Legendarnie obiektywna Kublik, czyli fakt prasowy

Obrazek użytkownika seawolf
Blog

Czy ktoś jeszcze pamięta skąd się wziął fakt prasowy? To wynalazek Bronisława Geremka na usprawiedliwienie swojego kłamstwa, na którym został przyłapany -cytował oburzające wypowiedzi ministra Zalewskiego w czasie wizyty w USA, nie wiedząc, że wizyta została w ostatnim momencie odwołana i minister w ogóle tam nie pojechał, zatem nie mógł wypowiedzieć tych oburzających słów. Nic nie szkodzi, stwierdził wstrząśnięty, lecz nie zmieszany Geremek, wszak odnosił się do faktu prasowego. Znaczy, skłamała juz uprzednio Wyborcza, zatem on juz może spokojnie to kłamstwo cytować i budować na jego podstawie wielopiętrowe teorie polityczne.

Podobnie Tusk Vision Network i Kolenda – Zalewska na usprawiedliwienie swojego kłamstwa zamieścili krótkie wyjaśnienie, ze owszem, może i troszkę niedokładnie przytoczyli słowa Prezesa Kaczyńskiego, a może nawet przytoczyli słowa , które w ogóle nie padły (no, niech juz wam będzie, nienawistnicy i jątrzyciele!!!), ale to z powodu kiepskiej jakości nagrania. No, biedaki po prostu, najwyraźniej mikrofony uczciwej stacji po prostu odmówiły prawidłowego zarejestrowania mowy nienawiści, to zrozumiałe i doprawdy trudno zrozumieć, czemu się niektórzy , zapewne chorzy z nienawiści czepiają. Konkretnie to „pisolubne”, jak uroczo określa Wiadomości legendarnie już obiektywna i bezstronna Kublik się czepiają, bo JUŻ DRUGI RAZ ( !!!!) o tym mówią. I o co chodzi, przecież TVN zamieściło sprostowanie na swojej stronce internetowej?

Tu mi się przypomina stara anegdota o Churchillu, bezlitośnie i codziennie atakowanym przez pewnego magnata prasowego we wszystkich jego gazetach, wreszcie pewnego dnia spotkali sie przypadkiem w toalecie jakiejs restauracji, po chwili zakłopotania magnat przeprosił Churchilla, w stylu, sorry, stary, myliłem się, miałeś rację. Churchill zaś przytomnie odpowiedział- nie ma sprawy, choć wolałbym, żeby było odwrotnie- żebyś mi nasobaczył w cztery oczy w toalecie, zaś przeprosił na łamach wszystkich swoich gazet.

Zdumienie Kublik, która sama osobiście, nie licząc innych czuchnących tekstów, ni z racją , ni gracją napisała coś ze 300, a może i w porywach do 400 tekstów o „pisolubnych” Wiadomościach , jest doprawdy rozbrajające. Toż socjalistyczne pismo „Stuermer” z taka zaciekłościa nie ścigało semitów w niemieckich urzędach i bankach, jak Pani Kublik pozostałości pisowców w mediach.

A tu AŻ DWA RAZY, no, nagonka po prostu i pastwienie sie nad niewinnym, niezamierzonym błędem rzetelnych, choć, być może nieco niezręcznych i nieuważnych dziennikarzy.

I tu dochodzimy do sedna, gdzież tu jakaś pomyłka, to celowe kłamstwo, wyciszenie nagranej wypowiedzi Jarosława i podłożenie kłamliwej wypowiedzi Kolendy. Po to, by mozna było przez dwa dni wałkować to 24 godziny na dobę przy użyciu usłużnych komentatorów ( słowo „usłużnych” jest użyte świadomie i nieprzypadkowo) mowę nienawiści pisolubnych nienawistników. Usłużni komentatorzy już nie kłamią, bo uprzednio skłamali i dostarczyli im alibi kłamcy z TVN. Dostarczyli fakt prasowy.

Kto bedzie pamiętał jakies sprostowanie? Ważne, ze każde dziecko w Polsce będzie pamiętać, że Prezes mówił o dojściu Prawdziwych Polaków do władzy. I o to chodzi, podobnie, jak niedawno Premier Tusk powiedział, przy okazji nieświeżego szczura/wrzutki z inwigilacją dziennikarzy, że jego to nie obchodzi, o co dokładnie tam chodzi, bo i tak każde dziecko w Polsce wie, że PiS zakładał wszystkim podsłuchy.

No, a potem gdzieś na jakiejs stronce można sprostować i znowu dziwić sie zaciekłości pisolubnych nienawistników, że aż dwa razy o tym piszą. Nie pałą , to kijem! Raz pałą, ze mówił, a potem kijem, że co prawda nie mówił, ale sie czepia. I dzieli Polaków, bo to zdanie w każdym artykule jest obowiązkowe, cokolwiek by nie znaczyło i jak idiotyczne by nie było.

A jak już o tych podsłuchach, to właśnie nie tylko prokuratura, ale komisja sejmowa ( w której PiS ma jeden głos) uznała, ze w ogóle żadnego złamania prawa i w ogóle niczego nieprawidłowego nie było. Ach, ci pisowcy, najwyraźniej nadal są wszędzie! Jak długo jeszcze, pytam w ślad za wieloma autorytetami! Co z tego, że się nie da zniszczyć PiSu zgodnie z prawem? Nie prawem, to lewem!

http://seawolf.salon24.pl/

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Jan Bogatko

...tak. Fakt prasowy! Ja już o tym niemal zapomniałem! Dzięki za przypomnienie!

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#94087

Miło sobie uzmysłowić, iż do wielu zasług Geremka dochodzi jeszcze to, iż "Wielkim Wynalazcą Był".

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#94098

Gdyby żył, byłby pewnie kolejnym doradcą Komora Bronisławskiego, który najwyraźniej postanowił wrócić do źródeł...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#94113

...na szczęście był.
Choć ziarno zarazy jakiego zasiał całe hektary jeszcze bardzo długo będzie powodem mentalnego zakalca wielu grup społecznych...
Przepraszam za takie "piekarnicze" porównanie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

czasem trzeba jak krowie na rowie

#94117

Jeśli prawidłowo- obywatelsko zinterpretowane fakty państwowe - wyjaśniają POlityczne przestępcze mataczenia - to właściwe wnioski zaciemniane są „specjaliStycznie”... paradziadowskimi redAktorami uDającymi anty-obywatelskie „fakty medialne” ...( prawnie karne przestępstwa ukrywania prawdy - wiedzy o politycznych zbrodniach ),

Jak nie prawem - to plewem ślinionym POmarszczonymi sromotnie ustami z włóczki "prutej" perfidnie obłudnie na Widzów cudów i dziwOw - bezprawia medialnego...
Uprawianego na platformie POlityki medialnych patologii...

Nagminnego proTegoWania medialnych para „urzędników” antypaństwowych .

Wulgarnych wasali wersAli z „kotem” i „prawnikami” ~~> wyrobnikami różnych wersji przestępstw i zbrodni „uprawianych” przez „rządowych” beneficjentów i figurantów w feudalnym euro beneficjum - „urzędo- rządów” uwiądu władzy dla „chowania” (tuczu obywatelskimi POdatkami) - urzędników zniewolonych korupcyjnie POstrachem medialnym.

Pozdrawiam

J.K.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#94155

Udało mi się przeczytać Pańską notkę ...
"to plewem ślinionym POmarszczonymi sromotnie ustami z włóczki "prutej" perfidnie obłudnie na Widzów cudów i dziwOw"
Poezja ...
Ciekawe, co miałby do powiedzenia Mufti Turbanator,
lokalny purysta i ortodoks językowy.
Mufti, guru mój ...
Wykrztuś coś, bo "taka mala" się czuję ...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#94175

Niby wpadka KK-Z jest zamierzona żeby wszelkiej maści komentatorzy mieli znów o czym gadać dopóki wyłupiasty płemieł nie wymyśli następnej pokazowej akcji zastępczej. "Odciągać uwagę od katasłofy" - takie mają polecenie wazeliniarze z mediów.
A tak w ogóle to... optuję za dymisją rządu albo taczki. Starczy tego cyrku, tematów zastępczych... finanse państwowe i gospodarka dogorywają, a oni nam tu pieprzą bajki z których wyrośliśmy!
Pozdrawiam.
contessa

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#94209