e2rdo - blog

Obrazek użytkownika e2rdo
Kraj

W jeden z najdłuższych dni roku gdy na dworze było jeszcze jasno na parkingu zaczaił się młody złodziej. W ręku miał podstawowe narzędzie w swoim fachu - profesjonalny pistolet z tłumikiem. Chciał ukraść wcale nie najlepszy z samochodów stojących na parkingu. W czasie włamania złodziej oddał strzał w kierunku mężczyzny siedzącego za kierownicą a następnie ... oddalił się z miejsca kradzieży.

To...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika e2rdo
Kraj

Tytuł lekko prowokacyjny ale oddaje stosunek Putina do Tuska. Mycie wraka i lustrowanie rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej to presja psychologiczna i typowa sowiecka dezinformacja. To wcale nie oznacza że nie było zamachu.
Z jednej strony Rosjanie mówią: I co nam zrobicie ? z drugiej liczą że część rządów uzna przyznanie się do winy za niemożliwe.

O tym jak działa sowiecka dezinformacja mogliśmy...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika e2rdo
Kraj

Postawa Tuska to typowy, znany w psychologii syndrom: wypierania winy poprzez atak.
"Dość tańca na grobach ofiar katastrofy" - grzmiał dziś z trybuny sejmowej premier. "Dość upolityczniania sprawy !".
Sam przez dwa lata zrobił wszystko aby w ramach "odpolityczniania" katastrofy uznać ją za 96 indywidualnych tragedii.

Nie zwracając uwagę na niszczenie dowodów: w tym wraku, fałszowanie przez...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika e2rdo
Kraj

Rok 2010. Zbliżają się wybory prezydenckie i parlamentarne. Prezydent Lech Kaczyński ma utrudniony dostęp do rządowego samolotu, Pałac Prezydencki został pozbawiony ochrony BOR. Poseł Platformy Obywatelskiej Janusz Palikot pewny swojej bezkarności publicznie lży prezydenta. Nadchodzi kampania oszczerstw i złośliwości. W tle toczy się misterna, niejasna rozgrywka która wkrótce zmieni bieg...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika e2rdo
Kraj

Katastrofa. Akcja ratownicza kończy się zanim na miejscu pojawiają się ratownicy medyczni. Straż przykrywa teren pianą bez sprawdzenia czy ktoś przeżył katastrofę. Teren natychmiast otaczają rosyjskie służby.

- Tuż po wypadku polscy i rosyjscy śledczy decydują się na ogłoszenie oficjalnego czasu katastrofy przesuniętego o 15 minut do przodu. Czyżby obawiano się że któryś z pasażerów mógł wykonać...

0
Brak głosów