Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika nikmiznik
8 lat temu @Sigma [quote=sigma]Albo naszych bohaterów chcą ukraść, albo zniszczyć [/quote] Jak by nie patrzeć tak właśnie z tej "narracji" Corylla wychodzi. Nasi królowie i poeci to sami zdrajcy i głupki, a o żywiole żydowskim, którego wtedy z każdym rokiem przybywa - ani słowa. Może zdaniem autora było to zjawisko słuszne i pożyteczne? A w każdym razie takie, którego za żadne skarby nie wolno krytykować. No i nie krytykuje. Jest źle o Niemcach, o Czechach, o Ruskich, o Anglikach. O Polakach też bardzo mroczno. Ale jeden naród jest spod krytyki wyłączony. Dziwne... Również pozdrawiam
0
Casus Coryllusa
Obrazek użytkownika stronnik
Obrazek użytkownika nikmiznik
8 lat temu @Daf [quote=Daf] Co komu moze przeszkadzac Coryllus i wielu Polakow, wdeptywanych w ziemie, tylko dlatego, ze osmielili sie cos innego mowic i robic niz pozostala szara masa ?[/quote] Pan chyba tylko udaje, że Pan nie wie o co chodzi. Nie chodzi o to, że Coryllus mówi "co innego". Chodzi o to, że on zwyczajnie kłamie. Jak to się kiedyś mówiło "wciska ludowi ciemnotę". A co komu przeszkadza Michnik? A co komu przeszkadza Żakowski? A co komu przeszkadza Olejnik? Jak tak można ich krytykować za to, że ośmielają się mówić "co innego"? Och, ach, straszne! Co za polska nietolerancja!
0
Casus Coryllusa
Obrazek użytkownika AdamDee
Obrazek użytkownika nikmiznik
8 lat temu @Daf [quote=Daf]Coryllus zachowuje sie kulturalnie w stosunku do tych, ktorzy sie u niego na blogu, a wiec jego goscie, kulturalnie zachowuja.[/quote] Bzdura! Zrób Pan eksperyment. Wejdź Pan do niego na blog i bardzo kulturalnie zapytaj go Pan, czemu w swojej książce zmyślił treść listów Kopernika i jeszcze jakichś innych. Czemu zmyślił daty i fakty. Kulturalnie ale stanowczo żądaj Pan konkretnej odpowiedzi. No i dalej zobaczymy.
0
Casus Coryllusa
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika nikmiznik
8 lat temu @Sigma [quote=sigma] Nie wiem, czemu ma służyć to oczyszczenie pola z jakichkolwiek autorytetów? Wstawieniu nowych z innej bajki? Sprawa Polin? [/quote] Zwracam uwagę, że w Baśni2 Żydzi w Polsce jako wątek i problem są w ogóle nieobecni! W ogóle. Ani jednej stronicy o tym na te ponad 300. Nic. Czy nikogo ten dziwny brak w tej rzekomej "syntezie" nie dziwi?
0
Casus Coryllusa
Obrazek użytkownika ma
Obrazek użytkownika nikmiznik
8 lat temu @Empedokles [quote=Empedokles]Tym mogę polecić wielce kształcący,dzisiejszy tekst Coryllusa  http://coryllus.salon24.pl/[/quote] Panie, przecież to jest przepisane hasło z Wikipedii. Trochę przez Coryllusa porozdymane i uzupełnione pierdami z wyobraźni. http://pl.wikipedia.org/wiki/Joseph_Pujol I tak jest z całą "wiedzą historyczną" Corylla. To, co akurat pisze prawdziwego w swoich bajaniach, prawie nigdy nie wykracza poza poziom haseł z Wiki.
0
Casus Coryllusa
Obrazek użytkownika Mohair Charamassa
Obrazek użytkownika nikmiznik
8 lat temu @Daf [quote=Daf]Wszyscy Panstwo, ktorzy tak zawziecie krytykujecie Coryllusa - co sami osiagneliscie w zyciu ? [/quote] Panie, czy Pan zwariował? Przecież to jest "argument" wyśmiany już tysiące razy. Czyli co? Jak nie jestem generałem, to nie mogę krytykować generała Jaruzelskiego, który też bez wątpienia "coś" w życiu osiągnął, wyrósł ponad przeciętność, a teraz jest mamłającym staruszkiem, który nie wadzi nikomu.
0
Casus Coryllusa
Obrazek użytkownika gość z drogi
Obrazek użytkownika nikmiznik
8 lat temu @sigma [quote=sigma] Męczy mnie już tylko jedno - czy on jest chory, czy zostal tak ustawiony na niszczenie każdego autorytetu? Serdecznie pozdrawiam [/quote] Ktoś już gdzieś trafnie napisał, że on zrobi wszystko, żeby była ROZRÓBA. Żeby wszystko się zamgliło, żeby woda była mętna, a wiadomo komu mętna woda do łapania naiwnych jest potrzebna.
0
Casus Coryllusa
Obrazek użytkownika matka trzech córek
Obrazek użytkownika nikmiznik
8 lat temu @alchymista No właśnie to "niestety nie czyta źródeł" zamyka sprawę! Jego czytadeł o niczym nie znam. Ale może to jest górny poziom za jaki powinien się brać. Literatura wagonowa do czytania w pociągu.
0
Casus Coryllusa
Obrazek użytkownika doniec
Obrazek użytkownika nikmiznik
8 lat temu Brawo! Bardzo dobre z tą "parahistorią made in China". Na wiadomej stronie, którą wszyscy dyskutujący o Coryllu powinni mieć zaliczoną też pisze się o nim "parahistoryk".
0
Casus Coryllusa
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika nikmiznik
8 lat temu @elig Ja nie mówię, że on nie istnieje. Ja się zastanawiam, skąd on się wziął. Czy to prawda, że kiedyś pracował w "Gazecie Wyborczej"?
0
Kto mieczem wojuje... - Coryllus i Ebenezer Rojt
Obrazek użytkownika Papa

Strony