Łukasz Kamiński

Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

Sprawy muszą wyglądać poważnie, żeby nie powiedzieć groźnie, skoro Układ (który, jak wiadomo nie istnieje) zdecydował się poświęcić Wałęsę.Jesteśmy dorośli i nie powinniśmy wierzyć w cuda.A szczególnie w takie, że w dużym, europejskim , kluczowym dla wszystkiego, co się między Wschodem a Zachodem od 17 września 1939 roku działo i dzieje kraju, wdowy po szefach wywiadu i bezpieki pozostają...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (15 głosów)
Obrazek użytkownika tutejszy
Kraj

Już nie lata, ale miesiące IPN-u są policzone. Nie chodzi tylko o sprzedaż budynku na ul. Towarowej, głównej siedziby IPN w Warszawie. A sprawa rozstrzygnęła się dzisiaj - IPN będzie musiało znaleźć sobie inny lokal, choć obecny gmach został przez lata przystosowany do konkretnych potrzeb IPN. Wiadomo, że obcięty budżet IPN-u (o ok. 25 mln złotych) i tak był sporym ciosem.

Zaprzestano wydawać "...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika zygmuntbialas
Kraj

Platforma skręca w lewo. To już jest nie tylko przyjęcie członka SLD Bartosza Arłukowicza w swe szeregi oraz zamierzone ciche poparcie w wyborach dla postkomunistycznych kandydatów na senatora. To także systematyczne podejmowanie określonych postaw ideowych, wyrażonych na przykład w słowach Donalda Tuska, iż Polacy dojrzewają do akceptacji związków partnerskich.
Sejm wybierze niebawem nowego...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika raven59
Kraj

Czy Lech Wałęsa to były tajny współpracownik SB o kryptonimie Bolek? „Nikt nie zanegował tej tezy,…”
Wczoraj - 1 czerwca 2011 r. - w audycji Kontrwywiad RMF-FM Konrad Piasecki „przesłuchiwał” Łukasza Kamińskiego. Łukasz Kamiński jest kandydatem Rady IPN na prezesa Instytutu Pamięci Narodowej.
W wywiadzie zadanych zostało kilka interesujących pytań, m.in.:
„…
Konrad Piasecki: Bo pan uważa, że...

0
Brak głosów