Naga prawda o Agnieszce…

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Jesteśmy świadkami gigantycznej hipokryzji, gdy nagiego premiera usiłuje się „przykryć” nagą Agnieszką Radwańską. Nikt więc nie pisze dzisiaj w oficjalnych mediach o upadku oszusta, którego wszystkie „cudy” zamieniły się w plagi i gdy ponad 2 miliony osób opuściło Polskę w poszukiwaniu jakichkolwiek perpektyw. Tusk zostawia po sobie spaloną ziemię, zrujnowany budżet i biedę. Agnieszka przeciwnie – bez żadnej „opieki” państwa Tuska, bez miliardów wydanych na stadiony i gigantycznych premii z Min. Sportu – przebiła się do czołówki światowego tenisa, budząc częściej zazdrość niż podziw.

Okazuje się bowiem, że bez państwa Tuska a nawet wbrew temu państwu - można stać się nie tylko europejczykiem, ale i prawdziwym światowcem, któremu nie jest potrzebne wprowadzenie waluty euro, czy też skorzystanie za 40 lat z dobrodziejstwa emerytury po 67 latach śmieciowej pracy. Agnieszka nigdy za państwem Tuska i za samym Tuskiem nie przepadała, mówiąc o tym wprost, co uznawano za rodzaj świętokradztwa. No bo jakże tak postponować najlepszego od 1000 lat premiera, którego po plecach Putin klepał i Angela też klepała ?

Niektórzy więc próbują swoją dzisiejszą frustrację z powodu Tuska, który okazał się być zawstydzająco nagi, wyładować na Agnieszce, choć nie oszukała ona społeczeństwa, nie kreowała się na osobę nadprzyrodzoną, zdolną czynić cudy. Nagle więc okazało się, że Agnieszka Radwańska, która rozebrała się przed kamerami - podobnie do wielu celebrytek tego świata ( co nigdy nie raziło dzisiejszych świętoszków) – stała się polską jawno- grzesznicą, którą z przyjemnością frustraci by ukamieniowali.

Okazuje się, że Agnieszka nieomal zdradziła Polskę, a z pewnością już Jezusa. Bo skoro Agnieszka wspiera akcję „Nie wstydzę się Jezusa” – to przecież naga Agnieszka już Jezusa nie wspiera – taka jest mniej więcej logika wszystkich świętoszków. Wystarczy jednak przejść się po plaży (i to nawet nie dla nudystów) by zobaczyć bezwstydnych grubasów, obnażających swoje wdzięki, przy których naga Agnieszka jest symbolem niewinnego piękna, stworzonego przez Pana.

Ja nigdy nie wstydziłem się Jezusa, gdyż Go już poznałem. Wiem, co by On uczynił na widok nagiej Agnieszki, którą usiłują ukamieniować uczeni w piśmie i zwykli frustraci. On by coś pisał palcem po piasku, wsłuchując się w rozgrzane mowy trzymających w rękach kamienie – pożal się Boże sędziów. W końcu by się podniósł się i rzekł: - Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci na nią kamieniem...

Wątpię jednak, by dzisiaj ruszyło sumienie tych wszystkich, których grzechy trudno spisać i którzy chcą ukryć swoją frustrację na nagiej Agnieszce. Wiem, że już sam fakt, że Agnieszka nie wstydzi się Jezusa, zaś wstydzi się tych wszystkich którzy doprowadzili ten kraj do nędzy, ukrywając nie tylko afery ale i nie dopuszczając do ujawnienia prawdy o Smoleńsku – wskazuje, że Jezus jej wybaczy. Bo przed Nim wszyscy jesteśmy nadzy, zwłaszcza zaś nagi jest król, który usiłował być cudotwórcą, prorokiem, geniuszem a nawet Mojżeszem: drugim Bogiem. Jego bezwstydnej nagości nie zasłoni ani Agnieszka Radwańska, ani wszystkie zasłony dymne tego ogołoconego państwa…

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Masz rację.
Jest mi przykro, że wykluczono Agnieszkę z akcji "Nie wstydzę się Jezusa". Jezus by jej nie wykluczył, no bo za co.

Albo podbechtał do tego wykluczenia jakiś kret, albo/oraz jakieś osoby zakompleksione.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369464

Mądre powiedzenie - nadgorliwość jest gorsza od zbrodni. Słucham i oglądam różnych dewotów i dewotki, oceniających Agnieszkę Radwańską i moje zdumienie nie ma końca. Czy ci ludzie byli w najsławniejszych świątyniach w Europie, od Watykanu począwszy? Niech popatrzą na ściany i sklepienia, niech podniosą głowy i zachwycą wzrok pięknymi freskami i malowidłami zdobiącymi sklepienia tych Świątyń. Gdy zobaczą tam nagość, to wykluczą "Wszystkich Świętych" z grona "nie wstydzących się Jezusa"? Nienawidzę głupoty, zwłaszcza połączonej z prymitywem. Lepiej być "nagim", przyzwoitym człowiekiem, niż ubranym dewotem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Anka1

 

#369652

ma się rozbierać czy nie?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369664

Odpowiedz uczciwie, czy panna Agnieszka postąpiła, jak przystoi młodej damie, czy raczej zachowała się jak nieprzymierzając zwykła celebrytka?

(Wykluczenie jej z Akcji też uważam za głupotę).  

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

<p>ro</p>

#369678

W świątyniach, czy w muzeach w role "Wszystkich Świętych" wcielały się na ogół płatne modelki i modele. Dlatego (z odrobiną hipokryzji) godzimy się na to przedstawienie. Panna Radwańska zagrała siebie! I to stanowi istotę różnicy. 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

<p>ro</p>

#369680

Sami promują niemoralność, ale chętnie rozliczają z moralności innych - obrzydliwa obłuda tzw. salonu.

Owszem, przez tę sesję zdjęciową Agnieszki Radwańskiej katolicy znaleźli się w sytuacji niewygodnej - niewygodnej wobec owych niemoralnych moralistów. Niemniej nie nam włazić w jej sumienie czy w jej relacje z Jezusem.

Dycha.

______________________________________________

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

&nbsp;
______________________________________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, &aacute;ldd meg a magyart

#369467

10!!!!!! za ciepły wiaterek dla Agnieszki!!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369475

Racja.
Dla Ciebie 10, a dla Proxenii, Anny I Alisi - serdeczne podziękowanie :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369478

Wykluczający zapomnieli o jednym przykazaniu...miłosierdzia. Nagiego przyodziać.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369483

nemi paluchami swemi by ją podotykali...
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#369484

 Nie wszyscy, ktorym nie podoba sie to co zrobila Radwanska chetnie by ja podotykali. Agnieszka mowi, ze jest katoliczka, wiec powinna wiedziec, ze Chrystus nie pochwalilby tego co zrobila. Obrazy i posagi w muzeach to nie to samo, poza tym Agnieszka nalezy do scislej czolowki tenisa na swiecie, reprezentuje nie tylko siebie ale takze Polske. Powinna tez pamietac wrogie okrzyki w styczniu tego roku na stadionie w Izraelu, kiedy ja i jej siostre wyzywano od katolickich qurw. Byc moze uslyszy w kolejnych turniejach i to nie tylko w Izraelu, cos w rodzaju : pokaz cycki, lub cos innego. Jezeli jest taka "postepowa" i "odwazna" to dlaczego nie pokazala wszystkim tego czego nie bylo widac na tych zdjeciach a tylko fotografowi i obsludze basenu. Pokazywanie golego ciala powinna pozostawic innym. Wiem, ze sa ludzie uwazajacy sie za katolikow, ktorzy po niedzielnej mszy kupuja wrogie kosciolowi czasopisma jak GW, NIE lub nawet "swierszczyki", Radwanska dolaczyla do ich grona. Nie potrafie zrozumiec, dlaczego to zrobila, to jej nie bylo potrzebne i moze bardzo zaszkodzic. 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#369568

Nie precyzuję jak nie sprecyzował TŁ.
Miałam Ci odpowiedzieć komentarzem, ale był zbyt długi i zamieniłam go w notkę. Tam wyłożyłam co myślę o całej sprawie, wsadzając sobie moją własną prywatę "gdzieś" bo są sprawy ważniejsze od niej.

Pozdrawiam.
contessa

PS. Notka jest tu:
http://niepoprawni.pl/blog/1792/ubrany-dyzio-i-gola-isia-czyli-miedzy-sa...

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#369706

Proszę o cytat z Chrystusa w temacie...

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#370072

A zalogowałem się tylko po to by wyrazić swoje zdziwienie tym tekstem. Co ma Tusk do Radwańskiej? Szczerze, to mnie bardziej martwi Radwańska niż Tusk. Tusk mnie nie zaskakuje przykro, powiem więcej, każdego dnia coraz bardziej jestem mu wdzięczny, że jeszcze żyję. Natomiast zdawało mi się, że kręgi ludzi, z którymi temu złu mogącemu nas zabić, zniszczyć, są szersze, że należy do nich właśnie bohaterka tego wpisu. Zaskoczenie, że tak nie jest jest bardzo przykre. Przykre jest to, że kobiety polskie, pewne wzorce, idolki tak się kompromitują, a wraz z sobą swój naród, a także wiarę. Zgorszenie z jakim mamy w tym przypadku do czynienia jest naprawdę wysokich lotów. Jest to tragedia.
Nie zrozumie tego ktoś kto nie rozumie wagi czystości i niewinności. Nie zrozumie tego ktoś kto nie wie czym jest honor kobiety - matki zony, córki. Niech szanowny autor wpisu zastanowi się, czy chciałby by jego żona pokazywała takie zdjęcia całemu światu? A może chciałby odpowiadać sowim kolegom na pytania: czy twoja mamusia nie mogłaby parę centymetrów obrócić swojego ciałka, by pokazać to, co "tygryski" lubią najbardziej? A może córeczka autora wpisu powinna wziąć przykład z panny Agnieszki?
Autorowi obrażającego "świętoszków" radzę też na czymś innym koncentrować swoją uwagę gdy "odpoczywa" na plaży.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369487

Miło, że się zalogowałeś. W odróżnieniu od kilku komentujących na np.pl masz przy tym coś do powiedzenia. Skoro przełamałeś pierwsze lody, idź za ciosem i, chociaż co jakiś czas, włączaj się w dyskusje.
Pozdrawiam powitalnie:-)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369501

Tak, rzeczywiście. Czy to jakieś forum fanów Wieniawy Długoszewskiego? Jeśli tak to będzie ciężko. Inaczej jak płazem nie wytłumaczysz.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369504

Czy mógłbyś opowiedzieć tu i teraz jak to było z obracaniem i pokazywaniem przez twoją mamusią tego co tygryski lubią najlepiej?

Skoro zacząłeś to leć dalej, opowiadaj.

Obibok na własny koszt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#369509

Czy to jakieś forum fanów Wieniawy Długoszewskiego? Jeśli tak to będzie ciężko. Inaczej jak płazem nie wytłumaczysz.

Hola, hola, wyhamuj krztynę! Zalogowałeś się, a nie wiesz co to za forum? I nie za szybko z tym płazowaniem?

Traube się chyba nieco pospieszył z powitaniem :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369508

Pasuje jak ulał z tą wdzięcznością dla Tuska, że jeszcze żyje, jakby pisał to sam Józef Bąk, który cieszy się, że go w pianym widzie nie poddał aborcji przy okazji tłuczenia Małgośki w pijanym widzie i stresie nabytym w czasie malowania kominów EC II.

Pozdrawiam.
Obibok na własny koszt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#369510

że nasz nowy "kolega" powiedział już co miał do powiedzenia i teraz spokojnie może się już wylogować :)

Dobranoc :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369512

Zdarza się:-)
Nie widziałem tej odpowiedzi, bo poszedłem spać.

Odszczekuję serdeczene powitanie!

:-):-):-)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369556

Nikt nie jest doskonały :)

Pewnie liczyłeś na nowy zasiew NP, gdy tymczasem wszystkie najlepsze ziarna już tu przecież są :))))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369707

Nie karm trolla, proszę.

Pozdrawiam,
Obibok na własny koszt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#369520

No mam nadzieję że to jest lewacka prowokacja, bo jak nie to słabo.
Jesteś tuskowi wdzięczny że cie nie zabił?? no to gratuluję. I nie można zrozumieć kto się kompromituje - kobiety, wzorce czy idolki. Nie wiem co cię gorszy w aktach pani Agmieszki bo w prawie każdym polskim kościele wiecej golizny znajdziesz we freskach czy obrazach i w wiekszości nie były one malowane z wyobraźni. Mi się zdawało że kościół odnosi czystośc i niewinność do seksu a jeśli tobie te zdjęcia skojarzyły się z seksem to faktycznie jest tragedia. Większośc kobiet nawet z pokolenia mojej ponad sześćdziesięcioletniej mamy ma podobne z plaży czy basenu. Odrobinę skurczyły sie teraz stroje kąpielowe no ale Radwańska przecież miejsc intymnych nie pokazała zaś pupe kazdy może zobaczyc, i to w duzej ilości i asortymencie na dowolnej plaży. Kiedy pociecha pani Agi osiągnie odpowiedni wiek zapewniam że zdjecia nie wzbudzą żadnej fascynacji nawet w młodych chopcach - zdziwiłbym się gdyby dzisiaj wzbudziły. I proszę zachować swoje święte oburzenie na stosowniejsze okazje. Wprost nie do chce się wierzyć że tacy ludzie istnieją. Ale jeśli to prawda to proszę kupić sprej pojechać do warszawy i domalować syrence i nike biustonosze.
pozdrawiam niepoprawnych

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369505

Przyrównywanie żywej kobiety do syrenki to infantylność największej miary. No i pokaż mi te golizny w kościołach. Do jakiego kościoła Ty należysz?
Co do zdjęć panny Radwańskiej. Jak dla mnie są aseksualne. Nie gustuję w typie sportsmenek. Ale fakt jest faktem, paraduje nago przed jakimś facetem, nie powiesz mi że to był eunuch. Przyzwoitość wymaga zachowania na sobie choćby najskromniejszego stroju kąpielowego. Czemu nie mogła tak pozować? Widać by było to samo w zasadzie a wydźwięk zupełnie inny. Piszesz, że Twoja matka nie rozbierała się do naga przed facetami innymi niż Twój ojciec. Czemu inne standardy określasz na czasy dzisiejsze. Czemu tej dumy z własnej matki, którą słusznie masz Ty, chcesz pozbawić dzieci panny Radwańskiej. To przez Ciebie ona się tak zachowuje. To też Ty ją do tego strasznego czynu zachęcasz. Zastanawiam się czemu? Co Ci to daje? Po co te zdjęcia?
Ja Ci powiem czemu. One mają być wstępem do normalnej pornografii i wyuzdania współczesnych dziewczyn, one służą zamazywaniu granic, szacunku do własnego ciała. Naprawdę chcesz takiego świata w którym ludziom za dobre lub co najmniej normalne, będzie się przedstawiać nagość pięknych kobiet. Do czego służy nagość jak nie przede wszystkim do podniety? Czy młodzi mężczyźni mają się podniecać na widok kobiet? Co wówczas będą w ich widzieć? Jakie ideały wskrzeszasz w ich sercach?
Przemyśl to wszystko.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369513

Adam w Kaplicy Sykstyńskiej nie pokazuje pupy, tylko to, co tygrysice lubią najbardziej.

Młodzi mężczyźni od początku świata - a przynajmniej od czasu wygnania z raju - podniecają się na widok kobiet. Także ubranych.

Nie pieprz Pietrze pieprzem wieprza. Bo przepieprzysz. Przemyśl to wszystko.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369517

Zdawało mi się, że rozmawialiśmy o urokach kobiet. Przepraszam, chyba pomyliłem lokale.
Żartować se można, ale widzę, że problem jest dużego kalibru. Na pytania odpowiedzi nie ma, więc nie ma woli rozumowego roztrząśnięcia tematu. Są jakieś emocje i to chore emocje. Z czego wynikają, aż strach pomyśleć. Czyżby idol Wieniawa zbyt duży piętno odcisną?
To ma być obóz patriotyczny?
A żeby wasze córki tak się porozbierały, może by Wam rozumu w głowach poprzybywało!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369526

...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369527

"... "
czy to ma być odpowiedź?

Dobra, to pytanie pomocnicze. Jacy chłopcy podniecają się na widok kobiet ubranych? Czy ci którzy fascynują się tenisem jako takim, czy ci do których adresowana jest ta sesja zdjęciowa. Czy można tu jakąś prawidłowość odnaleźć? Jeśli tak, to jak tymi naturalnymi procesami powinno się sterować? Jak zainteresować młodych ludzi tym co dobre, a nie gołymi dupami?!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369534

Syrenka miała modelke i to sportsmenke członkinie AK.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Krystyna_Krahelska
Wiec wyluzuj z tą infantylnością. Poza tym ponosi cię wyobaźnia jeśli myślisz że oni poradują nago przed upozowaniem - to nie prostytutki za pięć zł które widzą taką sesję jako brame do wielkiego świata.
CZasy się zmieniają i być może kostium mojej mamy byl zbyt śmiały w oczach mojej babci czy prababci i tak jużjest. Dla mnie golizna jest jak najbardziej w porządku o ile nie odslania miejsc intymnych. Wychowałem sie w Gdańsku 200 metrow od plaży i golizna jest dla mnie czymś normalnym poza łonem i piersiami. I nie robi mi róznicy czy bedzie tam sznurek od kostiumu czy nie.
Jakim wstępem raczej przypomnieniem że akt kobiecy nie musi być wyuzdany, obsceniczny czy wulgarny. Tutaj radwanska robi lepszą robotę od tysiąca świętoszków. Bo to co Ty prezentujesz budzi w ludziach sprzeciw wobec kościoła i jest przeciwskuteczne do twoich zamierzeń.
Świat o którym piszesz istnieje i istniał przez cały okres antyku oraz chrześcijaństwa.
Nagość pięknych kobiet jest normalna i dobra. Kościół nigdy nie miał problemu z aktami o ile nie byly wyuzdane - i jak widze dzis tez ich nie ma: http://www.radiownet.pl/publikacje/ksiadz-broni-radwanskiej
Mężczyźni od tego są żeby się podniecać na widok kobiet - młodzi szczególnie - i to jest dobre i słuszne, nigdy też nam nie przeszkadzało w ideałach wręcz myślę że pomagało -Przykłady: Baśka/Jagienka/ Danuśka/Oleńka /sanitariuszki morowe panny.
Ja szczeże mowiąc nie mam seksualnych konotacji widząc nagą Radwańską ale gdyby założyła kabaretki i gorset to bym miał.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369537

Dla mnie gorset (jak rozumiem, taki z saloonu, albo Moulin Rouge), czy kabaretki są aseksualne i kompletnie nie erotyczne - cóż, każdy ma inne "konotacje seksualne".

W sporze o Radwańską przyznaję rację dng, a przy okazji Szaremu Kotu. Nie potępiam panny Agnieszki (bo nie mam kamieni pod ręką, a nawet gdybym miał...). Jest mi tylko z jej powodu smutno. Nawet nie przykro - smutno!

Smutno, że przestała być niewiastą, a stała się kobietą.

(Wyrzucenie jej z akcji "Nie wstydzę sie Jezusa" uważam za głupie).

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

<p>ro</p>

#369585

serdecznie dziękuję za słowa wsparcia. Tak miło się składa, że dość często mamy podobne poglądy.
Też nie potępiam Agnieszki, nie znam jej motywów, ale jest mi smutno.

Pozdrawiam!
...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#369602

"Ja szczerze mówiąc nie mam seksualnych konotacji widząc nagą Radwańską, ale gdyby założyła kabaretki i gorset to bym miał."

Bardzo trafnie.

Dyskusja ze świeżo zalogowanym to jak gra na rozstrojonym fortepianie (za "Drogą przez mękę" Aleksego - nie Lwa - Tołstoja).

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369667

Rozumiem, że na plaży proponujesz pilnowanie portfela koncentrując uwagę. Reszty nie bardzo rozumiem. A od Wieniawy wara! bo nie płazem, ale sztychem!

cui bono

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

cui bono

#369511

Wianiawa to degenerat.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369514

Obibok na własny koszt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#369519

On nie da sobie podziękować. Powie, że nie ma za co. Podobnie jak paru/parę innych.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369521

Brak argumentów. Zapewniam, że mam argumenty na uzasadnienie mojego przekonania, że Wieniawa był degeneratem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369524

ile zgłoszeń - siła złego na jednego

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369618

Wianiawa to degenerat.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369515

Obibok na własny koszt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#369543

Im dalej czytam te dialogi tym bardziej biję się w piersi...czujność rewolucyjna zawiodła mnie tą razą:-):-):-)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369557

martwi Cię bardziej Radwańska niż Tusk? Myślę, że nie musisz tak bardzo martwić się o Agnieszkę. O jakim zgorszeniu mówisz ? No chyba, że oglądaliśmy inne zdjęcia, bo te które ja widziałam są promocją sportu i zdrowego stylu życia, pokazują piękne, młode ciało wysportowanej kobiety, bez erotyzmu. 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369594

Niby sprytny, a jednak żałosny...

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#370071

kto się spyta, jej dlaczego to robi? Może nam odpowie? Nie zrozumiemy jednak postępowania ludzi gwiazd, gdy znikają dopiero nam ich żal.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369490

Dobrze, że Kapitanie napisałeś ten tekst. Zdjęcia są niewinne, a wykluczenie Agnieszki z akcji "Nie wstydzę się Jezusa" zupełnie niepotrzebne. Czy wszyscy puryści i obrońcy godności kobiety nie byli nigdy w muzeum sztuki i nie widzieli aktu? Najwięksi artyści malowali tym samym pędzlem Ukrzyżowanie oraz Adama i Ewę. Zdjęcia Radwańskiej mają ambicje artystyczne, trudno je nazwać dziełami sztuki, ale intencje były przyzwoite.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369497

Chciałbyś by to była Twoja matka lub żona? Jeśli tak to zamieść takie zdjęcia w internecie. Pamiętaj, że gusta są różne. Są i tacy co cenią Rubensa i Renoira.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369500

Dałem 5 - rzecz rzadka. Z jednej strony podzielam twoje oburzenie na obłudników i faryzeuszy. Z drugiej nie zgadzam się - ambasadorowi misji "Nie wstydzę się Jezusa" nie przystoją takie zdjęcia. Czy to samo napisałbyś o zakonnicy - choćby byłej?
Pada wciąż pytanie - "Dlaczego, Agnieszko, dlaczego?". Osobiście podejrzewam, że na złość ojcu, by wreszcie odciąć pępowinę. Każdy z nas coś takiego przeszedł. W przypadku Agnieszki, obawiam się, będzie to bardzo bolesna operacja.
Dopowiem - nie potępiam jej, rozumiem, nie wybaczam, bo nie nie ma czego. Ale mądre to nie było.

___________________________________

Pozdrawiam każdym słowem

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

___________________________________

Pozdrawiam każdym słowem

#369507

dla Agnieszki zero. Wkroczenie nago w towarzystwie operatorów, kamerzystów, poławiaczy piłek innych obcych.Może to sukces powoduje, że szuka się ??? wszyscy musimy zdecydować co zrobilibyśmy w takich propozycjach.Tego się nie dowiemy bo ich nie dostaniemy,tu możemy wypominać nie jesteśmy wielcy jak Radwańska.
http://espn.go.com/espnw/photos/gallery/_/id/9429017/image/47/agnieszka-...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369531

Oczekujesz, by Agnieszka była zakonnicą dlatego, że nie wstydzi się Jezusa ? Chyba zdrowo przesadziłeś. Problem ze zdjęciami Agnieszki wynika właśnie z przesady, z nadmiernej ekscytacji nad zupełnie banalną sprawą. Czy w związku z tym – wszystkie świętoszki nie popełniające nigdy grzechu, oglądając wiszące w Kościołach obrazy (polecam Katedrę Najświętszej Marii Panny w Antwerpii z obrazami Rubensa), powinny wyrazić swoje oburzenie na widok nagich ciał? Dodam, że postacie na tych obrazach były malowane z natury !

I to jest zgroza, gdyż w czasach, gdy nie było fotografii, już istniały powody, by uznać modelki za jawno-grzesznice, w dodatku prezentujące się przez wieki w kościołach ! Żaden malarz ówczesny i dzisiejszy malarz nie namalował nagiej postaci z tzw. głowy – chyba, że jest to abstrakcja… Potępianie Agnieszki jest nie tylko czystą abstrakcją ale i czystym absurdem…

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369523

Antwerpia, Antwerpia...
I gdzie teraz jest Belgia, Holandia, Francja, ect.
Banalna sprawa...
Nie banalna, bo puszczalstwo jest w rozkwicie, zanik więzi rodzinnych, właściwie pojętej miłości, więzi małżeńskiej, czystości, skromności i to jest jeden z jego przejawów, a także czynnikiem sprzyjającym dalszemu rozwojowi złych tendencji. Powiedziałbym silnym impulsem degeneracyjnym.
Ale widać niektórym się to podoba i tych problemów ze sprawą polska połączyć nie potrafią.
Nie ma Polski bez przyzwoitości. Wbijcie to sobie w swoje główki.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369530

Słusznie kojarzycie obywatelu ! Obrazy Rubensa doprowadziły Belgię do rozpusty, stając się „silnym impulsem degeneracyjnym”...

„Ale widać niektórym się to podoba i tych problemów ze sprawą polska połączyć nie potrafią”. Dycha z logiki obywatelu ! Co innego zdjęcia naszych przywódców w garniturach Bossa lub Zegny ! One są z pewnością silnym impulsem regeneracyjnym dla społeczeństwa żyjącego w czystości…

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369535

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369669

Tez nowy? Ilu was jeszcze?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369670

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369516

Ale się GóW-na naleciało Kapitanie.

To dobrze, wzmożone szambo wywala i na wierch wypływają menty.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#369522

Pamiętaj, że tu chodzi o honor polskich kobiet, więc nie szermuj tyli hasłami patriotycznymi, napaleńcu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369525

Co ty wiesz o honorze Polskich Kobiet trolowska popierdułko.

I nie tyli, tylko tymi, klawiaturowy analfabeto.

Jesteś, jak wrzód na dupie, jednak wystarczy wsiąść na rower i cię oraz Was "rozjeździć".

Wiesz chociaż skąd ta metoda, ano z pewnej książki "Anus Mundi".

Jak "se" wygooglujesz, to nie epatuj "wiedzą", tylko przeczytaj od deski do deski "ToTomku".

Spadaj i użyźniaj glebę, jak ulęgałki. Nadajesz się tylko na najtańsze wino.

I nie dziękuj, że się takimi bocznymi torami propagandy zajmuję.

Widzę, że chuć u Was wzbiera i masz na mnie ochotę - NAPALEŃCU.

Za wysokie progi, jak na twoje skromne pagony.

Zyg, zyg, marcheweczka. Przylgo żałosna.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#369542

Wiesz, że Polska zginie z takimi durniami jak ty?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369795

Obibok na własny koszt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#369799

katarzyna.tarnawska
10-ka dla Kapitana N. A "obroncom godnosci..." propozycja - broncie WLASNEJ GODNOSCI, ZOSTAWCIE CUDZA W SPOKOJU.
Przy okazji - ta "WDZIECZNOSC TUSKOWI" calkiem mnie porazila

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#369529

Szanowna pani Katarzyno. Panna Radwańska jest kobietą. Ja jej nie winię. Ona jest ofiarą. Co straciła, zapewne jeszcze nie wie. Widać zbyt dużo ludzi pokroju Kapitana Nemo spotkała w swoim życiu i oni jej wmówili, że pozowanie nago przed zupełnie obcym facetem i publikowanie takich nieskromnych zdjęć na całym świecie jest w porządku. Uważam za swój obowiązek takim niemoralnym propozycjom, takiej akceptacji bezeceństwa, przeciwstawić się, przedstawić argumenty, ale widzę, że to głos na puszczy.
Trolem mnie nazwali, czepiają się tego Tuska. Są tak zaślepieni, że nie zauważyli ironii.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369532

EOT!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#369538

Głos "Pustaka". Ot tyle.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#369545

Obecnie mamy w ruchach katolickich albo sekciarstwo (ruchy ekumeno-itd), albo dewotki i zelotów wyznających religię na miarę lat 20stych XX wieku, albo jakieś kuriozalne popłuczyny PAXu rozkochane w ks.Bonieckim i innych upadłych cherubach. A takich "normalnych", co nie zemdleją z szoku na widok ładnej, wysportowanej i trochę rozebranej dziewczyny mało.
Dobra notka, pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369536

Jako człek zdystansowany do kościoła uważam, że masz rację. Mnóstwo jest w Polsce dziwaków, którzy pisza się "ja, katolik" i traktują tę deklarację jako przynależność do jakiegoś ekskluzywnego grona. Zawsze mi sie wydawało, że kościół ma być: 1. powszechny; 2. polski. A tymczasem w wydaniu Terlikowskiego, HGW czy Bonieckiego nie jest on ani powszechny, ani polski.

Widzę tu jakiś obłędny atak na Bolesława Wieniawę-Długoszowskiego. Był on tym typem idola złotej młodzieży, który udowadniał, że żyć wolno każdemu jak chce, pod warunkiem, że jest patriotą. I swą odwagą na polach bitew to udowodnił. Był też wzorowym oficerem. Jednym słowem był to w najczystszym wydaniu konserwatysta. Jego mottem było: "nie ubliżysz swojej cnocie, gdy się oddasz patriocie".

alchymista
===
Obywatel, który wybiera królów i obala tyranów
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Województwo Smoleńskie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369554

Święte słowa. Podpisuję się pod nimi. I dlatego taka jest moja opinia o nim. A że jeszcze był idolem, to po stokroć mówię - to był degenerat. Niech mu ziemia lekką będzie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369828

Ja dalej nie wierze dng dla mnie to lewacka prowokacja cały czas próbują nas wciągnąć. Jeden ksiądz nie pochwala, inny broni a teraz takie coś.: http://facet.wp.pl/kat,1007883,wid,15809849,wiadomosc.html?ticaid=110ef3...
a wszystko po to by wcisnąć masom że prawica marzy o policji moralnej i zaglądaniu ludziom w sumienia i pod pierzynę. W sumie nic dziwnego stare bajki przestały działać to trzeba coś wymyślić - nawet Słomkę wyciągnęli i martyrologie mu dorabiają. A tekst świetny jak to u Kapitana.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369550

Nie wiem jak można takie brednie pisać. Przecież to wypisz wymaluj hasełka rodem i populizm z GW - "Policja moralna"!
Zadałem pytanie, czy chciałbyś by Twoja matka, żona, lub córka wystąpiły w takiej sesji zdjęciowej. Nie doczekałem się. Za trudne pytanie?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369830

Przepraszam, czy coś Ci się nie podoba w wypowiedzi biskupa Długosza? Widzę, ze Wieniawa naprawdę wam zawrócił we łbach.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369832

Opluwanie Radwańskiej zaczęło się dwa lata temu. Najpierw informacje o nieprawidłowych relacjach z ojcem. Potem o popieraniu Kaczyńskiego. Wreszcie o jej "chorym" katolicyzmie. Zrobiono z kobiety, katolickiego ortodoksa!. Sprawa ma głębsze podłoże. To nie tylko walka z ludźmi znanymi, popierającymi PiS, ale też z tymi którzy najdelikatniej mówiąc, nie kochają żydostwa!. Pamiętacie aferę podczas jej pobytu w Izraelu?. Ktoś tym steruje i nakręca. To ci sami, którzy stworzyli problem z ks. Lemańskim. Z odrzuceniem projektu o uboju rytualnym, który wraca Polskę do grona krajów cywilizowanych i nie spętanych przez rabinacki system władzy. Powiem wprost!. To jest walka żydostwa, z przejawami polskiej normalności!....A że Polska i kościół to jedność, rozbija się tą jedność na wszystkie możliwe sposoby!.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369560

Ze wszystkim bym się zgodził, z wyjątkiem jednego. To nie "żydostwo" walczy z nami, ale to czarne orły uwzięły się, aby z nas zrobić ciemnogród. Stara metoda carycy K2.

alchymista
===
Obywatel, który wybiera królów i obala tyranów
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Województwo Smoleńskie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369564

Rosja zajęła się uśmierceniem Prezydenta i pełnym uzależnieniem Polski, od jej dostaw, paliw kopalnych. Żydostwo robi resztę. Medialnie i konkretnie poprzez swoich posłów!. Walka z kościołem, to raczej nadepnięty odcisk żydowski, niż sowiecki?...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369569

Częściowo pewnie tak. Mamy tu do czynienia ze splotem różnych interesów i interesików. Ponieważ tort do podziału jest coraz mniejszy, więc wzięli się za kościół. Bo tu ciągle można to i owo zaharapczyć, np kościelny majątek. Ale metoda działania jest jednak "turańska". To przede wszystkim Rosji zależy na zniszczeniu polskiego kościoła i podporządkowaniu go - w sensie mentalnym - prawosławnej cerkwi. Podporządkowanie kościoła państwu to jest ich cel podstawowy. Tego w cywilizacji żydowskiej nie widzę, bo tam chodzi raczej o interes i pieniądze.

alchymista
===
Obywatel, który wybiera królów i obala tyranów
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Województwo Smoleńskie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369590

Trudno krytykować Agnieszkę Radwańską za udział w nagiej sesji unikając zarazem posądzeń o pruderię i świętoszkowatość.

Ale spróbuję:-)

Od dawna niezbyt interesuję się sportem. Tenisem nie interesowałem się nigdy, a jedyny dłuższy fragment meczu tenisowego jaki obejrzałem to film na youtube ze dwoma ruskimi tenisistkami wydającymi z siebie dziwaczne jęki po każdym uderzeniu piłeczki. Polecam!

https://www.youtube.com/watch?v=DJuNqCYw-zg

Trudno mi domyślać się, co panią Agnieszką kierowało i jakie cele chciała osiągnąć. Możliwe, że faktycznie miały nas te fotki zachęcić do zdrowego trybu życia.

Czy efekt w postaci radosnego rechotu Gazety Wyborczej i okolic był trudny do przewidzenia? Chyba nie.

Czy to, że zamiast o jej sukcesach sportowych czy przyzwoitej postawie politycznej roztrząsamy teraz problem, czy tyle pupy, co pokazała to jeszcze OK czy już nie wypada, było trudne do przewidzenia? Też chyba nie.

Czy gdyby słynna tenisistka Radwańska zwróciła się parę tygodni temu do blogera Kapitan Nemo z prośbą o radę czy wystąpić w nagiej sesji, orędował by bloger za udziałem czy też nie?

Bloger Traube by odradzał:-)

Domyślałby się, że zdjęcia te będą do wykorzystania raczej przez kolegów Tuska niż przez kolegów z PiS i okolic.I tak się stało.

Nie bardzo wiem, swoją drogą, czemu tyle razy do tego Tuska nawiązujesz. Przecież to nie on jej te fotki pstrykał, nie on ją do zrobienia ich przekonał. A propagandzistom PO nie ma się co dziwić, że wykorzystują tak wspaniałą okazję kiedy im się ją pcha w ręce.

Dla mnie to przykre, że dziewczyna, którą poza tenisem kojarzyliśmy z fotografiami z różnych patriotycznych uroczystości, będzie się teraz kojarzyła z wyjątkowo kiczowatymi gołymi fotkami.

Fotkami, które będą nam przypominane przy każdej nadarzającej się okazji, aby pokazać, że ta Radwańska to żadna tam patriotka tylko zwykła głupia lala.

Ciekaw też jestem, czy gdybyś te same fotki zobaczył na ostatniej stronie gazety Fakt i - co istotne - nie wiedział kim jest modelka, to też byś mówił o symbolu niewinnego piękna, stworzonego przez Pana?

Rzadko czytuję Fakt, ale z tego co pamiętam, to tam codziennie prezentują takie symbole.

Porównania rzeczonych fotek z golasami zdobiącymi stare katedry są nie na miejscu głównie z powodów estetycznych. Zdjęcia będące przedmiotem tej dyskusji są bowiem w wyjątkowo złym guście.

Ponieważ było tu i o zakonnicach, i o goliźnie, pozwolę sobie, dla osłody wkleić dwa obrazy dawnego mistrza, Martina v.Meytens (1695-1770), wiszące sobie dziś w Galerii Narodowej w Sztokholmie. Cenzurę proszę o wyrozumiałość. Dama z obrazów ma juz 300 lat!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369587

Wchodzimy niebezpiecznie na grunt gustu i smaku, ale niech będzie. Dla mnie na przykład zdjęcia Radwańskiej są kompletnie aseksualne, gdyż jej ciało jest pozbawione tradycyjnych ponęt kobiecych - kształtnych piersi, pośladków i paru innych szczegółów, łącznie z okrągłą buzią, które ze sportem nie mają nic wspólnego. Znałem kiedyś dziewczynę, która była przez sport tak zdeformowana, że miała wzrost karła, mięśnie kulturysty i praktycznie brakowało jej cech kobiecych poza tymi których nie sposób się pozbyć.

Powyższa 300-letnia dama jest przykładem bardzo gustownego żartu artysty, którego autoportret widzimy u góry (przez kratę), a na dole widzimy to, co on widzi (a raczej co sobie wyobraża). Mniszki to zresztą popularny temat fantazji. Słyszałem, że pewien XVII-wieczny sarmata porwał dwie mniszki z klasztoru i czas jakiś żył z nimi całkiem przyjemnie. Kiedy mu się znudziło, dobrze je wydał za mąż i wszystko skończyło się szczęśliwie.

A no i byłbym zapomniał. Jakoś nikt na niepoprawnych jeszcze nie otworzył tematu pt. "definicja pornografii". Ja się powstrzymuję przed tym z całej siły, bo wiem, że wywoła to ogólną konfuzję, a właśnie tego trzeba nam teraz unikać. najważniejsze to przegnać PO od władzy i powsadzać kogo trzeba za kraty.

alchymista
===
Obywatel, który wybiera królów i obala tyranów
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Województwo Smoleńskie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369593

Doprawdy szczęśliwie. Tak było gdzieś napisane, czy to Twoje osobiste zdanie? Jeśli Twoje osobiste zdanie to jesteś dla mnie człowiekiem z kosmosu. Nie masz pojęcie czym jest szczęście małżeńskie, czym jest miłość małżeńska, jakie są jej warunki. Czy czytałeś co w tej sprawie ma do powiedzenia bł. Karol Wojtyła? Przepraszam, że muszę takie działa wytaczać, ale sięgnij sobie do książeczki "Miłośc i odpowiedzialność".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369840

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369622

[quote]nie dałem nic bo nie mogłem
2010, 13 lipca, 2013 - 02:06

dla Agnieszki zero. Wkroczenie nago w towarzystwie operatorów, kamerzystów, poławiaczy piłek innych obcych.Może to sukces powoduje, że szuka się ??? wszyscy musimy zdecydować co zrobilibyśmy w takich propozycjach.Tego się nie dowiemy bo ich nie dostaniemy,tu możemy wypominać nie jesteśmy wielcy jak Radwańska.[/quote]

Zapisałem ciebie na bezpłatny turnus ssąco-skaczących.

EOT
Obibok na własny koszt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#369642

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369649

to by tylko ssał, ssał i skakał.
A do tego obślizły z plemienia a'pacze.

Obibok na własny koszt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#369673

Genialne wyczucie czasu Złego tu widzę, bo udało się komentujących podzielić na prawdziwych patriotów i prawdziwych katolików. Było już i porównywanie gołych fotek ze sztuką, odmawianie możliwości oceny moralnej czynów bliźniego, podpieranie swoich racji Biblią i szukania u drugiego hipokryzji bazując na swoich, różniących się oglądach sprawy. I z podziwu wyjść nie mogę widząc zaistniałą rozwałkę.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369626

Tak, jak wyżej przewidziałam, pojawił się kolejny nowy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369672

ale ta fotografia w komentarzu: http://niepoprawni.pl/blog/705/naga-prawda-o-agnieszce%E2%80%A6#comment-...
nie wygląda naturalnie, a już na pewno Agnieszka nie pozowała. Ktoś Ją zawołał? i odwróciła się. Minę też ma n iezbyt do fotografii :-)

***************************
  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

&nbsp; Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, &aacute;ldd meg a magyart
----------------------------------
Nar&oacute;d dumny ginie od kuli , nar&oacute;d nikczemny ginie od podatk&oacute;w

#369677

Fotografię wykonał według mnie zwyczajny przestępca, których nazywają "Paparazzi", tak jak tych co kradną metalowe furtki i inne metalowe elementy, a nawet ci ci rozbierają wantowe mosty (JP II W gdańsku) przed ich oddaniem do użytku czy rozbierający windy osobowe w domach mieszkalnych "złomiarzami".

"Paparazzi" to tacy myśliwi z aparatami i kamerami, którzy nękają i prześladują za pieniądze, w którzy winni być ścigani karnie jak przestępcy nagabujący, molestujący, nękający i podsłuchujący.

Polecam notkę Matki Kurki w temacie Agi, która mogłaby być i moją opinia w temacie, bo nawet jeden z komentarzy, których tu nie zamieściłem kończy się tym samym końcowym hasłem "kiep"
u MK "...po męsku kiep.", a u mnie "...ostatni obleśny kiep.", który napisałem do tego, który zamieścił tu fotografię z plaży, a o której piszesz.

[quote]Agnieszka Radwańska – wybitna Polka, dobra katoliczka, piękna i odważna kobieta[/quote]

http://www.kontrowersje.net/agnieszka_radwa_ska_wybitna_polka_dobra_kato...

Pozdrawiam.
Obibok na własny koszt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#369699

Linkowany tekst to głos rozsądku.

Mnie też irytują idiotyczne komentarze typu (cytuję z linkowanego tekstu): "A pozwoliłbyś swojej żonie albo córce zrobić zdjęcia z gołą pupą?" Przecież to nie ma w tej sprawie nic do rzeczy.

Mam tylko odmienne zdanie niż Matka Kurka w kwestii wykluczenia p. Agnieszki z akcji "Nie wstydzę się Jezusa".
Uważam, że to była bardzo niefortunna decyzja, osłabiająca akcję. Nie mówiąc już o tym, że to decyzja niesprawiedliwa w stosunku do p. Agnieszki. Na pewno wielu wrogów Kościoła zaciera ręce z radości, że tak się stało, i to bez ich udziału, taki strzał sobie w stopę.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369701

Mnie też irytują idiotyczne komentarze typu (cytuję z linkowanego tekstu): "A pozwoliłbyś swojej żonie albo córce zrobić zdjęcia z gołą pupą?"

Jesteśmy zatem w jednej drużynie, Proxenio. Mnie denerwuje przede wszystkim w tych pytaniach sposób ich sformułowania.
Można zapytać: "czy byłbyś zadowolony (czy umiałbyś zaakceptować), gdyby twoja żona lub córka zdecydowały się na taką sesję?"- choć pytanie jest nadal głupie, bo na kiego grzyba robić taką sesję pani Kowalskiej? - ale powiedzenie "czy POZWOLIŁBYŚ", wyraźnie opisuje pewien typ człowieka, któremu wydaje się, że może mieć drugiego człowieka na własność i pozbawić go jego wolnej woli. Ktoś, komu wydaje się, że może drugiemu dorosłemu człowiekowi na coś pozwalać, albo mu tego zabronić, to dla mnie zakompleksiony cymbał.
Jak najdalej od takich.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369705

Było to tak gdzieś w połowie lat 90 XX wieku, gdy telefonicznie zaprosił mnie osobiście mój proboszcz kościoła Św. Ignacego Loyoli, dziś prałat kolegiaty Staroszkockiej, na spotkanie założycielskie Akcji Katolickiej.
Pominę dlaczego poz tym, że liczył na wsparcie finansowe przedsięwzięcia.
No cóż wspieraliśmy różne przedsięwzięcia dzielnicowe, więc nie odmówiłem i przybyłam na plebanię, na której w ogóle nie zabrałem głosu po tym jak tam posłuchałem nawiedzonych czubów, z którymi nie chciałem mieć nic wspólnego.
No i miąłem rację, bo to byli sami cymbaliści jakich mało w dzisiejszych czasach.
Nie będę opisywał w szczegółach jego przebiegi, a tym bardziej jego zakończenia, bo wyszedłem po angielsku, bogatszy o kolejne doświadczenia o to jak wygląda życie parafialne pod dyktando gorliwie wierzących.
Oni planowali swoich sponsorów wprost spowiadać z CIT w zębach.
Cóż tak już niektórzy mają, a szczególne obłudni i nawiedzeni Filipy, których rodzice zrobili bożym palcem bez zdejmowania majtek i gaszenia światła.

Może Agnieszka tą sesją chciała się po protu w ten prosty sposób odciąć od przyklejanej jej na siłę pępowiny i smyczy?

Może ktoś chciał po prostu ją w jakiś sposób kontrolować i nią sterować, co dla mnie jak znam życie, to wydaje się także możliwe.

Cóż głupota nie boli tak jak i całkowity brak mózgu, a mimo to bardzo drogo kosztuje i jedno i drugie.

Pozdrawiam
Obibok na własny koszt

PS
U rusków ma starego dziada mówią Filip, bo mu do już do żopy prylip (przykleił się do tyłka).
Onwk.

PPS
Proszę się nie rozpędzać i zatrzymać ten tramwaj - wsiadam.
Onwk.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#369714

Nie znam motywacji Agnieszki, która popchnęła ją do podjęcia tej decyzji. Nie wiem nawet czy sobie ją wcześniej dobrze przemyślała i zdawała sobie sprawę z ceny, którą będzie musiała za to zapłacić. Nie wiem tego i chyba nawet nie muszę wiedzieć, skoro to ona będzie ją płacić, a nie ja. Dorosły człowiek ma prawo podejmować suwerenne decyzje i mieszanie w to naszych matek, sióstr, babć i ciotek oraz omawianie problemów przyszłego męża Agnieszki uważam za totalne nieporozumienie. Zatroszczmy się też raczej o własne morale, niż o cudze.

A na koniec - zawsze traktuję podejrzliwie tych, co to wydają się być bardziej papiescy od papieża.

Na temat tej sprawy powiedziałam już chyba wszystko, co mogłam mieć do powiedzenia.

Pozdrawiam Cię :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369719

Tak sobie teraz myślę, że być może niepotrzebnie swój komentarz ze złotą rybką zamkniętą w szklanej kuli na dłoni usunąłem.
Mleko już skisło, a tu kolejni do skisłego i rozlanego mleka swoje kwasy dolewają.
Horror i żenada, bo jak długo można się i wkręcać i nakręcać dla uciechy saŁony, który tylko boki zrywa przy grillu i piwku.

Pozdrawiam
Obibok na własny koszt

PS
Postawmy kropkę, o tak (.)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#369727

Kropka (.)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369732

Zrywać boki będą z Ciebie jak Ci Twoja córka lub żona taki numer wywinie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369847

Uhum. Szczególnie jeśli to będzie moja żona.

EOT

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369854

I to jest esencja problemu, słowo "pozwoliłbyś". Tak jakby mąż nie miał żadnych praw do swojej żony. Z żoną trzeba ustalić termin i miejsce wakacji, godzinę powrotu do domu z imprezy z kolegami, a nawet taką błahostkę jaki krawat założyć, a tu odzywa się ktoś kto uważa, że nie można zabronić żonie gołych sesji zdjęciowych. Proszę wybaczyć, ale ja takich standardów luźnych związków nie akceptuję. Mało tego, uważam je za głupie i złe. A w ostatecznym rozrachunku i tak jesteśmy wszyscy wolni i robimy to co uważamy. Lepiej jednak uważać co robimy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369845

A proszę sobie we własnym domu wprowadzać takie standardy, jakie tylko panu się żywnie podobają.
I na jakie żona POZWALA, oczywiście.
Łącznie z tym krawatem :)

Sorry, szkoda czasu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369853

Feministka, patriotka ,hahaha

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369863

To prywatna sprawa Pani Agnieszki.

A do tych co logują się by dać głos, mam pytanie. Ta "praca" to umowa śmieciowa, czy może wg stawki za godziny, czy pełny etat.

Pozdrawiam
Polak2013

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#369723

Prywatna sprawa to to by była, gdyby pani Agnieszce te fotki zrobiła siostra, a jakiś haker by je wykradł i upublicznił.

Ponieważ jednak pani Agnieszka zdecydowała się na sesję, dla tego prestiżowego pisma ESBN czy jakoś tak, to tym samym rzecz upubliczniła i dała nam wszystkim prawo do recenzowania tych fotografii.

To iż ktoś się chce logować na jakimś forum z powodu tych fotografii jest faktycznie zastanawiające. Wczoraj się dałem nabrać jednemu takiemu, więc dziś już będę ostrożny w pochwałach nowych kolegów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369726

Choć np. ja akurat to zrobiłam, uważając je za kiczowate. Zdecydowana większość komentatorów zamiast recenzji, prawi morały.
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#369734

Mylisz się i to bardzo w takim stawianiu przez siebie sprawy.
Bo w przeciwieństwie także i do Ciebie nie miałem w ogóle zamiaru pisać pod aż 3 notkami.

Dowód: - Usunąłem swój komentarz gdy zobaczyłem bezrozumnie bicie piany pod notka @Szarego kota.

W tym moim usuniętym komentarzu było i to o czym napisał @Kapitan jak i @Contessa, a to może potwierdzić każdy, kto zdążył ten mój komentarz przeczytać.
Możesz to skonfrontować z @TŁ jak i ja posiadam tamten mój usunięty komentarz, z którego tylko tytuł ocalał pod notką @Szarego kota.

Moja opinia jest zawarta częściowo tu nieco wyżej, ale napiszę jeszcze bardziej dosadnie.

Te trzy notki nie zawisłyby na stronie głównej NP gdybym miał tylko na to wpływ.

Wybacz i nie gniewaj się lecz taka jest moja opinia.

Pozdrawiam.

Obibok na własny koszt

PS
Kończę, bo i tak złamałem dane to słowo z kropką (.) innej bardzo sympatycznej Pani, lecz musiałem zgłosić ssącą i skaczącą turystkę z mojego turnusu.
Onwk.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#369803

Zdążyłam przeczytać Twój komentarz.
Nie chciałabym byś zaliczył me komentarze - u Kota czy u Kapitana jak również mą notkę o sacrum i profanum do kategorii "bicie piany" bo notka powstała w proteście na bicie piany.
Chyba na tyle mnie znasz, że wiesz iż piany bić nie lubię.

Casus Isia został spreparowany sztucznie, zaatakowano nim Polaków dla odwrócenia uwagi od spraw istotnych i szkodliwych dla Polski - krótko mówiąc cze(r)kiści puścili muzyczkę i naród znów im zatańczył... To nie powinno mieć miejsca, to pozwalanie wpuszczania się w kanał mainstreamu się powinno skończyć i temu dałam wyraz tak jak w powyższym komentarzu, tak i w notce.

Tak na marginesie - dziś np. bardzo żałuję, że dopiero wczoraj przyszedł mi pomysł napisania notki zamiast natychmiast zareagować zestawieniem zdjęć, które w notce zrobiłam i odpowiedzieć atakiem na atak giewu.
No niestety, praca i inne zajęcia powodują, że coraz częściej miewam refleks szachisty (co mnie bardzo wkurza).
Oczywiście się nie usprawiedliwiam.

Na zawartość "blue" nie mam wpływu.

Piszesz:
"Moja opinia jest zawarta częściowo tu nieco wyżej (...)"

Ty masz prawo do wyrażania własnej opinii, ja też je mam, wyrażamy ją wg własnego uznania - jak, kiedy i gdzie.
Wg mnie to prawo nie powinno być kwestionowane i każdy ma prawo zastosować się do opinii lub nie.
Pozdrawiam.
contessa

PS. Ja gniewać ? Chyba żartujesz ?
;);)

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#369816

może podeślesz własne nie kicziwate!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369838

Czekam na odpowiedź na "durne" pytanie, a moim przekonaniu fundamentalne.
Czy chciałbyś, by Twoja matka, żona, córka, w mniejszym zakresie siostra, ewentualnie chrześniaczka, pozowała nago przed kamerami?
Obronna panny Radwańskiej jest tworzeniem złych standardów, które właśnie najsilniej oddziaływają na psychikę kobiet, czyniąc je łatwiejszymi w różnego rodzaju nędznych i niecnych formach męskiego wykorzystywania naiwności kobiecej. Wy, mężczyźni z tego forum, chcąc czy nie chcą, jesteście odpowiedzialni za wszystkie polskie kobiety, dziewczyny. Macie dbać o ich dobro. Dbając o dobro kobiet, dbacie o dobro polskich rodzin. Faceci to rzecz wtórna moim zdaniem, w szczególności młodzi. Oni będą tacy, jacy będą podobać się dziewczynom. Mogą być macho, ale również mogą być szlachetnymi rycerzami.
Coś czuję, ze was stare pryki, przekonać się nie da.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369865

Prawde mowiac chetnie ogladam panienki mlode zgrabne i nie wyuzdane niz postacie w rodzaju "anny gorski" w bikini, czy " pierwsza dame" w Baltyku. A przy okazji tych prezentacji, jakos zaden apostol moralnosci czy estetyki sie nie odezwal.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#369884