Treści z tagiem: sprawa Olewników

Obrazek użytkownika Andrzej.A

Źródło: http://www.rp.pl/artykul/44323...

Oto kilka cytatów z tego artykułu:
"– Wracałem niedawno z Ukrainy. Na przejściu granicznym Ukraińcy rozkręcili mój samochód niemal na części. Szczęśliwy przypadek sprawił, że zamieniłem się na dżipa z moim dyrektorem, który też był na Ukrainie. Potem, już w Polsce, do samochodu, którym...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika faxe
Blog

 

Kiedy byłam dzieckiem, było takie powiedzonko. Wtedy wierzyłam, że tak. Dziasiaj mam  nadzieję, że tak.  Więcej ta nadzieja dominuje moje życie. Wprowadza kompletny chaos. Wszystko jest jej podporządkowane. Małe i duże sprawy spycha na bok. Nie pozostawia wiele czasu, aby żyć zwyczajnie czy wogóle. W moim domu obiad na stole jest...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Andrzej.A
Kraj

Źródło: http://www.tvn24.pl/-1,1639181...

"To będzie prawdziwe tsunami - mówi o zapowiadanej ekshumacji ciała Krzysztofa Olewnika, prof. Piotr Kruszyński, prawnik. Trudno mu uwierzyć, że w tej sprawie popełniono tak wiele kardynalnych błędów. - Rodzina otrzymała zwłoki bez pewności, że należą one do ich syna. Nie ma żadnych próbek kości...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Andrzej.A
Kraj

Po raz pierwszy w mediach głównego nurtu pojawiają się tezy, które od co najmniej kilu lat głoszą blogerzy i "oszołomskie" niszowe media.
Na stronach Rzepy zamieszczono artykuł producenta telewizyjnego, reżysera i scenarzysty filmowego Witolda Orzechowskiego.
Tu link do źródła: http://www.rp.pl/artykul/2,351...
Tezy artykułu są...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Gadający Grzyb
Kraj

Roztaczająca opiekę nad sprawą Olewnika „niewidzialna ręka” postanowiła sprawdzić, czy oskarżeni policjanci nie mają aby do powiedzenia o kilka słów za wiele.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj
Krytyków ministra Czumy szantażuje się jego "piękną, opozycyjną przeszłością", co dodatkowo ułatwił w swoim czasie PiS, mianując wiceministrem sprawiedliwości Andrzeja Kryże. Niestety Czuma skutecznie swój wizerunek rozmontowywał jako stronniczy przewodniczacy komisji, specjalizujący się w odbieraniu głosu posłom opozycji i uniemożliwianie przesłuchiwania przez nich świadków. O początkowej obronie ubeckiego eksperta komisji, zgłoszonego przez Jana Widackiego, czy też poparciu dla działań ABW w sprawie Sumlińskiego też nie należy zapominać. Nie wróży to dobrze i zaklinanie rzeczywistości poprzez nazywanie Czumy "szeryfem" nie zmieni faktu, że prędzej będzie on komisarzem ludowym.
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Free Your Mind
Kraj

Ledwie posypała się „lawina głów” w polskim wymiarze sprawiedliwości po samobójstwie Roberta P., zaraz rozpoczęły się gorączkowe poszukiwania następcy Ćwiąkalskiego, który okazał się natychmiast człowiekiem niezastąpionym, ponieważ gdy tylko pojawiało się jakieś nazwisko „na giełdzie” medialnej, zaraz dany delikwent się zarzekał „niiigdyyy w żyyciuu!”, zapierał nogami, rękami, żegnał parę razy, jakby urok odpędzał – słowem, rozpoczęła się biegunka, której apogeum to była nominacja S. Karpiniuka na ministra:
http://www.dziennik.pl/polityka/article301248/Karpiniuk_ma_byc_ministrem_sprawiedliwosci.html
i dość szybka jego dymisja:
http://www.tvn24.pl/12690,1582546,,,karpiniuk-nie-bedzie-ministrem,wiadomosc.html

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika DoktorNo
Kraj

Krótko po newsie nt. samobójstwa osadzonego sprawcy zabójstwa i porwania Krzysztofa Olewnika mieliśmy kolejną informacje, tym razem na temat dymisji ministra sprawiedliwości Ćwiąkalskiego.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kokos26
Kraj

W sprawie „Olewników” działy się i nadal dzieją przedziwne rzeczy.

Skradziony policyjny samochód z aktami sprawy, które nieznani sprawcy spalili.

Miejsce przetrzymywania Krzysztofa Olewnika, które pełniło równocześnie wbrew jakiejkolwiek logice rolę dziupli gdzie przetrzymywano złodziejskie łupy.

Policja mając wskazane w...

0
Brak głosów