Treści z tagiem: Hanna Gronkiewicz - Waltz

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Kraj

 „Sad kolejny raz uchylił grzywnę i stwierdził ze nie mogę być wzywana przed Komisje Weryfikacyjna” – pisze pospiesznie i z błędami na swoim koncie twitterowym była prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz.

Co ja, przeciętny obywatel mogę powiedzieć... Oczywiście wyrok zabrzmiałby inaczej, gdyby sprawa dotyczyła przeciętnego...

4.3
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:20)
Obrazek użytkownika GosiaNowa
Kraj

Hanna Gronkiewicz- Waltz

Nie miałam zamiaru pisać do Pani, bo to i tak grochem o ścianę, ale widząc co się dzieje w mediach postanowiłam zabrać głos. Znudziło mi się odwracanie kota ogonem, nagonka na PiS i jej prezesa. Pisze na blogu, bo inaczej nikt – może nawet Pani – nie przeczytałby tego.

W debacie z Jackie Sasinem...

4.65
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:20)
Obrazek użytkownika Muni
Kraj

Właściwie dlaczego z uporem maniaka Hanna G-W, jako prezydent Warszawy, łoży wciąż dziesiątki i setki tysięcy złotych na kolejne odbudowy bohomaza - pedalskiej tęczy na Placu Zbawiciela?

Bo nas nie lubi.

Czy wolno jej tak?

Na pewno nie, ale ponieważ nie mamy wykształconych instytucji kontrolnych nad władzą, zachowuje się...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)
Obrazek użytkownika Roman Kowalczyk
Kraj

Jak podało „Życie Warszawy” w ciągu niecałych 5 lat rządów prezydent Hanny Gronkiewicz - Waltz (PO) w warszawskim ratuszu przybyło ponad 1,8 tys. urzędników. O 2 tys. osób zwiększyło się zatrudnienie w warszawskiej służbie zdrowia. W Zarządzie Transportu Miejskiego przez ostatnie 2 lata liczba pracowników wzrosła z 500 do 650. Na utrzymanie...

0
Brak głosów