Treści z tagiem: neostalinizm

Obrazek użytkownika grzechg
Idee

Ukazał się ważny tekst blogera Tad9 (http://perlyprzedwieprze.salon...), w którym autor w sposób wyczerpujący opisuje przemiany kulturowe w Polsce ostatnich kilkudziesięciu lat, kładąc nacisk na rolę komunistycznych i stalinowskich elit w tych przemianach, na ich przywódczą rolę, na swoisty kulturowy monopol w sprawie tego, co dla Polski jest...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

Czubaszek Maria, ikona neostalinizmu, stwierdziła w niedzielę  przed sumą w onecie, że – cytat - „Lepsza dla dziecka jest adopcja przez pary homoseksualne, niż wychowywanie przez patologiczne rodziny lub wynoszenie dzieci na śmietnik”.


Dla Czubaszek Marii istnieje tylko alternatywa: albo homosekualiści, albo rodziny...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

Niewymowny szykuje się do kolejnej prowokacji – zasłonięcia twarzy na pomniku Chrystusa Króla. Czy Niewymowny ma zgodę Anonimowych  do korzystania z wizerunku na masce dla celów własnej ciemnej kampanii politycznej?

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

Klaun polskiej sceny politycznej, przygłup z Biłgoraja, idol starzejących się panienek (i kawalerów) którym marzy się wreszcie seksualna przygoda, nabija się z Komisji Etyki Poselskiej.

Niewymowny wie, co to penis i patroszenie, ale etyka?! Kogo obchodzą takie faszystowskie słowa?!...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Tomasz Sokolewicz
Blog

Szukam kogoś, kto dostał pracę dzięki ogłoszeniu z "gaziety" lub widział Niemca, który by przyjechał bić Polaków na polecenie dzieci Bieruta i Brystygierowej. Wysoka Nagroda!

0
Brak głosów