Treści z tagiem: Paweł Olszewski

Obrazek użytkownika mukuzani
Kraj

Opozycja odpowiada za setki milionów złotych utraconych w Amber Gold, ona też jest winna sprzedaży siedziby IPN - wynika z tzw. przekazów dnia dla posłów PO, które przygotowuje Paweł Olszewski, rzecznik prasowy klubu. Dotarła do nich "Rzeczpospolita" Są w nich instrukcje, jak rozmawiać z mediami, by prezentować jednolite stanowisko. I tak np....

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Blog

Stefanowi Niesiołowskiemu ktoś robi krzywdę. I nie jest to wcale (próbująca mu wybić zęby kamerą...?) Ewa Stankiewicz.

"Stefan Niesiołowski nie poniesie konsekwencji swego zachowania wobec dziennikarki Ewy Stankiewicz - ani w partii, ani w klubie parlamentarnym PO" - poinformował sekretarz klubu Platformy Paweł Olszewski.

Partyjni...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Blog

Tego się nie spodziewałem!

Kiedy jedna z moich notek na temat zachowania posła Pawła Olszewskiego trafiła do "treści ukrytych", uznałem, że temat jest pewnie na ogólnomedialnej czarnej liście i - przynajmniej w mainstreamie - nikt już nie będzie do niego wracał.

Niespodziewanie o... tym... no... jak to mówią intelektualiści... "...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Peacemaker
Kraj

Dwaj parlamentarzyści PO: Paweł Olszewski jak i Jan Filip Libicki wymyślili nową mutację słynnej doktryny Goebbelsa "kłamstwo powtarzane tysiąc razy staje się prawdą".
W nowej wersji nie trzeba kłamstwa "nielegalnie" powtarzać 1000 razy - wystarczy, że osoba pomówiona nie będzie miała środków, możliwości lub nawet ochoty bronić swego...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Blog

Jeden z polityków Platformy Obywatelskiej pilnie potrzebuje pomocy.

"Minął się z prawdą" w sprawie maybacha ("Pan Dyrektor Rydzyk jest wg Brudzińskiego ubogim zakonnikiem! Dlatego jeździ Maybach'em w wersji podstawowej!" - wpis takiej treści umieścił na Twitterze).

Nie wie jak z tego wybrnąć... Mimo to ani media, ani wiodące...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kokos26
Blog

 

 

 

 

 

Wczorajsza wrzutka posła PO, Pawła Olszewskiego na temat legendarnego już Maybacha, ojca Rydzyka, czyli pamiętnego bezczelnego propagandowego kłamstwa, na dodatek już dawno zdementowanego, wpisuje się w toczącą się walkę establishmentu III RP o zablokowanie TV Trwam miejsca na tak zwanym pierwszym...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Blog

Pisałem o tym we wcześniejszej notce.

Liczyłem na to, że pan poseł Paweł Olszewski po prostu miał słabszy dzień. Że kiedy miną nadmierne emocje (wytrzeźwieje...?) będzie z nim lepiej. Że wytłumaczy się jakoś i przeprosi.

Niestety. Poseł PO (Paweł Olszewski) nie jest nieświadomym znaczenia własnych słów idiotą. Jest za to...

0
Brak głosów