Krym

Obrazek użytkownika maciej1965
Grafika komputerowa

Putin miał wczoraj 50-te urodziny. Dziś na jego krymowym torcie pojawiły się świeczki. A konkretnie spłonął i wybuchł tzw. most chersoński...

5
Średnia: 5 (4 głosy)
Obrazek użytkownika maciej1965
Grafika komputerowa

TVP INFO na pokazanej przez siebie mapie już włączyli Krym do Rosji. Okupowane przez Rosję terytorium Ukrainy zaznaczyli jako terytorium rosyjskie. Wpadka? A może ujawnia się ruska agentura?

 

Za. Niezalezna.pl

5
Średnia: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika maciej1965
Grafika komputerowa

Francuzi mają wybudować na Krymie park rozrywki. Okupacyjne władze rosyjskie planują wybudowanie parku rozrywki opartego na historii Rosji. Jak widać Francuzi mają we krwi kolaborację z władzami okupacyjnymi. Podczas okupacji hitlerowskiej kolaborowali z Niemcami we własnej ojczyźnie a teraz, podczas okupacji rosyjskiej z Rosjanami na Krymie.

5
Średnia: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika maciej1965
Cud Sewastopolski
Grafika komputerowa

Na Krymie wydarzył się cud! Cud nad urną z udziałem ruskich serwerów wyborczych. W referendum nad przyłączeniem Krymu do Rzeszy Rosyjskiej wzięło udział 123% mieszkańców Sewastopola. I to łącznie z oseskami!

Wobec takich nadprzyrodzonych mocy, Putin nie miał wyjścia i musiał anektować Krym.

Teraz ciekawe, czy przy pomocy tychże serwerów w wyborach do Parlamentu Europejskiego nie wybierzemy sobie Putina na Prezydenta Rzeczpospolitej, co stanowiło by podstawę do przywrócenia traktatów rozbiorowych i przyłączenia (oczywiście na wniosek Polaków) Polski do Rzeszy Rosyjskiej?

1.5
Średnia: 1.5 (2 głosy)
Obrazek użytkownika jarogawin
Rysunek

16.03.2014 - Referendum na Krymie.

5
Średnia: 5 (2 głosy)
Obrazek użytkownika Zolmar
Grafika komputerowa

29 września 1938 roku w Monachium spotkali się przywódcy III Rzeszy, Francji, Wielkiej Brytanii i Włoch. Dyskutowano o losie Czechosłowacji, która w roku 1938 stała się obiektem niemieckich roszczeń terytorialnych. Adolf Hitler żądał przyłączenia do Rzeszy pasa ziem przygranicznych Czechosłowacji pod hasłem samostanowienia tzw. Niemców sudeckich. Arthur Neville Chamberlain, laureat Pokojowej Nagrody Nobla z 1925 roku, chciał za wszelką cenę uniknąć wojny. Zaproponował politykę ugłaskania (appeasement) Hitlera poprzez spełnienie jego żądań – i w Monachium uzgodniono rozbiór Czechosłowacji....

5
Średnia: 5 (2 głosy)