzieciństwa. I filmowaniem z szafy zamiast nauczyć go uczciwości, nauczysz jedynie jeszcze większego cwaniactwa i zaglądania do szaf. Wiesz Markowa ? Wolałbym, żebyś jednak powiedziała mi, że robiąc wiosenne porządki na działce, nawąchałaś się przebiśniegów. NIEPOPRAWNY INACZEJ
0
„Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie”
Obrazek użytkownika Bożena Czachorowska
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
8 lat temu cog19 Jan Bogatko ...tak, on czuwa... Pozdrawiam,
0
Bulgot w bagnie
Obrazek użytkownika Bożena Czachorowska
Obrazek użytkownika gość z drogi
8 lat temu "Abstrahując całkowicie od jednego z jej autorów." gość z drogi to był Adamie taki mój skrót myślowy ...a co do autografu Autora piszącej się książki  :)mam taką Nadzieję,...:) serdecznosci wtorkowe :)
0
Klub Pod Schodami
Obrazek użytkownika Bożena Czachorowska
Obrazek użytkownika zezowaty
8 lat temu Niestety,ale to ten! W jakimś wywiadzie w TVP...2005,albo 2006 sam sie przyznal!
0
Tusku odejdź albo polub muzykę klasyczną.
Obrazek użytkownika Bożena Czachorowska
Obrazek użytkownika jwp
8 lat temu Obibok Szanowny Obiboku, życzę Ci Wszelkiej Pomyślności w Nowym Roku, Niech Bóg i Honor prowadzą do Polski. Pozdrawiam Serdecznie jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
0
Tusku odejdź albo polub muzykę klasyczną.
Obrazek użytkownika Bożena Czachorowska
Obrazek użytkownika Niehrabiabis
8 lat temu VV Jestes VV czy W, Willis albo Jeep? Nie zapominaj, ze nie wzrost robi ludzi wielkimi. A Twoj wielki gajowy z jeszcze wieksza pierwszy dama, sa dla mnie mali i bezbarwni. Smiac sie z nich to juz nie mozna ( nie lzja ), bo to organy konstytucyjne? Jak tu sie nie smiac z magistra historii(WKPB?) ktoremu tesc z UB napisal prace magisterska w 11 dni? Ktory tekstu przysiagi nie jest w stanie powtorzyc, a jego prostackie maniery wywoluja zdumienie w calym swiecie? Dla mnie organy kojarza sie z czyms innym. A tak naprawde, to o co Ciebie idzie? I nie przepraszaj, tylko idz sobie!
0
Obłuda pod Zachętą
Obrazek użytkownika Bożena Czachorowska

Strony