Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Henryk Adrian Kamieniecki
6 godzin temu Zapraszam do badań. Na stronie ObjawieniaOlawskie.pl można pobrać spisaną z książek treść Objawień, można przeczytać i wynotować herezje. Tak wrzucił Pan coś z internetu, a na stronę zajrzeć trudniej.
-1
Objawienia zatajone przez masonerię.
Obrazek użytkownika kontrik
Obrazek użytkownika Henryk Adrian Kamieniecki
6 godzin temu Pisałem o masonerii. Było o sużbach, czego jeszcze chcieć? Ks. kard. Gulbinowicz całkowicie zlekceważył swoje obowiązki, a obowiązkiem ordynariusza jest badanie takich zjawisk. Obowiązkiem, który kompletnie zlekceważył, odnosząc się do Oławy z pogardą, jak ze „złotego tronu” we Wrocławiu. Winien rozpocząć badania. Nie rozpoczął. Próbowali badać i badali biskupi pomocniczy, na przykład biskup Wincenty Urban i biskup Józef Pazdur. Ale ks. kard. Gublinowicz zachowywał się jak rozbójnik w tej sprawie, a Pan właśnie cytuje teksty, które wtedy podpisał swym autorytetem. Za tę postawę omal nie przypłacił utratą pałacu we Wrocławiu, bo prawie go woda zalała w 1997r. Oławy nie zalała, jakby co.
-1
Objawienia zatajone przez masonerię.
Obrazek użytkownika kontrik
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
9 godzin temu Banderowcu kontrik Chyba ktoś wałnął ciebie w czereb, bo widzę że szwankujesz na rozumieJaki mój Siwak, Wilecki czy Opara ty tępy rezunie i bezmózgowcu, ta pejsata i jadowita kiełbasa wyborcza, którą cię zażydzony PiS karmi, zrobiła w twoim mózgu jak orzeszek laskowy nieodwracalne szkody.Już nawet nie wiesz co piszesz, byle pisać, tak mózg zryty, że tylko sieczka pisowska z niego wylatuje.Ja mam swego mistrza, nauczyciela, jest nim Bóg i Król Jezus Chrystus i On mnie prowadzi, a nie komuniści ty tępy potomku rezunów.Von. 
-3
Grzegorz Braun. Nowa historia
Obrazek użytkownika kontrik
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
18 godzin temu Pozwól Mind Service, że wytłumaczę ci zawiłośći języka polskiego, jak Polak, człowiekowi uczącemu się tego języka. W języku polskim używamy formy liczby mnogiej "Ojców" również w znaczeniu przodkowie. 
-2
Grzegorz Braun. Nowa historia
Obrazek użytkownika kontrik
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
1 dzień temu Ciekawy temat poruszułeś Mind Service "To ci na Ukrainie byli bałtyjskimi Litwinami?"Sicz, to zgodnie z wzorcem zasiedlenia były ziemie słowiańskie, tyle, że była to "autostrada" przemiatana przez ludy stepowe, Azji na Europę nadciągające, które tych tam zamieszkujących w jasyr uprowadzali, były to "dzikie pola", na których tylko ci, co byli przez prawo ścigani z jakiś powodów, często dziś dla nas błachych, jak np. chłop pańszczyźniany, co chciał być wolnym, zasiedlali. To byli Polacy, Rusini, ale również Bałtowie. Ostatecznie trudno nie uwzględniać emigracji Bałtów: Prusów, ludu Sudowia, Litwinów, pod naciskiem Krzyżaków. To była mieszanka ludów, również grup napływowych ze strony Azji. Przecież chazarowie, zanim pojawili się w Polsce najpierw pojawili się na Litwie. O ile Polacy po granice "dzikich pól" utrzymywali jakiś porządek i w miarę bezpieczeństwo dla ludności rolniczej, tam już nikt żadnej ochrony nie zapewniał. Tak należy rozumieć lud który tworzył Ukrainę, czyli "ziemie u kraju" Rzeczypospolitej, Litwy, Rusi, zależnie od tego jak się tam zmieniały układy oddziaływania.
-3
Grzegorz Braun. Nowa historia
Obrazek użytkownika kontrik
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
1 dzień temu Nie martw się Mind Service Zawsze byłem Polakiem, najpierw Polakiem później katolikiem, choć może bardziej chrześcijaninem, bo oddzielam naukę Jezusa od późniejszych herezji. Zawsze osiągnięcia Ojców były dla mnie cenne, nie jednym artykułem dałem temu dowód. Nigdy nie uznawałem, że przed 966 moi Ojcowie byli jakimiś nierozumnymi istotami po lasach ganiającymi albo ślepymi ludźmi, o czym nie raz wspominają "prawdziwi katolicy". Mieszko, św. Paweł zanim nie przyjęli chrześcijaństwa, byli ślepymi (trzeba rozumieć co to znaczy w ustach ówczesnych trolli)Być Polakiem to brzmi dumnie, ale stawia znacznie większe wymagania, niż przynosi zaszczyty. Miłość do ojczyzny to poznawanie naszej ziemi, naszej historii. Trzeba przyznać się no naszych błędów, ale być dumnym z osiągnięć A Hamptuś, nie przeceniaj jego możliwości to dziecię umysłowe, co poszukuje rozumu, choć to co może znaleźć, to tylko maleńki orzeszek co plącze się po bezdennych przestrzeniach jego mózgo-czaszki. Nie wypominam mu bzdur historycznych i braku wiedzy, którą w kolejnych tekstach wykazuje, bo czy jest sens ganiania za megalomanem? Szkoda czasu. Niech sobie plecie, grupka trolli z pewnością go poprze. Taki tu klimat. 
-3
Grzegorz Braun. Nowa historia
Obrazek użytkownika kontrik
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
1 dzień temu Zacznij myśleć Mind service Inaczej niż "panslawizmem". "Dzikie pogany" to nasi przodkowie. Ludzie o wielkich osiągnięciach. Nie, nie jestem turbosłowianinem, ale szanuję wierzenia moich ojców, co przed 966 rokiem ślepymi nie byli. Poczytaj Galla Anonima, czym była "reakcja pogańska", sprzeciwem przeciw "poronionym książętom". Właśnie na tym polega rozumienie historii, że nie dostaje się alergii, gdy o przedchrześcijańskiej naszej historii ktoś mówi. Reakcja pogańska bardzo dokładnie prezentuje to, czym były wojny kozackie. Zamiast zrozumieć wolność kozaków, zamiast pozwolić być nim jedymi z nas co o wspólną ojczyznę walczymy i ją budujemy chcieliśmy ich dążenia w krwi utoczyć, zrobić z nich "czerń". Efekt był opłakany, Państwa ościenne rozebrały nasz kraj i nasze potrzeby w krwi naszej utoczyli.Można płakać nad ofiarami, a można wyciągnać z ich daru życia wnioski, co pozwolą ponownie tych samych błędów nie popełniać.
-3
Grzegorz Braun. Nowa historia
Obrazek użytkownika kontrik
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
1 dzień temu Mind Service, rozumienie historii nie jest rzeczą łatwą. Ale brak wyciągania z niej wniosków to nadstawianie tyłka na baty, które nasi ojcowie już odebrali. A również brak szacunku dla krwi, którą na polach bitew Oni rozlali. Byliśmy mocarstwem, mieliśmy wielkie szanse być przywódcą ludów słowiańskich, tylko, że trzeba było szanować uczucia tych co na kraju Polski żyli, Ukraina, to przecież "ziemie na kraju Polski", uczucia bałtyjskiego ludu Litwinów, którzy nam wspaniałego króla Jagiełłę i dynastię dali. Nie potrafiliśmy tego, tak jak dziś PiS nie potrafi budować koalicji broniących wspólnych interesów, wykorzystać. Dziś dzięki PiSowskim dyplomatołkom, PiS nie osiągnął żadnego znaczącego stanowiska we władzach PE, przegrywamy wszelkie starcia, wszelkie korzyści, które dzięki bycia w Unii moglibyśmy uzyskać. Ci, co ich w wyborach posłaliśmy robią za dietetyków (pobierających diety za nic nie robienie). Szydło, co w Polsce zdobyła znaczącą liczbę głosów, będąc jedyną kandydatką na stanowisko dwukrotnie przegrała. Czyż może być lepszy przykład dyplomatolstwa dzisiejszego rządu?Iluż mamy bajkopisarzy Biblii, co twierdzą, iż czytając, biblię nakładając na przeczytane słowa dzisiejsze znaczenia, oni wiedzą co słowami Bibli nam przekazano?Hamptuś, dziecina, co nie rozumie iż przezywanie się w wieku dorosłego człowieka świadczy tylko o ograniczeniach umysłowych przezywającego, opowiada bajki dla nierozgarniętych, czyli o tym, że Kozacy z Polską wojnę chcieli wszczynać. Im Polska była Matką, później niestety "wyrodną matką", ale oni nie z Polską walczyli a walczyli z uciskającymi ich "książętami", rodami często o rodowodzie ruskim. To samo my mieliśmy w latach 1030, gdy przeciw "poronionym książętom" nasi ojcowie wystąpili, wracając do wiary ojców.Czy Hamptuś zrozumieć to potrafi? Nie sądzę, do tego trzeba choć trochę inteligencji oraz oczytania historycznego. Ale czy tego można wymagać od "dzieciny umysłowej", którą przezywanie bawi?
-6
Grzegorz Braun. Nowa historia
Obrazek użytkownika kontrik
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
1 dzień temu Mind Service, rozumienie historii nie jest rzeczą łatwą. Ale nie wyciąganie z niej wniosków to nadstawianie tyłka na baty, które nasi ojcowie już odebrali. A to jest brak szacunku dla krwi, którą na polach bitew Oni rozlali. Byliśmy mocarstwem, mieliśmy wielkie szanse być przywódcą ludów słowiańskich, tylko, że trzeba było szanować uczucia tych co na kraju Polski żyli, uczucia bałtyjskiego ludu Litwinów, którzy nam wspaniałego króla dali Jagiełłę. Nie potrafiliśmy tego, tak jak dziś PiS nie potrafi budować koalicji broniących wspólnych interesów. Dziś dzięki PiSowskim dyplomatołkom, PiS nie osiągnął żadnego znaczącego stanowiska we władzach PE, przegrywamy wszelkie starcia. Ci, co ich w wyborach posłaliśmy robią za dietetyków (pobierających diety za nic). Szydło, co zdobyła znaczącą liczbę głosów, będąc jedyną kandydatką dwukrotnie przegrała. Czyż może być lepszy przykład dyplomatolstwa dzisiejszego rządu?Iluż mamy bajkopisarzy Biblii, co twierdzą, iż czytając, biblię nakładając na przeczytane słowa dzisiejsze znaczenia, oni wiedzą co słowami Bibli nam przekazano?Hamptuś, dziecina, co nie rozumie iż przezywanie się w wieku dorosłego człowieka świadczy tylko o idiotyzmie przezywającego, opowiada bajki dla nierozgarniętych, czyli o tym, że Kozacy z Polską wojnę chcieli wszczynać. Im Polska była Matką, później niestety "wyrodną matką", ale oni nie z Polską walczyli a walczyli z uciskającymi ich "książętami" rodami o rodowodzie ruskim. To samo my mieliśmy w latach 1030, gdy przeciw "poronionym książętom" nasi ojcowie wystąpili, wracając do wiary ojców.Czy Hamptuś zrozumieć to potrafi? Nie sądzę, do tego trzeba choć trochę inteligencji oraz oczytania historycznego. Ale czy tego można wymagać od "dzieciny umysłowej", którą przezywanie bawi?
-2
Grzegorz Braun. Nowa historia
Obrazek użytkownika kontrik
Obrazek użytkownika SolidarnyX
1 dzień temu Wiele broni jeszcze Wiele broni jeszcze poradzieckiej jest ciagle produkowana na ukrach. Przykład pierwszy z brzegu: największy transportowy samolot świata, jest produkowany na ukrach - ruski tylko wszędzie gderaja, ze to ich (bo jeszcze za zsrr go zaczęli produkować).Ps. twoje ściemy nic nie dadza i tak każdy tu wie, że jesteś onucą banderowską i antypolską - kapiszi?
-5
Linki do antypolskich portali
Obrazek użytkownika kontrik

Strony