Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika wiesiolek65
10 miesięcy temu witam i dziękuję Popatrzyłam na profil, bo nie kojarzę komentatora PP. Ostatni wpis 4 lata temu. Dziękuję za głos po latach w tej sprawie. Szkoda, że tak oczywistego aspektu tej sprawy  nie wszyscy widzą. Nawiasem mówiąc moim przyjacielem od  wielu , wielu lat jest człowiek, który spędził  20 lat za kratkami za  (domniemane) zabójstwo. Znakomita większość znanych mi osób  nie dorasta mu etyką do pięt. Tragiczny błąd popełniony  w młodości niejednemu się zdarza. Gdyby wszyscy myśleli jak autor tej notki świat nic by nie zyskał, a stracił człowieka, który wie, że zawinił i który resztę swojego życia poświęcił na pomaganie innym.
2
Brak kary śmierci w kodeksie karnym jest pogardą dla ofiar (5c)
Obrazek użytkownika PP
Obrazek użytkownika matka trzech córek
5 lat temu Apropos Radziłowa: Znalazłam to na fejsie, udostępnione przez Leszka Żebrowskiego: http://www.awans.net/strony/historia/wisniewski/wisniewski1.html#top
1
A ty zmyłeś piętno antysemityzmu?
Obrazek użytkownika PP
Obrazek użytkownika Marcin B. Brixen
6 lat temu @PP Już poprawiłem, dziekuję za uwagę.
1
Zakończenie śmieciowej rewolucji
Obrazek użytkownika PP
Obrazek użytkownika triarius
6 lat temu + Dokładnie moje zdanie!
1
Dobre rady, mentalne zatory i kryzys Kościoła
Obrazek użytkownika PP
Obrazek użytkownika triarius
6 lat temu to znana sentencja, może ostatnio... ... faktycznie mniej, no bo niespecjalnie politpoprawna. Co do zgadzania się, to dzięki! (Ja też się zgadzam.) Kurak normalnie pisze b. sensowne rzeczy i nawet się pokłóciłem o niego z Coryllusem (plus jego wiernym Sancho Panzą Toyahem, ale z tym nigdy się nie dogadywaliśmy). Bo z Kurakiem jest o tyle ciekawie, że jeszcze parę lat temu to był wyjątkowo wkurwiający (excusez le mot!) lewicowy bloger. Nie można mu było odmówić inteligencji czy zdolności pisania, ale Kaczyńskich nie znosił itd. Wielu do dziś watpi, żeby on się szczerze zmienił, ale ja zawsze sądziłem, że spora część anarchistycznie nastawionej młodzieży (choć Kurak to nie aż młodzież) to w sumie nasi ludzie, tylko zagubieni. (Za to korwinięta to często czysta lewizna, wbrew opinii laików.) Ja tam w pisaniu Kuraka widzę szczerość i zapał, tak że mu wierzę. A to, co zrobił a tą ubecką mendą pt. Owsiak, to naprawdę nie byle jaka robota. Nie tylko myślenie i pisanie, ale poświęcenie masy czasu, energii, forsy też. Jeden z lepszych "prawicowych" blogerów w tym nieszczęsnym kraju, ale faktycznie ten syn sekretarza PO (jak sam wyznaje, zresztą ja poniekąd syn oficera LWP) jakoś spraw religijnych nie czuje. Zakończenie tego cytowanego tu tekstu naprawdę koszmarne, choć reszta całkiem sensowna. Gość chce dobrze także w tej dziedzinie, wielokrotnie bronił Kościoła, ale katolicyzmu za cholerę nie czuje.  
1
Dobre rady, mentalne zatory i kryzys Kościoła
Obrazek użytkownika PP
Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
6 lat temu Co w tym dziwnego ? Bronek zawsze lezie tam, gdzie się może ogrzać w blasku innych i wyrazić dumę i uzasadnioną satysfakcję. Całe szczęście, że w Spodku dęba nie zasadził. Chociaż – kto go tam wie ?
3
CHAPEAU BAS, POLACY !
Obrazek użytkownika PP
Obrazek użytkownika zuberegg
6 lat temu PP Pewnie tak, jedynego obrońcę WSI zauważyli na 100%
0
Nałęczu-powiedzieliście A, Rosja mówi B...
Obrazek użytkownika PP
Obrazek użytkownika tańczący z widłami
6 lat temu Sekciarstwo Po pierwsze chodzi o to, że nie tolerują.  Po drugie nie tolerują, bo nie chcą znać prawdy. To tak jak z kupnem używanego samochodu, kupujący woli nie wiedzieć, że auto  jest po wypadku, podpicowane.   Błąd. Nie najgorsze co mogłoby się przydarzyć ( czas przyszły),  ale najgorsze co się wydarza (czas teraźniejszy). Taka partia jak PiS jest Polsce potrzebna ale ten człowiek nic nie robiąc jako opozycjonista, zabrał Polakom i Polsce 7 lat, a co gorsza zabierze następne.  Kiedyś będziesz sobie pluła w brodę, że tak sekciarsko w niego wierzyłaś.  
-1
Idź do kina – poznaj wroga
Obrazek użytkownika PP
Obrazek użytkownika tańczący z widłami
6 lat temu Podanie ręki zdrajcy. to zdrada swoich wyborców Podanie ręki osobie, która tuszowała śmierć jego brata  jest hańbą, aktem poddaństwa godnym mentalnego kundla.  Swoje chrześcijańskie akty miłosierdzia i wybaczania win, niech Kaczyński zostawi na prywatnych audiencjach u Tuska.  Niech go nawet całuje w ręka( jak swoich kolegów z PiS) albo nawet  w inne miejsce, ale oficjalnie niech nie pokazuje, że jest miękką ciotką.  Od polityka na którego głosowałem,  oczekuję  zachowań jak na męża stanu przystało.    Kaczyński tym haniebnym zachowańiem (podanie ręki), dał zielone światło wszystkim politycznym szujom. Kradnijcie i kłamcie a my wam i tak wybaczymy, a do tego zdradził nas, swoich wyborców.  Nie godzę się na podawanie ręki kanaliom i moredrcom.
-3
Idź do kina – poznaj wroga
Obrazek użytkownika PP
Obrazek użytkownika miarka
6 lat temu No, wreszcie dobrnąłem ...do końca strony. A tu pytanie na które musiałbym długo odpowiadać. Na pewno zacząć od: http://liberum-cerebrum.blogspot.com.es/2013/10/syndrom-gotujacej-sie-zaby.html a później poprowadzić po komentarzach w tej dyskusji, we wcześniejszej: Stop trollingowi pałkowemu, po wielu rozproszonych po różnych wpisach i w gadaczce.  Jest tego trochę, a więc jedno, co tej chwili mogę zaproponować to samodzielne przebycie tej drogi i może wtedy o jakieś pytania szczegółowe.  Pozdrawiam miarka
3
minusik, plusik – temat gadaczkowy
Obrazek użytkownika PP

Strony