Treści z tagiem: gen. andrzej błasik

Obrazek użytkownika raven59
Kraj

"Jan Pospieszalski: Bliżej". Dziś ważne pytanie w sprawie Smoleńska: "Czy można kłamać bezkarnie i na taką skalę?"

„W dwadzieścia dwa miesiące po smoleńskiej tragedii wciąż mamy więcej pytań niż odpowiedzi. Czy wiemy dlaczego to się stało i jak do tego doszło? Od roku znamy raport rosyjskiego MAK-u, od pół roku raport komisji Millera...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Pluszak
Kraj

Oświadczenie Ewy Błasik, wdowy po generale Andrzeju Błasiku, ogłoszone w budynku Sejmu w dniu 13 stycznia 2011.

Ewa Błasik: „Dzień dobry. Szanowni państwo, mój mąż, pierwszy pilot Rzeczpospolitej przygotowywał mnie że nić jego życia może zostać przerwana w wyniku katastrofy lotniczej. Raport MAK traktuję jako haniebną próbę...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika pomniksmolensk
Kraj

Dzięki uprzejmości p. Ewy Błasik publikujemy zdjęcia z wystawy poświęconej generałowi i stewardessie Barbarze Maciejczyk. Wśród eksponatów m.in. mundur w którym poległ generał.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika MD
Kraj

Wczoraj, 14 marca w programie "Minęła dwudziesta" TVP INFO wyemitowała wywiad z wdową po gen. Andrzeju Błasiku, Panią Ewą Błasik. W wywiadzie Pani Błasik, stanowczo zaprzeczyła o informacji jakoby Jej Mąż spożywał alkohol przed wylotem, przypomniała jak ważna to była wizyta dla Niego jak i całej rodziny. Może trudno niektórym widzom przyjąć...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

 

Rząd w Warszawie pomału pojął, że Fotyga i Macierewicz dotarli w USA za wysoko, jak na dyplomatołków. Może nawet ten czy ów przypomniał sobie zgoła, że w Kongresie USA już była komisja, zajmująca się nie wyjaśnioną wówczas polską tragedią.

 

Oczywiście dla...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

 

Znak zapytania jest na miejscu, bo zarzut, w nim zawarty, nie odnosi się do wszystkich mediów, a jedynie do żółtej prasy i telewizji, preparujących informacje dla szarej masy, uległej wpływom Nowego Oświecenia.

 

Kolejnym przykładem jest celowo...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

 

Punktualnie przed Swiętem Zmarłych  „Wprost” zaskakuje informacją, jakoby dotarł do 57 tomów śledztwa smoleńskiego, gdzie wyczytał, że dowódca Sił Powietrznych, gen. Andrzej Błasik był w konflikcie z pilotami Tu-154 oraz „często siadał za sterami w trakcie lotu”.

 ...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

Wiadomo, że media tworzą rzeczywistość. Terminus technicus brzmi: fakt prasowy. Definicję tej (nie lubię tego słowa) ściemy podaje wikipedia. Kłamstwo ma wprawdzie krótkie nogi, ale wżera się w pamięć. I mimo, że powoduje trwałe uszkodzenie ciała, to nie jest czynem karalnym.

...

0
Brak głosów