Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Anonymous
6 lat temu @lupo Losy ludzkie ;-)! Kiedyś spotkałem oficera wywiadu AK, który ożenił się z wdową po żołnierzu Wehrmachtu poległym pod Stalingradem: http://niepoprawni.pl/blog/3635/chlopcy-slowa-pisane-malymi-literami Pozdrawiam :-)
0
Pierwsi polscy komandosi
Obrazek użytkownika Ursa Minor
Obrazek użytkownika zuberegg
6 lat temu Re: Jaka szkoda, Mnie też go szkoda;)
0
PO nie odda władzy bez walki
Obrazek użytkownika Ursa Minor
Obrazek użytkownika Anonymous
6 lat temu @Szary kot Nie wiem, jak Maruś, ale ja to już weteranem jestem, wielokrotnie rannym w różnych akcjach, drogie Kocisko ;-)))
0
Pierwsi polscy komandosi
Obrazek użytkownika Ursa Minor
Obrazek użytkownika Szary kot
6 lat temu Marusiu, Tł... Skoro jesteście tacy dobrzy w kocich prztyczkach, zapraszam na jakiś mostek linowy, ew. zjazd na linie ;))) Porozmawiamy "po akcji" hi hi hi ! ............................................... Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5
0
Pierwsi polscy komandosi
Obrazek użytkownika Ursa Minor
Obrazek użytkownika Dixi
6 lat temu wierzę, tak zwyczajnie, w "wyssany z mlekiem matki"... ... "zwierzęcy antykomunizm". Antysemityzmu też nieco liznąłem, ale niezjadliwego. Za to katolicyzmu i patriotyzmu - do woli. Mam ten luksus, że dla mnie wiele spraw jest prostych jak konstrukcja cepa. Niech się klan Giertychów (i im podobni) wije i skręca. Ja nie muszę. ------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"
0
"Narodowa ruska komuna"
Obrazek użytkownika Ursa Minor
Obrazek użytkownika Dixi
6 lat temu pewnemu Żydowi udało się wyemigrować z Kołomyi... ... prosto do Nowego Jorku. Tam zaczął się czuć nieco głupio w chałacie, z brodą i pejsami. Udał się więc do synagogi i umówił na rozmowę z rabinem: - Rabbi, czy mogę zgolić brodę, obciąć włosy? - Prawo mówi: "Nie dotkniesz skóry żelazem" (albo jakoś tak, przyp. mój:):):)) - Ale... Rabbi! Ty jesteś gładko ogolony!??? - Ja się nikogo nie pytałem. PS To, dla odmiany, nie mój problem, że Michniki to przechrzty. Na ateistyczny komunizm. ------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"
0
Czerskie,-antypolskie, antycywilizacyjne plugastwo robi się coraz bardziej bezczelne
Obrazek użytkownika Ursa Minor
Obrazek użytkownika AdamDee
6 lat temu @Lotna [quote=Lotna] O ile sie orientuje, stan posiadania moze nie miec znaczenia, czyli ktos kto ma np. dom zostaje zakwalifikowany. Kryterium kwalifikujacym sa przychody biezace, czyli ktos kto ma dom i czerpie dochody z jego wynajmu moze sie nie kwalifikowac do czesci lub calosci renty. Najprawdopodobniej ta sama regula dotyczy dywidend i dochodow z oprocentowania duzych kwot pienieznych. Z pewnoscia nie jest to renta dla ludzi zamoznych[/quote] Ha, to ciekawe. Według relacji tego człowieka rozumiałem to tak - masz dom w dobrej dzielnicy, a nie masz na życie to go sprzedaj, jak pieniądze się skończą, pomożemy. Póki mieszkasz na poziomie powyżej socjalnej średniej (poza podłą dzielnicą na przykład), spadaj na szczaw. To nie jest oczywiście dom w luksusowej dzielnicy. Ot osiedle domków jednorodzinnych gdzie byli w stanie ulokować się ludzie, powiedzmy, z wyższego personelu technicznego, ale nie menedżerowie, nie kadra kierownicza. O ile wiem dom jest spłacony, a standard raczej wyklucza wynajem. Teoretycznie byłby możliwy, ale to by było kłopotliwe również dla wynajmującego. [quote=Lotna]i tym bardziej podle jest oszczedzanie rzadu na nieswiadomosci najmniej zamoznych emerytow.[/quote] No tak, ale tego nie rozumiem do końca. W jakim sensie to jest podłe - ludzie sami nie mogą się zorientować ? Nie ma lokalnej prasy, która zajmuje się poradami, przy kościołach nie ma stowarzyszeń, które docierałyby z informacją do ludzi ? Myślę po naszemu - jeśli jest coś do wyrwania to się na dłuższą metę nie ukryje ;) Swego czasu przecież nawet były takie patologie jak fala rozwodów, bo okazywało się, że po rozwodzie kobieta czy dzieci byli w stanie dostać jakieś pieniądze należne właśnie samotnym matkom. Ludzie żyli nadal razem ale uprawiali fikcję na potrzeby swojego budżetu. Podłe wydawało mi się zupełnie co innego - znana z naszej rzeczywistości obojętność strony rządowej czy około rządowej na skandal jakim był upadek firmy. Chociaż, z drugiej strony, może to taki przykład liberalizmu stosowanego - martw się frajerze sam za siebie ? ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart
1
POD KLONOWYM LIŚCIEM UPADA CYWILIZACJA
Obrazek użytkownika Ursa Minor
Obrazek użytkownika maruś
6 lat temu Jasne, Szara Kotko ! ....przeczytałem cała sekwencję, Twojej z Dixi , rozmowy. Wiem, że szlachetność Twoich intencji, jest czysta i klarowna, ale to Dixi ma rację. To nowe ugrupowanie Winnickiego, niebawem przekształci się w partię. Tam jest sporo znakomitych ludzi...m/inn. Leszek Żebrowski. Ale na miły Bóg co tam robią - oczywiście za kulisami : Giertych, Poręba, Wrzodak i paru innych "przecwelonych, czerwonych- baranów".?? - Biologia, wcześniej ...oby póżniej zrobi swoje, Ale póki co jeśli ten młody adept- Winnicki, chce coś osiągnać....powinien iść do wyborów obok JK . - Jeśli coś, ma się zmienić w Polsce na korzyść , to PiS, musi osiągnać absolutną większość. pozdrawiam, Marek ps. - Z innej beczki : .... czy już wiadomo ? Junior z tarczą czy ...puk, puk , na:-)))))
0
"Narodowa ruska komuna"
Obrazek użytkownika Ursa Minor
Obrazek użytkownika Szary kot
6 lat temu Z narodowców to pewnie nic dobrego nie będzie. Przyznam, że mam już ich trochę dość. A Wipler? Też już o tym wiele mówiono. Jeśli uda mu się pozbierać konserwatywne lemingi (hm, zastanawiam się, czy takie wyrażenie to nie jest dezynwoltura? ;-)), może lepiej będzie brzmiało: dotychczasowych wyborców PO o konserwatywnych poglądach, to chwała mu za to. Ale to dopiero czas pokaże i "po owocach ich poznacie". ............................................... Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5
0
"Narodowa ruska komuna"
Obrazek użytkownika Ursa Minor
Obrazek użytkownika maruś
6 lat temu @ Modlitwa i Płomień pamięci..... Chryste, ja im oddaję Cześć i "Ave Maria". - Niech moja modlitwa będzie o spokój i ukojenie Ich Bliskich. To dla mnie zaszczyt i honor, zapalić to Światełko, "stojąc" obok Was Drodzy Niepoprawni Szanowna *Contesso* - dziękuję za tę możliwość. Pamiętajmy o Nich :
1
10.06.2013 – ZAPAL ŚWIATEŁKO PAMIĘCI !
Obrazek użytkownika Ursa Minor

Strony