Treści z tagiem: realna polityka

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Kto prowadzi realną politykę, PIS czy PO ?

Proszę sobie odpowiedzieć w oparciu o informacje związane z kwestią negocjacji paktów klimatycznych.

http://wpolityce.pl/polityka/2...

I co świadczy bardziej o realnej polityce – cisza medialna czy medialny hałas i wrzawa, gdy zostały naruszone interesy “świętych krów” ?

I...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)
Obrazek użytkownika Jaku
Kraj

Premier Donald Tusk przedstawił dziś wybór dramatyczny stojący przed Polską. Cytuję – ,,bronić polskiej pamięci i równocześnie ulepszać relacje z Rosją - to diabelski dylemat''. Tusk odnosi się w ten sposób do kłamstw historycznych dotyczących Polski promowanych w ramach wielkiej propagandowej ofensywy Federacji Rosyjskiej.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jaku
Kraj

Wywiad z Jarosławem Kaczyńskim opublikowany na łamach Gazety Polskiej może budzić wzburzenie. Może wywoływać gwałtowne reakcje i niechęć do przywódcy PiS. Ów wywiad może tak zadziałać głównie na tych którym siła słów w nim zawartych szczególnie zagraża.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jaku
Kraj

Nie będę powielał interpretacji decyzji Prawa i Sprawiedliwości w kwestii głosowania nad nowelizacją ustawy medialnej. Faktem jest, że dzięki wczorajszej zgodzie między Platformą Obywatelską a PiS rozpadł się kruchy alians PO z Sojuszem Lewicy Demokratycznej. Dzięki temu możliwe będzie odwołanie ministra Jacka Rostowskiego, który otrzymał dziś celny pseudonim ,,minister kryzys''.

0
Brak głosów