Treści z tagiem: Pollok

Obrazek użytkownika Gallus Anonymus
Świat

Ponieważ artykuł dotyczy wikipedii przytoczę tutaj zmieniony przeze mnie wpis na wikipedii o antypolskim blogerze Polloku.

Ewald Stefan Pollok (ur. 25 marca 1941 w Żyrowie na Śląsku Opolskim) – publicysta historyczny, autor kilkunastu książek na temat Śląska. Tworzy jednocześnie w języku polskim i niemieckim.

Mieszka w ...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)
Obrazek użytkownika Gallus Anonymus
Kraj

W poprzednich notkach ujawniłem, że "publicysta z Niemiec" Ewald Stefan Pollok jest zwykłym hochsztaplerem skazanym przez niemiecki sąd.

Po zdemaskowaniu Ewalda Stefana Polloka na forach internetowych przeprowadziłem akcję mailową i powiadomiłem niektóre media, jego współtowarzyszy walki o niezależny lub autonomiczny Śląsk o tym, że pan...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)
Obrazek użytkownika Gallus Anonymus
Kraj

W poprzednich notkach opisałem procedurę zaskarżenia pana Ewalda Stefana Polloka.

Na wniosek prokuratury w Schweinfurt sąd rejonowy (Amtsgericht) w Bad Kissingen wydał 25 czerwca nakaz karny (Strafbefehl) w wysokości 30 stawek dziennych za nielegalne używanie tytułu doktora na podstawie §132a niemieckiego kodeksu karnego: nadużycie...

4.4
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:12)
Obrazek użytkownika Gallus Anonymus
Kraj

W poprzedniej notce opisałem zaskarżenie pana Polloka do prokuratury na podstawie §132a niemieckiego kodeksu karnego: nadużycie tytułów, tytułów zawodowych i odznaczeń.

Pierwsze umorzenie dochodzenia

Od prokuratury w Schweinfurt otrzymałem pismo datowane na dzień 27 października 2019 o umorzeniu dochodzenia przeciwko panu Ewaldowi...

4.65
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:7)
Obrazek użytkownika Gallus Anonymus
Kraj

„Legendy, manipulacje, kłamstwa“ to tytuł pierwszej publikacji Ewalda Stefana Polloka wydanej w 1998 roku i która zainspirowała mnie do takiego samego tytułu mojego bloga. Nadeszła pora by zająć się legendami, manipulacjami i kłamstwami pana Polloka.

Pan Pollok używał w swoich artykułach wielu populistycznych frazesów:

1. Też...

4.05
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.1 (głosów:4)
Obrazek użytkownika Gallus Anonymus
Kraj

Obie notki (cz. 4 i 5) są retrospektywą dorobku naukowego i aktywności medialnej historyka z Niemiec pana doktora Polloka. Te dwie notki i trzy poprzednie są wstępem do następnej notki która będzie bardzo ciekawa i szokująca.

oktor historii z Niemiec Ewald Stefan Pollok błyszczy w mediach

Wikipedia polskojęzyczna zawiera tylko...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:2)
Obrazek użytkownika Gallus Anonymus
Kraj

Obie dzisiejsze notki (cz. 4 i 5) są retrospektywą dorobku naukowego i aktywności medialnej historyka z Niemiec pana doktora Polloka. Te dwie notki i trzy poprzednie są wstępem do następnej notki która będzie bardzo ciekawa i szokująca.

Pan doktor Pollok jest historykiem uniwersalnym. Swoje badania naukowe doktor Pollok koncentruje na...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)
Obrazek użytkownika Gallus Anonymus
Kraj

W moich notkach zajmę się dorobkiem naukowym niemieckiego historyka doktora Ewalda Stefana Polloka. Szanowny pan Ewald Stefan Pollok od wielu lat zajmuje się historią Polski na swoim portalu internetowym www.silesia-schlesien.com.

W poprzedniej notce opisałem jak historyk z Niemiec pan doktor Pollok wylewał łzy patrząc się na swoje...

4.3
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:6)
Obrazek użytkownika Gallus Anonymus
Kraj

W moich notkach zajmę się dorobkiem naukowym niemieckiego historyka doktora Ewalda Stefana Polloka. Szanowny pan doktor Ewald Stefan Pollok od wielu lat zajmuje się historią Polski na swoim portalu internetowym www.silesia-schlesien.com.

W poprzednim artykule przypomniałem czytelnikom debaty historyka z Niemiec szanownego pana doktora...

4.2
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:5)
Obrazek użytkownika Gallus Anonymus
Kraj

W moich notkach zajmę się dorobkiem naukowym niemieckiego historyka doktora Ewalda Stefana Polloka

Szanowny pan doktor Ewald Stefan Pollok od wielu lat zajmuje się historią Polski na swoim portalu internetowym silesia-schlesien.com.

https://www.silesia-schlesien.com/

W zeszłym roku było w wielu mediach sporo informacji na...

4.2
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:5)
Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński
Kraj

Należałoby inaczej postawić pytanie, łącząc te dwie „cnoty” cechujące półgłówków. Ale temat wymaga ich rozdzielenia, gdyż mowa o osobnikach, u których one też występują oddzielnie.

Z innej beczki. Kojarzenie poniżej wymienionych osób z wyżej sformułowaną definicją (no, może niezupełnie definicją, gdyż brak tam kompletu kryteriów...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:22)