Treści z tagiem: trendy

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Media pełne są od jakiegoś czasu obrazów z rozmaitych biegów, maratonów i innych podobnych zbiorowych szaleństw. Te rozmaite dziwactwa, takie jak przysłowiowy jogging przypisuje się modzie i stadnemu, owczemu pędowi. Ale skąd się bierze taka moda ?

Psycholog ewolucyjny Geoffrey Miller patrzy na te zachowania jako na objawy kosztownej...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)
Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Czy ja muszę zaglądać do gazety i szukać prognozy, by zorientować się skąd i w jakim kierunku wieje wiatr ? Nie wystarczy otworzyć okno albo wyjść przed dom, popatrzeć na kurek na dachu ?

Podobny sens miałobyby czytanie umów typu CETA czy TTIP, bo przecież wiadomo w jakim kontekście się one pojawiły. Kontekst rządzi. Umowy są tylko próbą...

3.6
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.6 (głosów:3)
Obrazek użytkownika zetjot
Blog
Chyba nie nadążam ostatnio za trendami. Bo jeszcze do niedawna było wiadomo, że było cool jak facet poczuł się kobietą a facetka chłopem, albo też jednym i drugim na raz, z przemiennością dyktowaną fazami Księżyca.    A tu, patrzcie,  taka rzecz, niecodzienna. Nowy trend. Michnik z kolegą ogłaszają, że:   "Czujemy sę chrześcijanami."   No i co mam...
4.4
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:7)
Obrazek użytkownika 35stan
Kraj

Analityk ekonomiczny, zajmujący się analizami rynkowymi, Pan Kazimierz Ożóg napisał w czerwcu 2010 roku tekst poświęcony trendom i cyklom w historii Polski, natomiast w tekście z 2004 roku podał  tezę, ze widzi on związek historii USA z historią Polski. Pisał:

"Najważniejsze pozytywne wydarzenia w historii Polski mają miejsce wtedy...

3.4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.4 (głosów:6)
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Śmietnik trendy! Grzebanie w kubłach jest cool! Właśnie wróciłem z ulubionego zajęcia. Obszedłem śmietniki, bo lubię to zajęcie. Zawsze coś tam znajdę.
I trudno odmówić racji wiceprzewodniczącej partii rządzącej, że to taki nasz nowy polski styl.
Kidawa-Błońska ze szczerością jakże tyPOwą dla funkcjonariuszy PO nazywa rzecz po...

0
Brak głosów