Treści z tagiem: porady

Obrazek użytkownika Fundacja LEX NOSTRA
Blog

Rozpoczął się nowy 2021 rok. Każdy z nas chce, żeby rok ten był lepszy od poprzedniego i chce wejść w niego, zostawiając w przeszłości wszystkie swoje problemy i trwogi.

Zmiana roku zawsze jest postrzegana przez wielu z nas jako pewien cykl, pod koniec którego rośnie poczucie konieczności zmian i razem z nową cyfrą wydaje się nam, iż...

3.95
Twoja ocena: Brak Średnio: 4 (głosów:5)
Obrazek użytkownika Fundacja LEX NOSTRA
Blog


Czym jest zaburzenie psychiczne? Jak je rozpoznać? Skąd w ogóle wiadomo, że zaburzenie psychiczne występuje?

Zaburzenia psychiczne to zespoły objawów behawioralnych (zachowań) i psychopatologicznych, powodujące cierpienie bądź niesprawność. Zespoły bez niesprawności czy cierpienia nie są zaburzeniami. Do rozpoznania niezbędnym jest...

1.9
Twoja ocena: Brak Średnio: 1.9 (głosów:6)
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Idee

W ostatnim swoim poście wspomniałem, iż pracuję jednocześnie nad dwiema książkami i wskazałem na jedną z nich zatytułowaną: „Ojczyzna utracona. Dzieje gospodarcze Polski w latach 1976-2015”.

Drugą jest natomiast książka o roboczym tytule: „Dorosnąć do lidera”. Zawierać ona będzie przede wszystkim moje refleksje z dotychczasowych moich...

4.8
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:8)
Obrazek użytkownika jwp
Blog

Tym razem nie będzie o koktajlu Mołotowa, na to może kiedyś przyjdzie czas. Na 10 kwietnia trzeba się dobrze, mądrze i rozsądnie przygotować.

Mierz zamiary podług sił.

Każdy gest jest ważny, nie wpadajmy jednak w "amok obchodowy". Nasze uczestnictwo dostosujmy do naszych fizycznych, psychicznych oraz rodzinnych możliwości....

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Blog

Nasz skarb narodowy, nieoszlifoany diament znowu nie skorzystał z okazji, by siedzieć cicho.
A i cyngle medialni nie ustają w wyścigach, by podstawić Bolkowi sitko, a wtedy ....... je .... dzie Bolek po bandzie jak zwykle.

Pojechał tymi swoimi "madrąściami" i teraz, kiedy w państwach arabskich ludzie chcą swoje sprawy wziąć...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika jwp
Blog

Nie mam zamiaru się wymądrzać, zapewne większość z was wie jak to się je.  Należy się szykować do obrony przed poważnym atakiem na blogi i blogerów, ich mediom coraz trudniej władać ludzkimi umysłami. Podzielę się jednak moim doświadczeniem i przemyśleniami.

1- Tekst własny.

Warto by admini wprowadzili w ustawieniach blogu do...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika mustrum
Humor i satyra

 Drodzy Czytelnicy. Pozwalam sobie odgrzać kotlet mojego starego wpisu ze szlalomu, i go trochę zaktualizować, acz w większości zadziwiająco aktualizuje się on sam.

 

Zanim pochłonie cię błoga drzemka

umyj dokładnie swego Geremka.

  Kobieta dbała o zdrową psychikę z zapałem myje swoją Monikę.   Właścicielu...
0
Brak głosów