Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika ccassiumm7
2 lata temu seaman25 ... a Knesetu w Krakowie?"Kto, kiedy i dlaczego (...)?"Skoro doszło do rozmów dwustronnych (Andrij Babisz  Czechy, Victor Orban Węgry  i Peter Pellegrini Słowacja z premierem Izraela ) to parafrazując p.o. izraelskiego ministra spraw zagranicznych Izraela Katza (...) "Jak każdy Polak mogę powiedzieć: nie zapomnimy i nie przebaczymy (...)"!!!A wnioski?Wniosek jest jeden. Silnik cztero cylindrowy widać jest za słaby aby był widlasty (typu 4V).Wszystko wskazuje na to, że powstanie V5 – najbardziej nietypowy z silników o układzie V. Mogą żydzi grać w gałę na ME? Mogą! A skoro tak to mogą kręcić premierami jak, za przeproszeniem, wiatrakami!Seaman!W Izraelu kolejka, nie tylko do polskiej ambasad,  po paszporty nie maleje.  Pomijając przeludnienie i totalne korki na drogach zagrożenie ze strony Iranu jest na tyle poważne, że wielu dmucha na zimne. A Polska etc. to kraj położony  w dobrym miejscu Europy o stosunkowo przyjaznym klimacie, posiadający owieczki i barany, które można bez problemów strzyc.  Korzystając z bardzo dobrych szlaków handlowych oraz miejscowej infrastruktury pod opieką tylko geszeft uskuteczniać i żyć, i nie umierać.Pozdrawiam
4
O jeden szczyt za daleko
Obrazek użytkownika seaman25
Obrazek użytkownika jazgdyni
6 lat temu @seaman25 Witaj   Na początek wyjaśnienie - to nie ja dałem ci -1, żeby nie było wątpliwości...   Dlaczego z góry zakładasz, że ja tch książek nie znam? Fakt, to już parę lat, jak się z nimi zetknąłem, a Kosińskiego natychmiast wyrzuciłem do kosza, bo to był głupi pozer, marny pisarz i zrzynał wszystko, czego się publicznym, polskim obiegu dowiedział.   M.in. również dzięki temu pozwoliło mi to wypracować odpowiednią postawę. I powiem ci, że nie jestem żydofilem, ale też nie żydożercą, czy antysemitą. Generalnie nie znoszę Żydów w Nowym Jorku, w Antwerpii i częściowo w Izraelu. W Polsce nie znoszę Michnika, Baumana i Hartmana. No i tą pokrakę Blumsztajna. Mimo tego, bardziej jestem przekonany, że znacznie mocniej zakompleksieni i wredni są potomkowie małżeństw mieszanych. To ich krew zalewa i oni nas nie cierpią.   Gdy Żyd darzy mnie pogardą, to ja mu odpłacam jeszcze większą. Natomiast jeżeli tylko jest neutralny, to i ja się jego nie czepiam.   Jestem tu nielubiany, czasami znienawidzony i nawet prześladowany (dzisiaj np. złapałem niejakiego lju, jak nawet bez czytania wpisu natychmiast go spałował), tylko dlatego, że patrzę na dziś i jutro, a nie siedzę cały czas w wojennych i komunistycznych czasach. Historii już nie zmienimy, choć rozliczać powinniśmy. Ale ważne jest to, co nam zagraża dzisiaj i jutro. Sądziśz, że grozi nam Ukraina, Izrael i USA? A ja sądzę, że najbardziej grożą nam Niemcy i Rosja, a w dalszej perspektywie islam i upadająca UE.   No to teraz już wiesz. I nadal Ida mi się podoba. To dzieło artystyczne, wobec tego całego kiczu, prowokacji i tzw hepeningów.
-2
Trzy trupy czyli klucz do IDY,filmu obrzydliwego
Obrazek użytkownika seaman25
Obrazek użytkownika jazgdyni
7 lat temu @seaman25 Tak, Drogi Kolego, dopuszczam.   Wpływ agentury wpływu jest przeogromny w Polsce. Szczególnie rosyjskiej i niemieckiej. Śmiem nawet twierdzić, że cała publicystyka tzw. głównego nurtu, wszystkie mass - media są precyzyjnie sterowane przez agentury. Zebrałem bardzo dużo materiałów na temat kształtowania opinii w internecie przez różne służby, w tym przez tzw. płatnych trolli i generowania jedynie słusznych tematów (np. Banderowcy na Majdanie). Są firmy i instytucje, które już w sposób przemysłowy/handlowy realizują zamówienia agentów, np FSB. Podam, ze stawka, za 12 godzinny dyżur trollowania jest równowartość ok. 50 dolarów. O tym będzie duży cykl artykułów.   Pozdrawiam
0
Pieprzyć prawicę?
Obrazek użytkownika seaman25
Obrazek użytkownika obiboknawlasnykoszt@tlen.pl
8 lat temu Adamie, wejdź na mój kanał YT https://www.youtube.com/my_videos?o=U&pi=1 Tam są filmy z czerwca 2010 roku. Te podane przeze mnie adresy z mapami, pokazują też dostępne miejsca, na które możesz wjechać bez problemu jak i znajdziesz miejsce do zaparkowania. Możesz wejść na podany adres i sobie pospacerować oglądają tak trójwymiarowe fotografie mapy jak i dodatkowe fotografie danego miejsca. W swoim aucie mogę odczytać numery na nalepkach szyb. W realu możesz też wejść na teren Stoczni Gdańskiej przez bramę nr 2 przy pomniku, a tam wejść do sali BHP jak i dojść do muzeum nieroba i ubeckiej konfitury. Możemy się spotkać, to pokażę te i inne miejsc w Gdańsku, jak również podzielę die swoją wiedza o nich. Ponadto musisz koniecznie odwiedzić najpiękniejszy park naturalny w Gdańsku, jest nim park oruński, który w przeciwieństwie do oliwskiego jest istnym cudem natury. Pozdrawiam. Obibok na własny koszt PS Mieszkam nieopodal parku i teraz mogę nagrać nocne trele ptaków, które słychać poprzez zamknięte okna. W dzień także. Onwk.
0
Wysokie płoty Donald grodził
Obrazek użytkownika seaman25
Obrazek użytkownika tańczący z widłami
8 lat temu "Sami swoi" Jak najbardziej. Chamskie komentarze należy oflagowywać. Nie rozumiem natomiast zupełnie tych nasilających się aluzji dotyczących nicków. Czemu napisałaś, że Lotna przyfrunęła ? Przecież to trąci lekceważeniem, takim samym jak te wstawki "szarmanckich " panów o nielotach, dywizjonach, Luftwaffe, itd. Po co to ? Po co to pokazywanie braku asertywności ? Może spróbujcie inaczej, więcej tolerancji, więcej otwarcia na innych, na inne zdania. No chyba, że to poza Waszymi możliwościami. Dla wyjaśnienia. PRZYFRUNIĘCIEM dołączyłaś właśnie świadomie lub nie do "samych swoich". Gratuluję. Pozwól, że na tym skończę rozmowę z Tobą. NIEPOPRAWNY INACZEJ
0
„Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie”
Obrazek użytkownika seaman25
Obrazek użytkownika Dixi
8 lat temu na razie tylko z... ... Parandowskim:):):) ------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"
0
"I z Ciebie chcą zrobić prostytutkę"
Obrazek użytkownika seaman25
Obrazek użytkownika all10101
8 lat temu Co w kontekście wspólnych  sowiecko-faszystowskich interesów, manewrów, ćwiczeń, poligonów, wymiany patentów i technologii a wreszcie wspólnej napaści na Polskę nabiera dodatkowego smaczku... Pozdrawiam, przyznając rację.
0
POLSKA PUTINA .
Obrazek użytkownika seaman25
Obrazek użytkownika Polak2013
8 lat temu Re: AdamDee Tak, przyznaję całkowicie rację i dziękuję za uzupełnienie. Pozdrawiam
0
POLSKA PUTINA .
Obrazek użytkownika seaman25
Obrazek użytkownika ellenai
8 lat temu @Tyberiusz Odwagę posiada się niezależnie od koniunktury . Zgadza się. Ale nikt nie stoi przez cały czas na barykadzie. Historia nas uczy, że wystarczy tę odwagę uzewnętrznić w odpowiednim czasie. Gdzie byli Ci " których zaczyna być więcej " , wtedy , gdy przemysł pogardy hulał na całego ? Myslę, że nie źle zinterpretowałeś mój komentarz, albo może ja powinnam była napisac, że politpoprawnych robi się coraz mniej - lista najwyraźniej się skraca w porównaniu z poprzednimi latami. Bo z kolei ta lista popierających prof. Pawłowicz już od dawna pojawiała się w różnych okolicznościach - także w proteście przeciwko "przemysłowi pogardy" czy jako poparcie dla umiędzynarodowienia sledztwa smoleńskiego. Tak się składa, że z kadry akademickiej UAM podpisanej na tej liście, znam i kojarzę większość nazwisk, a sporą część znam osobiście. To są wciąż ci sami ludzie. Nie sądzę, by była to kolejka po niezasłużone honory. Co do profesor Pawłowicz i Twojej oceny jej przydatnosci dla mediów, to pozostaje mi jedynie powiedzieć, że z uwagi na oczekiwania odbiorców tych mediów, najbardziej nadają się do nich pajace i przygłupy. Wojewódzkiego z całą pewnością nie przeskoczy nikt.
0
Homoseksualiści to Żydzi
Obrazek użytkownika seaman25
Obrazek użytkownika proxenia
8 lat temu @ Tyberiusz Prof. Pawłowicz NA SZCZĘŚCIE jest twarzą PiS-u i POWINNA nią być. Szanuję ją za odwagę w głoszeniu poglądów i... za refleks w potyczkach.
0
Homoseksualiści to Żydzi
Obrazek użytkownika seaman25

Strony