Treści z tagiem: Jacek Protasiewicz

Obrazek użytkownika elig
Kraj

Politycy PO nie wiedzą już, co by tu wymyślić, aby tylko dowalić PiS. Wczoraj /26.01/w portalu RMF24.pl ukazał się tekst posła Platformy, Adama Szejnfelda "Ukraińska krew na śniegu a polska zdrada" / http://www.rmf24.pl/tylko-w-rm... /. Czytamy w nim m.in.:

"Czy nazywanie sukcesu polskiej transformacji zdradą to głupota czy cynizm...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika Leopold
Blog

Komisja Nagród i Wyróżnień Poznańskiego Klubu Gazety Polskiej postanowiła nominować do NAGRODY BURAKA następujące osoby związane z określonymi wydarzeniami w roku 2013:

1/ II Konferencja Smoleńska
Nagrodę buraka przyznać ex equo dla Macieja Laska i Jego promotora Donalda Tuska za zanegowanie podstawowych praw fizyki i...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Roman Kowalczyk
Kraj

W sobotę 5 października eurodeputowany PO Jacek Protasiewicz został wybrany na przewodniczącego Platformy w powiecie wrocławskim. Zdobył 161 głosów, jego kontrkandydat poseł Sławomir Piechota 69. Wybór J. Protasiewicza i jego zdecydowane zwycięstwo otwierają kolejną odsłonę sporu w Platformie między J. Protasiewiczem wspieranym przez D. Tuska,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Gadający Grzyb
Kraj

Usiądźmy wraz z premierem na przydrożnym kamieniu i pomyślmy – co z tą kampanią jest nie tak? Czy aby na pewno drużyna Platformy gra do tej samej bramki?

0
Brak głosów