100 TYSIĘCY ISLAMSKICH IMIGRANTÓW W POLSCE!!! EWA KOPACZ DEMON ZŁA - NISZCZY POLSKĘ!!!

Obrazek użytkownika Aleszumm
Kraj

 

SKANDAL!!! 100 TYSIĘCY ISLAMSKICH IMIGRANTÓW W POLSCE!!!

EWA KOPACZ NISZCZY POLSKĘ!!! 

"DECYZJA JUŻ ZAPADŁA. RZĄD JEDNAK UKRYWA TĘ PRAWDĘ PRZED POLAKAMI ZE WZGLĘDU NA ZBLIŻAJĄCE SIĘ WYBORY PARLAMENTARNE" - GRZMI NAGŁÓWEK ARTYKUŁU ALEKSANDRY RYBIŃSKIEJ W TYGODNKU "WSIECI".

 

Czy rzeczywiście jest tak, jak pisze pani redaktor największego tygodnika polskiej prawicy "wSieci" z dnia 12 października 2015 roku?

Czy rzeczywiście rząd Ewy Kopacz w tajemnicy przed wyborcami nie podaje do publicznej wiadomości rozstrzygnięć z Brukseli?

Oczywiście tak!

Boją się!

Boją się oddania władzy i zrobią wszystko, aby dostać posadki w Brukseli!

Ewa Kopacz wiedząc, że Platforma Obywatelska oddaje władzę, zgodziła się na przyjęcie 100 tysięcy imigrantów.

 

TYGODNIK "WSIECI" WYWOŁAŁ DZISIAJ MEDIALNĄ BURZĘ

 

Ewa Kopacz zgodziła się na przyjęcie 100 tysięcy imigrantów.

Decyzja już zapadła!

W dzisiejszym wydaniu  tygodnika "wSieci" (12.10.2015) została przedstawiona szokująca informacja na temat liczby uchodźców, którzy mieliby trafić do Polski.

Sprawa imigrantów wciąż pozostaje gorącym tematem, który co chwilę poruszany jest szczególnie w prawicowych mediach.

Wiele osób otwarcie krytykuje decyzję Ewy Kopacz o przyjęciu kilkunastu tysięcy uchodźców ze Wschodu, tymczasem okazuje się, że to dopiero początek!

Zdaniem tygodnika "wSieci" może to być nawet 100 tysięcy islamskich imigrantów! Obecna premier rządu potwierdziła dzisiaj, iż Polska przeznaczy blisko 8 milionów złotych na unijny program pomocy imigrantom.

Pieniądze mają zostać przeznaczone na dostawy żywności, wody i najpotrzebniejszych środków czystości.

Rząd zgodził się na przyjęcie 100 tysięcy uchodźców

Aleksandra Rybińska, dziennikarka tygodnika „wSieci” powołując się na rzetelne źródła informacji w Komisji Europejskiej w Brukseli donosi, iż Polska zgodziła się na przyjęcie ponad 100 tysięcy islamskich imigrantów.

Według prawicowej redakcji, decyzja ukrywana jest przed społeczeństwem, gdyż mogłaby wpłynąć na ostateczną klęskę Platformy Obywatelskiej w nadchodzących wyborach.

Dziennikarka donosi, iż obecnie trwają pracę nad szczegółowym rozmieszczeniem uchodźców w Polsce.

Według informacji, jakie udało się pozyskać Aleksandrze Rybińskiej, uchodźcy mają zostać rozmieszczeni na terenach stanowiących niegdyś wojskowe koszary i inne ośrodki, gdzie można pomieścić grupę wielu ludzi.

Według rozmowy Rybińskiej z pragnącym zachować anonimowość urzędnikiem Komisji Europejskiej, powyższe rozporządzenia muszą zostać przyjęte nawet w przypadku zmiany rządu.

Decyzja została podjęta w kontekście całej Unii Europejskiej, wobec czego jakikolwiek sprzeciw zupełnie nie wchodzi w grę.

Dziennikarka donosi, że liczba uchodźców, którzy mieliby przybyć do Polski, jest i tak znacznie mniejsza niż ta, na którą zgodzili się Francuzi czy też Niemcy, wobec czego liczba 100 tysięcy imigrantów nie powinna być całkowitą abstrakcją.

 

EUROPA PRZYJMIE 1,5 MILIONA PRZYBYSZÓW

 

W ostatnich dniach niemiecki dziennik „Bild” poinformował o szokującym raporcie, według którego do Europy tylko w tym roku miałoby przybyć blisko 1,5 miliona imigrantów.

Pomimo, iż informacje udostępnione zarówno przez niemiecki tabloid, jak i przez polski tygodnik wcale nie muszą okazać się prawdą, to powyższe dane mogą budzić wielki niepokój wśród przeciwników przyjmowania uchodźców.

Moje zdanie jest jasne, Platforma Obywatelska jest partią antypolską, nastawioną jedynie na realizację własnych interesów, od ośmiu lat działa na szkodę naszej ojczyzny i od ośmiu lat niszczy wszystko - od więzi społecznych aż po gospodarkę.

Cóż zatem stoi na przeszkodzie, aby przed oddaniem władzy wyrazić zgodę na przyjęcie tysięcy islamskich imigrantów?

Donald Tusk, który od dziecka mówił w domu po niemiecku, dla którego "Polska jest mitem, dla którego piękniejsza od Polski jest ucieczka od Polski, tej ziemi, konkretnej, przegranej, brudnej i biednej...Co pozostanie z polskości, gdy odejmiemy od niej cały ten wzniosło ponuro śmieszny teatr ....- powiedział Donald Tusk - zwierzchnik antypolskości, w wywiadzie dla wydawnictwa "Znak", jeszcze w latach 80.ub. wieku.

Donald Tusk grzecznie słucha  rozkazów kanclerz Angeli Merkel i stanowczo wydaje polecenia Ewie Kopacz.

Polska zdradziła Węgrów, Czechów, Słowaków i Rumunów zgadzając się na przyjęcie "kwotowych liczb" tzw. "imigrantów".

Platforma Obywatelska zadziałała wbrew woli prawie całego polskiego społeczeństwa. Sami zobaczcie jak śmiesznie brzmią słowa posłanki Platformy Obywatelskiej (która 1,5 minutowe wystąpienie czyta z kartki).

Politycy Platformy mają pełną świadomość, że w tych wyborach nie zdobędą więcej niż 20% poparcia, wiedzą, że Jarosław Kaczyński już ostrzy sobie zęby na to aby rozliczyć ich ze wszelkich możliwych afer, zaniedbań i korupcji.

Począwszy od źle przygotowanego lotu do Smoleńska, podejrzenia zmowy polsko-sowieckiej dotyczącej zamachu Katyń 2010, dziesiątki afer, aż po wielomilionowe straty dla budżetu państwa, np. przy budowie Stadionu Narodowego.

Z tego właśnie powodu starają się jak najbardziej podlizać politycznej elicie z Brukseli, aby ugrać jak najwięcej stanowisk dla swoich liderów.

Tygodnik "wSieci" informuje, że unijni urzędnicy posiadają już listę miejsc, w których mają zamieszkać imigranci - siłą wysłani do Polski.

Będą to w głównej mierze obiekty wojskowe. Powstaje tutaj oczywiste pytanie, czy imigranci, którzy chcieli osiedlić się w Niemczech albo w Szwecji, będą trzymani w tych koszarach pod bronią?

Czy polski rząd będzie miał obowiązek nie wypuszczania ich poza granicę Polski?

Na te pytania Ewa Kopacz zapewne już nie odpowie, ponieważ za dwa tygodnie przestanie być premierem, a wszystkie problemy będzie można zrzucić na Beatę Szydło.

Zbigniew Ziobro na podstawie doniesień medialnych zwraca się z oficjalnym pytaniem do Ewy Kopacz, "czy zgodziła się na przyjęcie 100 tysięcy islamskich imigrantów?"

Na dwa tygodnie przed wyborami dostajemy prostą informację - Ewa Kopacz, premier Polski działa na szkodę naszej ojczyzny.

 

FRANCJA: ISLAMSKI UCZEŃ Z NOŻEM I BRONIĄ ZAATAKOWAŁ NAUCZYCIELKĘ, KRZYCZĄC "ALLAH AKBAR!".15-LETNI ISLAMISTA PRÓBOWAŁ ZABIĆ NAUCZYCIELKĘ

 

Francja jest najlepszym przykładem państwa, gdzie muzułmanie żyją od wielu lat, a mimo to nie asymilują się z resztą społeczeństwa.

15-letni islamista próbował zabić nauczycielkę!

Jeśli jesteś katolikiem, to w szkole podstawowej albo w liceum zapewne krzyczałeś: „Jezus jest moim Panem!” i strzelałeś do swoich nauczycieli z gazowego pistoletu?

Nie?

To dziwne, ponieważ w szkołach i w mediach non stop powtarzają, że wyznawcy wszystkich religii są w jednakowym stopniu podatni na radykalizację i np. zabijanie w imię wiary.

Chyba nas nie oszukują? Media, oszukują? Nie...

We Francji, w Châlons-en-Champagne (niedaleko Paryża) 15-letni uczeń szkoły średniej, został aresztowany po tym jak strzelał z wiatrówki do nauczycielki krzycząc „Allah Akbar”.

Być może dzięki temu, że nie miał prawdziwej broni, nie dokonał masakry w szkole. Oto dlaczego uważam, że Polska nie powinna przyjmować imigrantów w trosce o bezpieczeństwo naszych dzieci.

Młody islamista wszedł do swojego liceum, niosąc wiatrówkę (wyglądającą dokładnie tak jak prawdziwa broń), granat airsoftowy i nóż.

Miał zamiar zabić swoją nauczycielkę literatury, z którą był w konflikcie.

 

MISTERNY PLAN MORDU SIĘ NIE POWIÓDŁ

 

Jego misterny plan się nie powiódł, bo został zatrzymany.

Christian de Rocquigny, prokurator z Châlons-en-Champagne w wypowiedzi dla mediów stwierdził, że chłopak planował zamach od ponad tygodnia, chciał zasztyletować swoją nauczycielkę, ukraść samochód innego nauczyciela, a w przypadku pościgu zginąć śmiercią męczennika.

Dzieci pochodzące z Bliskiego Wschodu są takich zachowań uczone od małego w meczetach.

Oto przykład zachowania młodych islamistów w Stanach Zjednoczonych:

Plan się nie powiódł. Z wypowiedzi prokuratora wynikało, że chłopak po zajęciach z fizyki udał się do klasy nauczycielki literatury, gdzie wymachiwał bronią i oddał strzały z wiatrówki, wykrzykując "Allah Akbar!".

Nie ranił nauczycielki, po wypuszczeniu uczniów z klasy, sam zadzwonił na policję.

Został bez trudu aresztowany. Podczas przesłuchania przyznał, że nie chciał uczęszczać do liceum, bo wolałby edukować się w zawodówce.

Prokurator dodał, że w toku śledztwa zbadana zostanie "ścieżka jego radykalizacji" (?!). Zanim stanie przed sądem zostanie poddany badaniom psychiatrycznym.

W krajach Europy Zachodniej coraz częściej zapadają oburzająco niskie wyroki za przestępstwa popełniane przez mniejszość muzułmańską.

Szczególnie często doniesienia te pochodzą ze Szwecji, gdzie niedawno, za zbiorowy gwałt na nieletniej Szwedce nie został skazany żaden ze sprawców, ponieważ według sądu, nie doszło do przemocy, a dziewczynka „nie była bezbronna”.

Takie oburzające wyroki zapadają między innymi dlatego, że sędziowie i prokuratorzy z jednej z strony boją się być oskarżani o rasizm, a z drugiej strony - zamieszek spowodowanych adekwatną karą.

Mniejszość muzułmańska sparaliżowała zatem normalne funkcjonowanie państw zachodnich.

Gdyby ten młody imigrant miał prawdziwą broń, wówczas mogłoby dojść do tragedii i śmierci wielu uczniów i nauczycieli.

Całe szczęście, tym razem wszystko skończyło się dobrze. Sytuacje, takie jak ta, niepokoją rodziców również w Polsce, dlatego w obawie o dzieci są zbulwersowani decyzją Ewy Kopacz w kwestii przyjmowania imigrantów.

W moim odczuciu, różnice kulturowe i w podejściu do życia pomiędzy Europejczykami a mieszkańcami Bliskiego Wschodu są zbyt duże, dlatego nie powinniśmy zgadzać się na przyjmowanie imigrantów.

 

POLSKA "SPRAWIEDLIWOŚĆ"

 

Pozostaje jeszcze odnośnik wyrokowania polskich sądów. Znam to z autopsji.

W 2008 roku w Krakowie na ulicy św. Tomasza W SAMO POŁUDNIE zwróciłem się do p. Józefa Borzęckiego właściciela kamienicy przy ul św. Tomasza 25 z prośbą, aby nie atakował kotów na naszym wspólnym podwórku, rzucając kamieniami w koty podwórkowe ze swojego balkonu  położonego na 3-cim piętrze.

W odpowiedzi Józef Borzęcki wyjął z kieszeni klucze i uderzył mnie kilkakrotnie w głowę. Straciłem przytomność, upadłem na jezdnię zalany krwią.

Świadkowie wydarzenia wezwali pogotowie ratunkowe, które odwiozło mnie do szpitala Wojskowego w Krakowie przy ul. Wrocławskiej.

W szpitalu stwierdzono u mnie wstrząs mózgu.

Sprawę przekazałem do sądu.

Sąd Jozefa Borzęckiego uniewinnił uzasadniając, iż do udziału w bójce muszą być przynajmniej dwie osoby.

Istnieje taki zapis w polskim kodeksie karnym.

Sędzia prowadząca rozprawę nie udzieliła mi głosu.

 

IMIGRANT PEDOFIL ZAATAKOWAL 13-LETNIĄ DZIEWCZYNKĘ

 

Włochy: imigrant pedofil, który zaatakował 13 letnią dziewczynkę, pobity przez jej wujka!

Włosi biorą sprawy w swoje ręce! Kiedy władza zawodzi, musimy sami troszczyć się o własne bezpieczeństwo!

13 let­nia dziew­czynka ocze­ku­jąca na przy­stanku, na przy­jazd auto­busu została napad­nięta przez muzuł­mań­skiego imi­granta, który kilka mie­sięcy temu przy­był na Sycy­lię.

Napast­nik pró­bo­wał zacią­gnąć dziew­czynkę w ustronne miej­sce.

Całe szczę­ście po dru­giej stro­nie ulicy, w barze Pri­ma­vera, sie­dział wujek dziew­czynki, który zoba­czył co się dzieje i razem z innym męż­czy­zną rzu­cił się do pomocy.

Afrykańczyk został brutalnie pobity, i skopany.

Leżąc na ulicy wezwał policję, która po przybyciu zatrzymała wujka dziewczynki!

Co najbardziej absurdalne, postawiono mu zarzut umyślnego uszkodzenia ciała.

Został wypuszczony po 4 godzinach.

Za to, że obronił młodą dziewczynę przed gwałtem i uratował jej dzieciństwo będzie sądzony przed sądem własnego kraju?!

 

EUROPO DOKĄD ZMIERZASZ?

 

Wzrasta przestępczość seksualna wraz ze wzrostem liczby islamskich imigrantów.

We wszystkich krajach Unii Europejskiej, które przyjmują rzesze imigrantów gwałtownie wzrasta przestępczość.

W Szwecji 77 proc. sprawców wszystkich gwałtów to muzułmanie, którzy stanowią tylko 2 proc. mieszkańców kraju.

W ciągu kilku lat w Szwecji liczba brutalnych przestępstw wzrosła o 300 proc., a liczba gwałtów – o 700 proc.

I te statystki jasno możemy powiązać z napływem imigrantów.

W WIELKIEJ BRYTANII POLICJA ROZBIŁA NIEDAWNO GANG PAKISTAŃSKICH IMIGRANTÓW, KTÓRZY ZGWAŁCILI ŁĄCZNIE 1,5 TYS. EUROPEJSKICH DZIECI.

Warto przypomnieć polskie prawo, jak stanowi kodeks karny: 

Art., 200. § 1. Kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12

Miejmy nadzieję, że w razie masowego przyjazdu imigrantów na teren Polski, polskie władze nie będą dopuszczać do ustępstw w imię politycznej poprawności.

Musimy pamię­tać, że imi­granci przy­jeż­dża­jąc do Europy bar­dzo czę­sto pró­bują narzu­cać wła­sny świa­to­po­gląd i wła­sne zasady.

Jak widzimy na przy­kła­dzie Szwe­cji, czy Wiel­kiej Bry­ta­nii, pró­bują narzu­cać Euro­pie rów­nież kwe­stie zwią­zane z mał­żeń­stwem nie­let­nich.

Czyli innymi słowy z pedo­fi­lią.

 

CHOROBY ZAKAŹNE PRZYWIEZIONE PRZEZ IMIGRANTÓW GROŹBĄ DLA ZDROWIA EUROPEJCZYKOW

 

Wiadomo, że choroby występujące w Europie mogą być groźne dla przybyszów z Dalekiego Wschodu.

Wiadomo także, że to działa też w drugą stronę, czyli choroby przywiezione przez imigrantów mogą być zagrożeniem dla Polaków.

Zaszczepią imigrantów przeciwko europejskim chorobom?

A co z chorobami, które imigranci przyniosą?

 

KOPACZ OKRUTNA BABA

 

Łajdactwa, kłamstwa i oszustwa tej okrutnej baby kopaczki nie mają granic.

Ona odejdzie z przestrzeni publicznej pozostawiając Polaków w beznadziei.

Drapieżna premierzyca popiera zabijanie dzieci nienarodzonych, pederastów, transwestytów i innych zboczeńców, a teraz wciska nam, przed odejściem w niebyt publiczny, zarazę islamistów, bez naszej wiedzy i zgody.

 

NASTĘPNE KŁAMSTWA I OSZUSTWA PO KATYŃSKO-SMOLEŃSKICH   

 

Zgadzam się w pełni z red. Wojciechem Cejrowskim, iż kopaczka to nieudolny, wredny, brzydki babsztyl, na krzywych nóżkach zaplutego karła poprawności politycznej, rujnującej Polskę, Polaków, polskość.

Kopaczka kompromituje Polskę swoim zachowaniem, wyglądem, brakiem ogłady i dobrych manier, brakiem godności, brakiem kompetencji w działaniu, służalczością wobec zagranicy, bezczelnością gdy okłamuje Polaków, kompromitując swoim wymiętoszonym strojem, swoimi wiecznie potarganymi włosami, głupkowatymi rozmowami w pociągach na temat kotlecików, mrówek i skaczących żabek.

Na plaży zwraca uwagę paniom opalającym się, aby zakrywały dekolty przed słońcem, równocześnie "pożyczając" na 10 lat ukraińskim, żydowskim biznesmenom 100 MILIONÓW euro na "wieczne nieoddanie" z naszych, podatników kieszeni.

 

WREDNY NIEODPOWIEDZIALNY BABSZTYL

Rozpoczętą trzecią wojnę światową kopaczka podsyca swoim lizusostwem wobec lewackiej UE, wtórując swojemu "Misiowi", Michałowi Kamińskiemu, agentowi izraelskiego wywiadu "Prince Groupe" w swojej kancelarii prezesa Rady Ministrów z agentem Stasi "Oskarem" Donaldem Tuskiem w tle.

 

 

PLATFORMA WON!

 

Napisał Wojciech Cejrowski w "Do Rzeczy" z dnia 12 października 2015 roku.

To prawda!

Redaktor Wojciech Cejrowski nie napisał jednak co po tych łajdakach z PO pozostanie.

Że smród na całą Polskę to wiadomo.

Ale jakie straty poniesie społeczeństwo?

Nie przekładajmy tego na pieniądze, nie w tym problem.

Problemem pozostanie dotychczasowa niewiedza ogromu, nie tylko młodych Polaków edukowanych przez ponad ćwierćwiecze na żydowskiej, mściwej i okrutnej "Gazecie Wyborczej" i innych lisach, kraśkach, pohankach, b. durczakach, michnikowszczyznach, borowskich, twierdzących, iż Żołnierze Wyklęci to antysemici, kolendozalewskich, gugałów, etc.

Zawód niezależnego dziennikarstwa w Polsce nie istnieje!

Runął w przepaść z Okrągłego Stołu"!

Utożsamił się z michnikowskimi "ludźmi honoru" Kiszczakiem i Jaruzelskim!

Przejął władanie przez spadkobierców ubeckich dziennikarzy!!!

Ergo - serwilistyczni dziennikarze, to narodowi zdrajcy, targowiczanie !

Za Wojciechem Cejrowskim powtarzam: won dla takiego dziennikarstwa!

Won dziennikarskim neobolszewikom z żydokomuny "Gazety Wyborczej" i innych telewizji "publicznych".

Won dla bajzelamtu III RP - bolszewickiej jaczejki!!!

 

Źródła:

 

http://pl.blastingnews.com/polityka/2015/10/100-tysiecy-imigrantow-w-polsce-pani-premier-zdecydowala-decyzja-juz-zapadla-00602313.html

 

http://pl.blastingnews.com/polityka/2015/10/skandal-100-tysiecy-islamskich-imigrantow-w-polsce-ewa-kopacz-niszczy-polske-00602049.html

 

https://www.google.pl/?gws_rd=ssl#q=IMIGRANT+PEDOFIL%2C+KT%C3%93RY+ZAATAKOWA%C5%81+13+LETNI%C4%84+DZIEWCZYNK%C4%98%2C+POBITY+PRZEZ+JEJ+WUJKA!

 

http://pl.blastingnews.com/europa/2015/10/wlochy-imigrant-pedofil-ktory-zaatakowal-13-letnia-dziewczynke-pobity-przez-jej-wujka-00601149.html

 

https://www.google.pl/?gws_rd=ssl#q=choroby+przywozone+do+europy+przez+imigrantow

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:20)

Komentarze

i tej calej PObolszewickiej bandzie w chociaz jedno slowo ? toc to te chazarskie babsko lze jak ruda suka.
Zydobolszewickszwabsaka banda wielkimi krokami dokonuje rozbioru Polski za pomoca to eutanazji narodu,to niszczenia kluczowego dla istnienia panstwa przemyslu, w tym jak najbardziej waznego przemyslu energetycznego, o czym juz w lecie dalo znac brakiem zasilania pradem, tak jak za komuny bywalo i teraz znowu Polska byla zmuszona ratowac sie ukrainskim pradem z kraju gdzie trwa wojna,narzucania jak za okupanta na Polakow roznych kontrybucji, to w rodzaju nie tyle debilnych, ale celowych antypolskich pakietow klimatycznych ,jakis abstrakcji w postaci przydzialow CO2, czy ograniczanie produkcji metanu - chodzi o wybicie polskich krow i wieprzakow,nie mowiac juz o wykupywaniu ziemi polskiej.

Te przytoczone i wiele innych jeszcze dzialan -chociazby fizyczna likwidacja elity polskiej w Smolensku oraz miedzynarodwoa nagonka na Polske jako kraj antysemitow odpowiedzialnych za IIWS jak widac nie daly spodziewanych szybkich rezultatow, dlatego tez jewroeuropa wraz z Putasem szykuje nam potop muzulmanski,aby rekoma i brzuchami zniszczyc Polske od srodka - bo te Arabki beda plodzic jak kruliczyce jeden po drugim malych Ahmetow czy Husajnow, wychowujwc ich oczywiscie w swojej wierze i kulturze antychrzescijanskiej i nie ma sie co smiac ta ich plodnosc jest potezna bronia, bo na jedno tubylcze dziecko w okupowanych krajach przez Arabow jak np, Szwecja przypada piecioro i wiecje dzieci muzulmanskich malo tego ich rozrodczosc jest dwa razy szybsza, bo one juz rodza w wieku bardzo mlodym na ogol o polowe mlodszym jak tubylczynie, co dodatkowo zwieksza szybkosc wymiany etnicznej.

Na przykladzie Zydow polskich wiemy ze semicka rasa nie chce i nie ma zamiaru sie integrowac z Polakami (600 lat siedzieli w Polsce i nie nauczyli sie po za nie wielka grupa mowic po polsku i zyc z Polakmi ) i Arabowie to ta sama rasa ktora,nigdy nie zaakceptuje naszej kultury ,prawa ,religi,obyczajow i nie bedzie sie integrowac ich zadaniem bedzie tylko wyparcie nas z naszej ojczyzny badz likidacja.

I tylko radyklany opor Polakow przeciw semitom tym muzulmanskim i z reszta tym talmudystycznym tez , moze uratowac Polske, a metod jest bardzo wiele , aby ich trzymac z daleka od Polski jeno trzeba chciec dype ruszyc od przyslowiowego gryla.
I tu trzeba obudzic swiadowmosc wsrod narodu ,ktora jest przez glowne sciekowe mendia zgluszana, wrecz przypisujaca wciaz na kazdym polu i niemal co dzien Polakom ksenowfobie ,rasizm i oczywiscie antysemityzm.
Te mendia ukazauja nas caly czas jako podlecow ,niewdziecznych swiatu-bo przeciez tyle nas wyemigrowalo z Polski po Wojnie i nas wszedzie dobrze przyjmowano, a jak nas przyjmowano to ja juz wiem najlepiej.

Kazda goscinnosc ma swoje granice i proponuje goscinnosc np.Izraelska - jakos tam arabowie nie uciekaja.

Ten ``pakiet eutanazji`` juz Polacy raz przerabiali po napasci wrogow w 1939 roku i tych z zachodu,wschodu i poludnia. I teraz znowu stoimy w obliczu podobnego, a moze jeszcze wiekszego zagrozenia bo wciaz Plska dla ``swiatowych elit`` jest benkartem, ktory im tylko przeszkadza w tworzeniu wielkiego europejskoajatyckiego kolchozu.

Calkowicie zgadzac sie z Kaczynski o zagrozeniu zdrowotnym Polakow spowodowanym naplywem ludzi z Azji i Afryki gdyz nie ma mozliwosci kontroli i wykluczenia wjazdu w raz z nimi pasorzytow czy bakcyli nam obcych, na ktore Europejczyk nie ma odpornosci.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1495871

Towarzyszka kopara Ewa, nawet milion kozojebów ściągnie jak taki będzie rozkaz z Berlina od Merkel.
Niemiecka opcja sługusów i zdrajców z PO przyjeła POdaństwo wobec Niemiec.

WsPOmagana prze żydo ubeckie media, by dalej niszczyć i wygaszać Polskę.

25 możemy temu zaradzić głosując na PIS.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1495872

Nie zgadzam się by sowieccy okupanci, w moim imieniu i na mojej ziemi przyjęli choć jednego "emigranta". 

Wielu sowieckich agentów Assada dociera do Europy samolotami trasą Damaszek-Moskwa a następnie Murmańsk-Nikel-Skandynawia. 

Sowietom w Niemczech i na okupowanych terenach słowiańskich (Pomorze Zachodnie, Kopanik (Berlin), Łużyce…) "emigranci" potrzebni są do zarabiania i prania pieniędzy pochodzących z podatków n.p. poprzez "udostępnianie" obskurnych koszar-noclegowni, za które otrzymują od "swoich polityków" opłaty nawet wyższe niż za hotele. 

 

Sam przyjmę 10 000 lojalnych uzbrojonych Islamistów by pozbyć się przynajmnej sowieckich okupantów zajmujących moją wieś i okolice. 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1495873

 

Panie Aleksandrze.

Wygląda na to, że krew się poleje.... Mówił kiedyś Marszałek, że za kroplę krwi wolności się nie kupi. I rzeką popłynie krew. Ale bisurmanów. Bo jeśli zacznie się ten Wiedeń w Polsce, to oni zostaną wybici do nogi. Nie uchowa się żaden z nich przy życiu. Ta bladź zwana Ewą Kopacz, nie zna Polskiej Historii.

Polacy są jak baranki. Przyjacielscy i dobrzy. Otwarte mają serca dla każdego. Od zawsze:

Gość w Dom, BÓG w Dom....

Przykładem chociażby żydzi w Polsce od czasów Kazimierza Wielkiego. Gnała ich cała Europa. Żaden kraj ich nie chciał. Uciekali od Hiszpanii na wschód i u nas w Polsce dopiero znaleźli azyl. Polacy są jak baranki. Tak, ale przecież również to jest prawda oczywista, znana od wieków, że są najlepszymi ŻOŁNIERZAMI NA ŚWIECIE. Wiele jest na to przykładów, faktów historycznych od zarania naszych dziejów.

Te Baranki potrafią zamienić się w Lwy. I jeśli już do tego dojdzie. A może, to ci wszyscy bisurmańscy agresorzy wydają na siebie wyrok śmierci. Przy okazji polecą też głowy POtuskich i POstkomuszych, WSIowych ścierw:

Nie będzie hospody pomyłuj ! Polacy wytłuką wszystkich. Polska Zawalczy. Śmierć będzie dopadać ich na każdym kroku. Będzie się czaić za każdym węgłem, za każdym rogiem i za każdym progiem. Cóż jest 100 tysięcy w porównaniu do tych milionów Patriotów ? Do Tych Gorących Polskich Serc ?                                                                   To będzie Pospolite Ruszenie Od Bałtyku do Tatr i od Bugu po Odrę.

Będzie drugi Wiedeń i Polska Polską Będzie !

Już tylko i na zawsze..............

Wali prosto z mostu, co każdy z nas mysli

 

 

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/dIJvC8odLYg" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

 

                                               

                                           

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1495906

I każdy ma odpowiedź!. Czy trzeba być znakomitym fizjonomistą, żeby w twarzach Kopacz i jej córki, znaleźć swojskie rysy rabina Lisowera z Szydłowca?. To są żydówki!. Wystarczy pogrzebać w internecie!. Czy są w Polsce żydzi, dbający o polski imteres narodowy?....Nie widzę!. Następne pytanie?...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1495907

przypomnienie o tych żydach i jakie one mają interesa.

W NASZEJ  POLSCE:

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zapomniany-wywiad-z-geremkiem-2013-12

i jak JĄ kochają inaczej

JĄ i POLAKÓW jak kochał inaczej Bronisław Geremek  vel.....

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1495912

"Według rozmowy Rybińskiej z pragnącym zachować anonimowość urzędnikiem Komisji Europejskiej, powyższe rozporządzenia muszą zostać przyjęte nawet w przypadku zmiany rządu.

Decyzja została podjęta w kontekście całej Unii Europejskiej, wobec czego jakikolwiek sprzeciw zupełnie nie wchodzi w grę."

Gdyby to się miało potwierdzić, to Polska nie może już pozostać w UE. Już te wcześniejsze 7 tysięcy, to już było o te 7 tysięcy za dużo.

Nikt nam nie będzie kopał grobu

Grób to trzeba kopać, ale zdrajcom.

 

miarka

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1495917

Karać, karać, i jeszcze raz karać, za to co zgotowali i gotują dla Polski i Polaków. I niema zmiłuj się, karać jak za zdradę przystało. By inni nie myśleli że zdrada będzie odpuszczona i zaPOmniana, bo liczą na POmoc towarzyszy sędziów i prokuratorów że ich ułaskawią. Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1495918