Treści z tagiem: Jakub Śpiewak

Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj
Kiedyś bardzo rozbawiła obserwatorów naszej polityki wypowiedź Dominika Tarasa na pierwszym kongresie Ruchu Palikota. Taras narzekał, że nie stać go na kosmetyki. Od dwóch dni głośno o innym facecie, którego też nie było stać, ale jakoś sobie poradził.
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Blog

"Dzięki otwartemu przyznaniu się do błędów spłynęła na niego fala wsparcia zamiast krytyki. - Zapotrzebowanie społeczne na szlachetność jest zawsze. A szczególnie w przypadku osób publicznych różnego rodzaju- mówi naTemat prof. Janusz Czapiński".

Jakub Śpiewak. Pedagog, poeta, esteta, społecznik, autorytet moralny. A do tego...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

krecił lody na ofiarach pedofilii.
Wczorajsza moja notka http://niepoprawni.pl/blog/425... nie wzbudziła jakoś zaciekawienia i nie wywołała dyskusji, a dotyczyła przestepstwa człowieka uchodzacego za obrońcę dzieci, obrońcę ofiar pedofilii.

Jedna z najsłynniejszych fundacji walczących w Polsce z pedofilią przestała istnieć....

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

- Rzygam Smoleńskiem

Chcę żyć w kraju normalnym, wolnym od smoleńskiego jadu. Tego oczekuję od polityków i mediów. Zasługuję na to i ja i reszta Polaków. Chcę, byśmy rozwiązywali realne problemy. Nawet jeśli jakaś grupa, kierując się własnymi fobiami i urojeniami, będzie tupać i krzyczeć. Niech tupią i krzyczą. Może w końcu im się...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Blog

- Rzygam Smoleńskiem - grzmi Jakub Śpiewak na parówkowym portaliku.

- Przypomnijmy to sobie wszyscy: W Smoleńsku rozbił się samolot, który wiózł Lecha Kaczyńskiego do Katynia, by mógł tam urządzać kampanię wyborczą. Kampanię przed wyborami, które, jak wskazywały wszystkie sondaże, Lech Kaczyński sromotnie by przegrał. Na Wawelu nie...

0
Brak głosów