Stanisław Gawłowski

Obrazek użytkownika Husky
Kraj

 

 

Jutro rozpocznie się jeden z największych procesów ostatnich lat. Na ławie oskarżonych w aferze melioracyjnej zasiądzie ponad 20 osób, a wśród nich obecny senator S.Gawłowski.

 

We wtorek rozpocznie się jeden z największych procesów ostatnich lat. Na ławie oskarżonych w aferze melioracyjnej zasiądzie ponad 20 osób, a wśród nich obecny senator Stanisław Gawłowski, były szef zachodniopomorskiej...

4.55
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (9 głosów)
Obrazek użytkownika elig
Kraj

  Pisał o niej Wojciech Wybranowski na stronie internetowej tygodnika "Do Rzeczy" {TUTAJ}:

 "szczeciński IPN  wszczął śledztwo w sprawie - jak napisano w oświadczeniu - „ukrywania w miejscowości Dęborogi, gmina Manowo, oraz w Koszalinie przez Jana M. oraz Urszulę R. dokumentów archiwalnych w postaci kserokopii pisemnego zobowiązania do współpracy z byłymi służbami specjalnymi PRL podpisanego...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)
Obrazek użytkownika kokos26
Kraj

Wiceminister środowiska Stanisław Gawłowski był głównym cynglem PO zadarniowanym na szukanie pretekstu by odebrać przyznane już środki finansowe przeznaczone na toruński odwiert geotermalny.

Kiedy to już się udało sprawy w swoje ręce wziął Grzegorz Schetyna i zablokował przeprowadzenie zbiórki publicznej na ten cel.

Jak dziś już wiemy, mimo tych piętrzonych przeszkód i jawnej dyskryminacji,...

0
Brak głosów