szyderstwo

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Celowo nie wskazuję jakich świąt, bo dla Was - tak jak to było humorystycznie pokazane w słynnym filmie "Rozmowy Kontrolowane" - to nie ma istotnego znaczenia :). Liczy się przecież "tradycja" i w Wigilię dla Waszych mentorów i ideowych poprzedników "goloneczka w piwie" czy "podzielenie się jajeczkiem" było wyrazem tej tradycji :).

 

W filmie zamiast kolęd śpiewano komunistyczną pieśń i to w...

4.4
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.4 (8 głosów)
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

...życzę w te świąteczne dni całej antypolskiej totalnej pseudopozycji liderowo w Polsce skupionej wokół dawnych UD/UW/demokraci.pl, PO, .N, PSL, KOD, UB/SB/WSI, wszelkich resortowych, TW, KO, pożytecznych idiotów oraz odsuniętych od "koryta" pseudoelit III RP.

Celowo nie wskazuję jakich świąt, bo dla Was - tak jak to było wskazane w słynnym filmie "Rozmowy Kontrolowane" - to nie ma istotnego...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (16 głosów)
Obrazek użytkownika Kajeka
Idee

01.07.2010 15:43 0
Szyderstwo komuny

Bardzo często spotykałem się z szyderczym zapytaniem- "wasza wiara każe przebaczać i nadstawiać drugi policzek, jak jesteście katolikami czego się bronicie".

Należy wiedzieć że ten policzek służy refleksji i poprawie bijącego. Jeżeli chodzi o naukę kościoła na którą Przypominam naukę ojca kościoła św. Augustyna która mówi że katolik ma prawo bronić się gdy...

0
Brak głosów