Treści z tagiem: NLP

Obrazek użytkownika Łażący_Łazarz
Kraj

Smoleńska tragedia w zaskakujący sposób odbiła się czkawką na lewacko-leminżym środowisku z kręgów Gazety Wyborczej. Reakcja narodu i nasz sposób przeżywania żałoby uzmysłowił im, że jedyna rozważana (bo dotąd sprawdzona i skuteczna) agresywna strategia wyborcza na „złe kaczory” może się nie powieść. Nagle, niezmordowana ręka medialna,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Spitfire
Blog

Bandler

Kupiłem kiedyś książkę Bandlera o neurolingwistycznym programowaniu (NLP). Muszę jednak powiedzieć, że grubo się pomyliłem. Bandler jest człowiekiem, który to całe NLP wymyślił, więc myślałem, że najlepiej jest uczyć się od samego guru, co niestety okazało się być błędem. Dlaczego źle jest uczyć się od mistrza?

Moja ocena...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Łażący_Łazarz
Kraj

Żeby pomóc widzom w analizie zeznań świadków-kłamców typu Gleb i inni platformersi, proponuję siegnąć do techniki NLP dotyczącej wiedzy jaka mozna uzyskać z ruchu gałek ocznych.

NLP to abecadło wystąpień PO. Zastosujmy wiec tą samą broń.

A teraz wyobraźmy sobie że świadek siedzi i zeznaje przed Komisją Śledczą.

Pada pytanie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Łażący_Łazarz
Kraj

Oczywiście nie stanie się to dzięki charyzmie Donka, ani nawet mistrzostwu jakie osiągnął w neurolingwistycznym programowaniu (NLP). A osiagnął je niewatpliwie. Tusk bowiem nie jest idiota by nie wyciągać wniosków z dawnych sukcesów wyborczych Leszka Millera (i SLD) które ten osiagną dzięki współpracy z guru NLP Andzrejem Batko.

Pomogą...

0
Brak głosów