Polacy w Niemczech

Obrazek użytkownika elig
Kraj

  

Mecenas Stefan Hambura od lat walczył o przywrócenie Polakom w Niemczech praw mniejszości narodowej [prawa takie Niemcy w Polsce mają].  Prowadził on kancelarię prawną w Berlinie i był powszechnie uważany za osobę poważną i odpowiedzialną.  W dniu 14 maja 2017 r. dowiedzieliśmy się jednak {TUTAJ(link is external)}, że:

  "Mecenas Stefan Hambura, który od lat walczy o to, aby Polacy mieszkający...

4.45
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.5 (9 głosów)
Obrazek użytkownika LOS_Polski
Kraj

Liga Obrony Suwerenności od wielu lat walczy o prawa naszych rodaków poza granicami Polski. W dniach 26-27 marca przed placówkami dyplomatycznymi RFN w Gdańsku i Opolu odbyły się pikiety w obronie praw Polaków mieszkających w Niemczech. Data przedsięwzięcia związana jest z 75. rocznicą podpisania przez Hermana Goeringa dekretu, odbierającego Polakom mieszkającym na terenie III Rzeszy status...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (10 głosów)
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

Milczenie jest złotem – o tym powinien wiedzieć szef dyplomacji II PRL, Radosław (dorżniemy watahy) Sikorski, odmawiający praw, należnych Polakom w Niemczech.

Zwolennik silnych Niemiec (co wyraził był w Berlinie) przeszedł samego siebie w sztuce podlizywania się bez powodów i za darmo. Mąż swojej żony pobulgotał sobie był w TVN24, komentując bezczelne stwierdzenie Kaczyńskiego, że Niemcy w Polsce...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Baju, baju! Jakie dobre małżeństwo. Uzupełniają się! Wspierają się! Wynudzona łażeniem, bezmyślnym pałętaniem się po galeriach handlowych żona premiera uderzyła w charitativum!
Udała się do przedszkola i swym drewnianym głosem czytała dzieciom bajki!
Doskonale się uzupełniają!
Jeden od lat bajdurzy!
Plecie naiwnym, dorosłym Polakom w stylu pleć pleciugo, czyli właściwie pleć Donaldzie bardzo...

0
Brak głosów