Treści z tagiem: kontrik

Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

W dniu dzisiejszym niejaki kontrik przywołał w jednym ze swoich komentarzy wypowiedź Rzecznika Prasowego Ministra Koordynatora Służb Specjalnych na stronie rządowej https://www.gov.pl/web/sluzby-specjalne/ataki-medialne-na-polske-w-zwiazku-z-wydarzeniami-na-bialorusi.

Z zalinkowanego tekstu i komentarza kontrika ma wynikać, że portal...

1.9
Twoja ocena: Brak Średnio: 1.9 (głosów:11)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

20 lipca minęły 3 lata od tragicznej śmierci Romana Dańko, jednej z ofiar tzw. polisolokat i kredytów frankowych. Dańko popełnił samobójstwo nie będąc w stanie regulować oszukańczych zobowiązań wobec banku w związku z kredytem "udzielonym we frankach".

Czary goryczy dopełniło niedotrzymanie zobowiązań wyborczych z 2015 roku przez...

2.3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.3 (głosów:10)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Rzeczowa i koncyliacyjna blogerka wiesiolek65 pytała ostatnio publicznie o powody dziwnych i brzydkich wojenek personalnych na portalu. Nie znam przyczyn, choć mogę się ich domyślać. Szczególnie atakowani są zwolennicy Konfederacji i osoby krytykujące PiS za niektóre przedsięwzięcia lub ich brak. A więc powody byłyby polityczne. W mojej ocenie...

2.3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.3 (głosów:15)
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Humor i satyra

Gdyby nie temat, to polemika Jjj i kontrika byłaby nawet zabawna. Otóż Jjj twierdzi, że "ten kto głosi że Polacy mordowali w Jedwabnym żydów, a ekshumacja niewiele pomorze, do Polskich patriotów nie należy". Kontrik zaś jest zdania, że mówiąc o ekshumacji tylko rozwścieczamy Żydów.

Obaj są w błędzie. To Polacy, a nie Żydzi kryją...

3.95
Twoja ocena: Brak Średnio: 4 (głosów:8)